Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

katka.ott
13. feb 2009

lumah, nastastie si to teraz predspavam. vsade mozne som citala, pocuvala, ze posledne 2 mesiace sa nevyspim, ale ja spim ako zarezana. vecer lahnem a rano sa zobudim. teda, ked mi treba ist na zachod, tak si urobim tour de byt, ale inak je uplne v pohode 🙂

cherry, kristinka je pohodacka 🙂

lumah
13. feb 2009

mauzos od troch sa može začať, ale ked tam príde niekto aj so staršími, vobec to nevadí, my sme mali dnes v kurze aj babulku 14mesačnú, je to rozne.
pipka kedy už začnete aj vy plávať? Chcem vedieť tvoje dojmy z toho. 😀

jarka82
13. feb 2009

Ahojte vsetky 🙂 🙂 🙂 cherry to mas uplne super ze tak spinkaju aj ja budem chciet urcite maju svoj rezim inak to bez toho nejde si myslim...
palculienka drzim palce ja som mala tiez take bolesti aj tvrdnutia bruska aj v noci a este som cela urcite sa uz asi pripravujes 😅 mne pre zmenu teraz puchnu prsty na rukach a nohach a trpne mi ruka 😠 a uz to nesmierne boli ked sa hybu auu moje rebra 😀 😀 😀
Fedra v pondelok drzim palce ja v utorok 😕 ked do vtedy vydrzime zajtra je valentin 😵
pipka co je dnes nove? 😀

lumah
13. feb 2009

katka veru spinkaj kolko možeš zatial. 😀. Ale pozerám, že ty čakáš dievčatká, tie by nemali mať problémy s bruškami ako naši chalani-teda u nás len Dado-ten dva mesiace prekolikoval. Takže tvoje babatká by ta aj mohli nechať spať v noci. 😝

mauzos
13. feb 2009

lumi, chlapci su nachylnejsi na koliky? no to si ma potesila ☹ Neviem, ci my budeme moct s nasimi chodit na plavanie. Ja bazen moc nemusim, stale tam chytim nejaku nemzu na pipinu a drahy ma zase z bazena problem s usami. Takze asi budeme musiet setrit na more, aby sa nasi mali naucili plavat 😀 😝

veru baby tehulky spime, kym mozme, potom sa uz tak skoro nevyspime 😉

jarka82
13. feb 2009

mouzus moj prvy je syn a nemal koliku nikdy az teraz ako 3 rocny to sme si vytpeli svoje on a aj ja plakala som zaroven s nim 😕

martiina
13. feb 2009

čaute,
no to má lumah pravdu s tými kolikami. Ja neviem pochopiť ako je to možné keď obaja cucajú to isté mĺieko, že Marka bolieva bruško a Lauriku zatiaľ ešte nebolelo. Asi na tom čosi bude, že dievčatá sú odolnejšie. No však tak je to aj v dospelosti, chlapi sú strašne citliví na bolesť 😀

mauzos
13. feb 2009

😀 martinka vystihla si to s tou dospelostou.... a co robite v taky cas, ked malych bolia bruska?

janula13
13. feb 2009

Cherry, takze navod neni, ja ze este nieco ovplyvnim, aj ked teraz ma strasia, ze kedze tak casto kopu, ze to budu zive deturence, co je na tom pravdy?AA mam napad, dam ich po narodeni na prevychovu k tebe a ty ich naucis ako dlllllho spat 😀 a uz mas dalsie dvojky iste...nemas zac 😀 😀 😀
inak ta foto je srandovna, ja ze deti u lekara len revu 😀 aj to ma musis naucit 😀

janula13
13. feb 2009

no mauzos mame sa na co tesit s chlapcami 😉 Ale vrati sa nam to na financiach za vlozky a malovatka a bizuteriu atd 😉 sice ...ani to ma neutesilo...
matrinka fakt to je pravda s tymi chlapmi, to ked vidim mojho len ked ho hrdlo skrabe...tak sa onho staram, ale trosku mi je to smiesne, ja take veci ani nevnimam a uz vobec nelezim a nepotim sa, ale co uz, aspon je zodpovednejsi k svojmu zdraviu ako ja, to je pravda.. 😉

