• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dvojičky, druhá časť

20. januára 2017 
ja ceeem maly domcek a kravicku, ved nas maly nic nepapa len mlieko by pil :frowning2:
aaaaa uz zatvoril ocka a teraz mozem nastupit do prace ja a upratovat
11. mar 2010 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminy a buduce maminy :slight_smile:,
my sme po morfologickom ultrazvuku, vsetko je ok, babetka maju obe po 440 gramov a doki povedal, ze na 80-90% su to dievcatka :slight_smile:). Ale ze boli ulozene priecne a to vraj nie je dobra poloha na urcovania pohlavia. Tak uvidime, o dva tyzdne ideme na 3D. Moj manzel nejak este veri, ze daku palicku medzi nozkami tam uvidia :slight_smile:). Strasne by chcel chlapa...neviem preco ti chlapi tak strasne chcu chlapov, to maju zakorenene este z daaaavnych cias asi :slight_smile:)). Ale inak sa hrozne tesime, Mne sa zu vobec nechce pracovat, najradsej by som len nakupovala a smejdila po nete :slight_smile:.
Baby, vy ste do akeho tyzdna pracovali?
11. mar 2010 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katrin ano je to ta Katka s ktorou som si pisala a uz sa ozvala a pslala aj fotecky princezniciek :slight_smile:

Julka aj ja som kopu veci pre Jakubka kupovala na burze u n as ju robi materske centrum a niekedy sa mi aj podarilo nieco predat...ale nakupit sa oplatilo.

Janulqa ak pojdes do toho polska tak si davaj pozor a neprehanaj to! :grinning:

Lucija super ze je vsetko OK a aj pekne vahy maju babatka a hlavne ze su zdravucke.
11. mar 2010 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj luci nikde nejdem :unamused: pocasie nedovoluje a ideme na 3D a morfo zase :grinning:
11. mar 2010 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som sa teraz nasmiala - volala som manzelovi, ze teda Katke , ktora bola s Katrin na izbe v noci oddtiekla plodova voda v 33tt. a do dvoch hodin mala dievcence na svete .
A moj muz ze:
"To v 33tt. moze uz odtiect voda??? To akoze uz aj tebe moze odtiect voda hocikedy????To aby som si nosil telefon uz vsade. A to ako ze uz moze odtiect a co......."
a uplne ostal v soku , ze mu mozem hocikedy zavolat, ze milacik rodim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale bol zlaty ostal v uplnom strese, tak aspon ma o com rozmyslat ....
normalne mam chut si z neho vystrelit a zavolat mu :angry: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
11. mar 2010 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no janulqa netreba to silit a radsej oddychuj

Katrin a dakujem za povzbudenie :wink:
11. mar 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci no to by si ho nepotesila :grinning: zlatucky
11. mar 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. mar 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak teraz bude chodit ako na ihlach kedy zavolas :slight_smile:
ja uz zacinam pomaly verit pohlaviu, kukam na vahy deti :grinning:

lucijy ved polovicka je uz za nami :sunglasses:
11. mar 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucka :grinning: taký bude vystresovaný, že aj na WC bude mať fon ...

janka , čakám na správy...

lucija ja som na MD, tak som našťastie v práci byť nemusela ...záleží na tebe ako sa cítiš a čo povie dr....

katka :slight_smile:

deti mi spali len chvíľku, lebo môj šlahnutý sused zase túroval auto - takú starú herku pod oknom... :angry:
11. mar 2010 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky boli ma pod prsiami,ako ked mate svalovku silnu,ale len ked sa prehadzujem z boka na bok, sa mi zda,ze mi praskne brucho a to som len v 23tt a uz mam problem aj s dychanim-uf
11. mar 2010 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tlačia ti na pľúca, skús polosed :wink:
11. mar 2010 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej,dakujem
11. mar 2010 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dior to bol humor...
ako sa cítiš?
tá ťažoba je normálna....
11. mar 2010 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Diro to som aj ja mavala cca od 20tt do 30tt. to bolenie pod prsiami...a funiet budes uz len viac a viac :sunglasses: :sunglasses:
11. mar 2010 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dior pardon :wink:
11. mar 2010 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucia, no radsej si z mm nerob srandu. moj si tiez naplanoval volno skoro cely mesiac podla terminu porodu a nakoniec mi odtiekla plodovka zrovna ked bol v praci. Volala som mu teda do roboty a on v soku mi povedal, ze ma ma zaviezt do porodnice jeho brat, ktory bol zrovna u svokrovcoch 250 km prec. Vobec nerozmyslal v tom momente. Ja, ze si zavolam sanitku, tak potom volala sestre a ta ma viezla. Podotykam, ze o pol tretej v noci.

