Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

janulqa07
9. mar 2010

Ano je to sice taky maly postrah Denis, ale je to v poho, iba s chodenim je to horsie ked treba ist na dlhsiu prechadzku, ale klop klop doteraz vsetko v pohode

juliagregor
9. mar 2010

janka gratulujem k páriku 😀 super správy, aspoň jedno dievčatko sa podarilo 😀

janulqa07
9. mar 2010

hehe no to vies ze radost je obrovska, hlavne ze su zdrave, teraz si doberaju priatela ze si to poriesil jednou ranou 😀
chalani ulozeny?

mauzos
9. mar 2010

janulqa gratulujem k pariku a dobrym vysledkom 🙂

juliagregor
9. mar 2010

ahoj mauzi 🙂

chlapci spia 😀 a mňa začína bolieť ešte aj brucho 😖 , zastavujem mlieko a asi si spúšťam menzes 😝 (ešte od pôrodu nemám)

janulqa07
9. mar 2010

hmm no nic moc, naraz vsetko 😒 uzivas si ticho?
mauzos dakujem 😀
mam otazocku, je to chyba mojej lekarky ze videla jednovajecne a nakoniec nie su alebo sa to neda jednoznacne zistit

juliagregor
9. mar 2010

ona ti myslím povedala, že párik a jednovaječné, dobre si pamätám?
ale asi je ozaj trdlo...

ale nemusí byť dobre vidieť, ak má horší utz, a ked sú placenty prekryté...neviem

janulqa07
9. mar 2010

moja doktorka povedala len ze su jednovajecne ale pohlavie nepovedala, asi nevidela
aj si myslim ze len zle videla, vtedy hovorila nieco o tom ze sa k sebe tulia tak mozno boli prekryte

a vysledok u morfa je 99%

mauzos
9. mar 2010

Julia to faaakt si nemala? Ticho zavidim 😀 Aj ked terajsi stav ti teda nezavidim ☹ Drzim palce, aby si sa z toho rychlo dostala.

juliagregor
9. mar 2010

ja poznám babu čo so kúpila ružový kočík a nakoniec mala chlapca 😀
a minule bolo v telke, čakala dvojičky a nakoniec boli tri .... 😀 😀

juliagregor
9. mar 2010

mauzi fakt nie 😎
ale teraz budem asi na ibalgine dva týždne 😝

tie homeo mi super zabrali...alienka dakujem 😉

loginka
9. mar 2010

janulqa, gratulacia, aj nam sa tak podarilo 🙂

baby, mate skusenosti s nejakymi babysatkami?, ked som pozerala na stranku nosime.sk, je ich strasne vela typov a rozmyslam ci by som ju vyuzila

maly mi teraz na vecer zle papa, bud sa zacina krutit a grcka, teraz sa papal som sa tesila, ale potom zacal velmi plakat ako keby bol hladny, no ale uz vtedy papala setricka, tak sme mu dali este moje odstriekane, chvilu bol spokojny a potom velky grc a vsetko von, je to otrasne ten reflux, mam mu potom este dat?

juliagregor
9. mar 2010

loginka chvíľku ho nechaj ukľudniť....
minule som nad tebou rozmýšľala, ked si písala, že horšie papá ...vyššie som dala link na blog annyg, píše tam aj o refluxe....

šatku som mala, teda sling, mne v tom deti plakali, kamoška má takú drahú, a nosila v tom malú, lebo stále plakala...

janulqa07
9. mar 2010

juli nestras 😲 😀 co sa tyka pohlavia tak poznam aj viac pripadov co sa im stala taka zmena pohlavia
a tabletky no nic moc 😒
loginka dakujem , drzte sa

juliagregor
10. mar 2010

dobré ránko

ako sa máte?
tehuľkám sa sníva? mne sa furt snívalo 😢 taká som bola ráno narobená 😠

stratila som hlas a aj maťko je chorý, tak sa vytešujem 😠

maartinkaa
10. mar 2010

jani, gratulujem k pariku, normalne ti to dievcatko zavidim/samozrejme v dobrom/ 😉 ja som isla v takom krci na 3D ultrazvuk, co som bola zvedava na pohlavie, kedze som uz dvoch lumpov doma mala, ale nemusel mi nic ani povedat, lebo oni vytasili hned tie svoje nastroje na monitor 😀 😀 😀

juli, som rada, ze ti zabrali tie homeopatika a netreba ti antibiotika, ja vie ake je to bolestive, mala som mastitidu pri martinkovi a chceli mi aj prsnik rezat, ale mne nakoniec zabrali lieky a injekcie a s kojenia samozrejme uz nic nebolo ☹

logi to s tym papanim je niekedy tazke, chce to len trpezlivost, co ja niekedy nemam a som potom nervozna 😠

a ozaj, dnes ma moj brunicko meninky 😀

maartinkaa
10. mar 2010

juli, tebe sa toho teda navalilo 😢

juliagregor
10. mar 2010

ahoj maťka
brunkovi gratulujem k meninám 🙂

so mnou bola v pôrodnici mamina doma mesačný chlapček a museli jej rezať prsník...chúda tá sa tam niečo naplakala ☹

tie homeo hned zabrali ☹ 🙂 , ja nie som zástanca týchto liekov ale asi zmením názor 😉

juliagregor
10. mar 2010

poznáš to príslovie : "na posratého aj hajzel padne !"

juliagregor
10. mar 2010

ak si pamätáte dnes má Mirinda pôrod 🙂

janulqa07
10. mar 2010

dobre ranko...
martinka dakujem a hned gratulujem k meninkam 😉
juli ked sa dari tak sa dari 😒 nech ta to rychlo prejde, dlho ste nevydrzali byt zdravucky
a tie homeo lieky, ja som max za nich a aj malemu som ich radsej davala 🙂
myslela som ze po vcerajsku budem mat ine pocity, ale nejako ma to velmi neukludnilo ze budu deti zdravucke a pohlavie mi tiez nejako nesedi, aj ked som tajne dufala, neverim ☹

juliagregor
10. mar 2010

janka teš sa 😉

vieš ako budú chlapci milovať sestričku 🙂
ja by som veľmi chcela dievčatko, aby som mohla zapletať copíky a dávať sukničky....
ale už počkám na nevesty 😀

janulqa07
10. mar 2010

ja som bola zmierena s chalanmi, tuzila som po dievcatku, ale myslim ze chalani to maju lahsie 🙂
no uvidim co mi povie moja lekarka ale az po porode ked uvidim sa budem natesovat 😀

chalani ti uz upratuju? 🙂

juliagregor
10. mar 2010

hej upratujú 😀

pijem kávu a potom dám variť, obrátené rezne a polievku ešte neviem akú,

a už si rozmýšľaľa nad menami?

janulqa07
10. mar 2010

ha no to je pruser lebo som mala po dve chlapcenske a dievcenske ale nie pre parik 😀 , ale to mam este cas a aj tak to pred porodom zmenim ako u maleho mal mat asi 10 mien 😀 , hlavne riesim zdravie

hehe aspon ze ti kavu daju vypit, mne sa varit nechce ☹ a neviem co vymysliet
juli s cim sa hraju adko a simon? do rodiny nam pribudol chalan v takom veku a neviem aky darcek mu kupit

maartinkaa
10. mar 2010

dievcata, gratulujeme za gratulacie 🙂

jani, ked len taky pruser si mala, tak to je to najmenej 😀 ja som nikdy ani len nerozmysla nad tym, ze by malo mojim miminkam nieco byt, proste som citila, ze su zdrave a hotovo a to aj ked sa tak rychlo narodili som bola kludna 🙂

juli, no naco by ti boli dievky 😀 😀 chalani to zvldnu upratat aj sami 😀

janulqa07
10. mar 2010

martinka chalani su naj ze? 😀 😀 😀 paci sa mi ake mena ste vybrali, ja som chcela Mateja, ale bojim sa ze v skratke su mena Matej, Matus, Martin stale len Mato 😒
je jedno co to je len nech zdrave,

juliagregor
10. mar 2010

najradšej s kuchynskými potrebami...
a všetko čo má kolečká 😀 chcem im kúpiť na tlačenie nejaké kosačky alebo niečo také, v Ikei som videla také valčeky na tlačenie....
autá ich bavia, knižky, kocky, traktory, a aj tie nástroje čo bzučia ...vrtačky...
klavír, bubon a všetko čo robí hrozný rachot...

juliagregor
10. mar 2010

a kúp mu sadu na piesok zachvíľku je sezona...
už sa teším...

maťka sranda, ved počkaj aj tebe zachvíľku budú 😀

janulqa07
10. mar 2010

hehe ale su v tom aj hracky, nas bral tiez len kuchynu a el. naradie dedovi (vrtacku, brusku a tak)
nas ma detsku kosacku ale bavila ho par minut a co sa tyka toho hluku tak to asi najviac zaberaju take hracky 🙂

mozno ked vyrastu bude z nich nejaka dobra kapela, teraz cvicia na tebe 😀