martiina
13. feb 2009

no mauzos, ja mám taký krémik na bruško, flatulin sa volá a s tým masírujem v smere hod. ručičiek okolo bruška a potom mám takú rektálnu trubičku, tá sa vopchá do ritky, vetry odídu a potom výjde aj to riedke, teda doslova vystrelí 😀 a je po bolesti 😝 . Ale ako prvé ho dám ľahnúť na bruško, to väčšinou zaberie 🙂
no a s tými chlapmi, ten môj má občas nejakú tú vyrážku na chrbáte a chce ju vytlačiť 😅 , to by ste ho mali vidieť čo pri tom stvára 😀 a to robím najjemnejšie ako sa dá .... už som minule povedala že už mu nič vytláčať nebudem, keď tak pri tom zavíja 😀

mauzos
13. feb 2009

mati dakujem, dufam, ze si to budem pamatat, ak by sa mi to stalo. No ale ved poradite zase 😉
moj presne tak isto vyvadza pri vyrazke, ma uplne nizky prah bolesti 😝 Ale zato moj otec si moze aj s kosackou zaseknut do palca na nohe a ani si to nevsimne 😀 takze aj chlapi su vselijaki...

Jani a s tymi usetrenymi financiami u chlapcov by som si nebola taka ista, najdu si narocne frajerky a je po uspore 😀

janula13
13. feb 2009

mauzos, no zase si mi zobrala slabu utechu 😀 aaaale, chlapi nie su taki komplikovani 😀

mauzos
13. feb 2009

no snad mas pravdu 😉 uvidime....

pipka
13. feb 2009

cherry sak ona revala, len ked som odisla od nej 😠 ked som sa zjavila..tak klasika uskrn 😅 ale to uz bola taka unavena, ze des...ale zaspala nakoniec a ja s nou...az do pol tretej 😀 a potom sme sli von a tam zalomila zas... vykupila som DM uz som pouzila skoro vsetky DM babybonusove kupony...mam doma tolko kasiciek a hovadiniek, ze hanula od hladu neumrie aspon rok 😀

neviete,co maju teraz v DM za Nivea akciu? 😕 ja som sa predavacky pytala a ona, ze ked nakupim vyrobky Nivea za 90€ tak dostanem sal a ciapku 😒 😅 ale sak za 90€ by som musela vykupit celu dm-ku 😕 😨 to sa mi nejako nezda 😅 😖 lebo pani predo mnou mala len nejake dva tri vyrobky a dostala sal s ciapkou... tak to sa asi pomylila predavacka v tej sume...neviete o tom nieco? 😕

lumi, my zaciname plavat 4. marca, v pondelok ideme na zapis 😉 my by sme plavali uz vo februari, len som to o jeden kurz musela posunut kvoli tomu mojmu nestastnemu zlcniku 😉
ja som sa tam uz chodievala na plavajuce babatka kukat daaavno pradavno, ked to mal ten moj kamos, len este som nemala svoje, ale teraz si to maximalne vychutnam s tou mojou potapkou malou 😎

pipka
13. feb 2009

jarka..felon stale 3 v 1 😀 a pozdravuje vas vsetky 😉
a este ak chces vediet novinku, tak mojej kamoske, co sme spolu lezali po laparke v nemocnici kvoli neplodnosti, sa dnes narodila dcerka Elianka 3120g a 50 cm, byva vedla mna, tak ma Hanula dalsiu partacku a ja kolegynku na kocikovanie....uz mi nestacia dni v tyzdni, lebo tu mam tolko kocikovacich kamosiek, ze neviem, s kym skor kocikovat 😀

pipka
13. feb 2009

mati chalani mavaju preto castejsie koliky, lebo maju inak ulozene crievka v brusku, ale tiez to nie je pravidlo...niekedy tym prave trpia dievcata... 😅 ale v dospelosti, aspon co ja mam v okoli, tak s kakanim ziaden chlap problemy nema 😠 😀 serkaju aj niekolko krat denne, zato baby s tym vacsinou problem maju 😒 ja ked idem obden, tak som rada 😅 😀

catjob22
autor
13. feb 2009

Cherry ja z tych tvojich malych ceresniciek odpadnem. Moji take rekody nemaju ani treaz, a to sme o rok starsi 😒 Super!
Nase dvojky tahaju posledne dni snuru koncernych dni, su uplakane od rana do vecera a prakticky nezabavitelne. Cez ibed schrupnu hodinu a pol a dovidenia - funguju znova naplno az do osmej vecer 😒 Mam dost, fakt to v poslednych dnoch s tou nedobrotou prehanaju ☹

A este kurnik - dnes piatok trinasteho, tak sme dostali pokutu za parkovanie.

Na jednej strane si to predstavte - dvojky ziapu v aute (neznaaju chodit v aute) a do toho sa MM hada s polispm, ze sme tam stali jednu minutu aj s prichodom takze 60eur mu isto neda. Tak mu vzali vodicak nech si pon pride na dopravny inspektorat... 😠 😠 😠 😠 😠

Hovorim, dnes bol nanic den.. 😔

pipka
13. feb 2009

cat...to nasere 😠 a to si hovorim ako nie som poverciva 😅 ale toto je fakt piatok 13-teho 😅

my sme to prezili celkom v pohode...aj ked tiez s revom, ale v norme 😒 😀

mauzos
13. feb 2009

to je fakt dnes piatok 13-teho? no vidite a mne sa nic zle nestalo, lebo som to ani nevedela 😝
ale fakt catjob toto by nastvalo aj mna ...
pipka o tej Nivea akcii nic nepisu ani na stranke DM a ani v letaku, tak neviem. To davaju detsku ciapku, ci dospelacku?

cherry01
13. feb 2009

joj, katka...ako môj manžel hovorí: Po všetkom tom zlom, príde dobré 😉

pipka
13. feb 2009

mauzos, no sak to som prve aj ja kukala na webe, ale nic som nenasla, ani na nivea stranke ani na dm stranke...asi to taja...maju malo salov 😀 😀 😀
neviem aka je...ja som to videla len zabalene v igelite 😅 bola tmavomodra a biely napis, ale taky celkom nenapadny 😉

pipka
13. feb 2009

cherry..uz vies, preco ti deti tak ukazkovo spinkaju? sak za to co si vytrpela po nemocniciach... budu spat az do 18 tych narodenin 😀

pipka
13. feb 2009

...lebo po zlom prichadza to dobre... 🙂

po nasich zlcnikoch mame dobre deticky 😎

jarka82
13. feb 2009

ahoj pipka este som 3v1 ale den sa este neskoncil 😅

mauzos
14. feb 2009

dobre rano babulky, dnes som strasne zle spala. Hrozne ma boleli klby, nevedela som si najst polohu, nepomaha uz ani kojenecky vankus ☹ A ako Vase babatka? Ktore dnes trhlo rekord v spinkani? 🙂

Pipka tak sa musis zahrat na spiona a vysnorit to, co to je za akcia Nivea a potom nam zreferujes ako novinku dna 😀
veru baby, po tych zlcnikoch si zasluzite dobrucke babatka, dost ste si vytrpeli....

a Palculienka sa nam uz neozvala, snad si ju tam nenechali 😲

jarka82
14. feb 2009

dobre rano mauzos snad nie a mozno uz ma aj babetka 😅

mauzos
14. feb 2009

ahoj jarka, no to by bolo prekvapko 😲

mauzos
14. feb 2009

ved dalsia na rade si myslim ze Ty, nie? tak nech sa nepredbehuje 😉
teraz som si vsimla, ze ak budes mat chlapcekov, tak budeme mat rovnake mena 🙂

jarka82
14. feb 2009

som na rade mozno ale ja nechcem... 😀 no rovnake vsak su to pekne mena 🙂 uz a chvilu sa dozvieme pohlavie