Hlasim, ze sme chory. Ucitelka zo skolky mm povedala, ze syn ma velky kasel tak som ho nechala doma. A maly mal vsera teplotu. Dnes je lepsie.
11. mar 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko - u nas zase sneziiiiii :angry:

:grinning: murka to ja len tak, vsak nech je sranda :grinning:
a je to riadny stres aj pre tych nasich chlapov :wink: moj si este dovolenku nevybera, v robote to ma tak nahlasene, ze ked dojdeme z porodnice tak az potom bude doma :wink: takze uvidime kedy ma to chyti a budem aj ja jemu telefonovat do prace :sunglasses: Hm neprijemne ze ste chori...ale dokial to nie je nic vaznejsie len kasle a sopliky s troskou teploty tak je OK. Nech ste teda rychlo fit.
12. mar 2010 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko...

u nás už nesneží :wink:

murkaa choroby sú nusné a dúfam, že prichádzajúcou jarou odídu aj tie sople a kašle...

janka ako utz?
12. mar 2010 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko zienky, no toto je des s tymto snehom, u nas este snezi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: mna asi porazi.....
12. mar 2010 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam taku otazocku, mam pobalene oblecenie pre chlapcov ked pojdeme domov z porodnice a netusim ci to bude stacit, co mam este pribalit? Mame na oblecko body, ponozky, overalik taky hrubsi, na to popripade kabatik, deka, klasicka perinka . Co este?
12. mar 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
plienky obyčajné u nás 4ks/dieťa
12. mar 2010 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ano to mam aj postolky len som myslela co este na oblecenie????Dakujem Julka
12. mar 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čapička ...
12. mar 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucka ja neviem, ale možno by som dala ešte dupky a kabátik tenší, a na to ten overal...ale ved ty si už skúsená mamina ... :wink:
čapenky možno dve, budú mať malinké hlavičky a nevieš ako bude sedieť....

už sa ti to kráti....znovu si v noci rodila?
12. mar 2010 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucka a kam ideš rodiť?
12. mar 2010 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucka,juli-nech mi nikto nepovie,ze tehotenstvo nie je choroba-ved mne uz bolo vsetko mozne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :sweat_smile: mna to vyplasilo -ta bolest a este sa mi tak vytlacaju ,ze mavam brusko do kosostvorca :grinning: -aspon viem kde su :wink: olejcekujem a kremujem ako na plazi brusino

takze mali ste to aj vy? :confused: esteze mi vzdy poradite :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

lucka-pekne mena si vybrala :dizzy_face: ,ako budu chlapci spinkat-spolu,alebo v 2 postielkach?
12. mar 2010 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dior :wink:
si zlatá ospravedlňujem sa ti za včerajšok, bola som zlá a pichľavá :pensive:

tehu s dvojkami sa nedá poovnať s jedným, tie kopance a pohyby sú ozaj sila .............
a stále to bude áročnejšie, len počúvaj svoje telo a žiadne hrdinstvo....
si na PN?
12. mar 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj babenky...

tak čítam, čítam....juli už všetko rozpredáva... /na mna nemyslíš?/ :grinning:
chystáte sa už do porodnice /to mne ešte dúfam dlho nebude hroziť klop klop /
snehu je aj u nás /neviem na čo...

no a čakám na "hodinu pravdy" pondelok 13,00 hod. kedy si zavolám na genetiku o výsledky opakovaného odberu krvy
/a zistila som že náš milý doktor robí odber len jeden za celé tehu - a to aj ten nie ako všetky píšete tripple testy ale dokonca len výpočet z dvoch hodnot /markerov/ a to z AFP a hCG čo je nedostačujúce, tak v žiline mi odobrali krvičku a pridali do toho ešte nejakú hodnotu uE3 plus zohladnuju NT /meranie šije v I.trim./

tak dúfam že to bude OK - neviete čo je to uE3 ? dúfam že moje prechladnutie neskreslí tie výsledky :unamused:

zatím papa a čítam vás!
12. mar 2010 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeee už mi píše 20 tt...ako to ubieha rýchlo...

a neviete náhodou ako je to s PN ked som na rodičovskom príspevku???

/lebo prvý týžd. ma hradit mysl. zamestnávatel a potom soc. poistovna...
12. mar 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok