Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

janulqa07
11. mar 2010

ja ceeem maly domcek a kravicku, ved nas maly nic nepapa len mlieko by pil ☹
aaaaa uz zatvoril ocka a teraz mozem nastupit do prace ja a upratovat

lucija272
11. mar 2010

Ahojte maminy a buduce maminy 🙂,
my sme po morfologickom ultrazvuku, vsetko je ok, babetka maju obe po 440 gramov a doki povedal, ze na 80-90% su to dievcatka 🙂). Ale ze boli ulozene priecne a to vraj nie je dobra poloha na urcovania pohlavia. Tak uvidime, o dva tyzdne ideme na 3D. Moj manzel nejak este veri, ze daku palicku medzi nozkami tam uvidia 🙂). Strasne by chcel chlapa...neviem preco ti chlapi tak strasne chcu chlapov, to maju zakorenene este z daaaavnych cias asi 🙂)). Ale inak sa hrozne tesime, Mne sa zu vobec nechce pracovat, najradsej by som len nakupovala a smejdila po nete 🙂.
Baby, vy ste do akeho tyzdna pracovali?

luciaf13
11. mar 2010

Katrin ano je to ta Katka s ktorou som si pisala a uz sa ozvala a pslala aj fotecky princezniciek 🙂

Julka aj ja som kopu veci pre Jakubka kupovala na burze u n as ju robi materske centrum a niekedy sa mi aj podarilo nieco predat...ale nakupit sa oplatilo.

Janulqa ak pojdes do toho polska tak si davaj pozor a neprehanaj to! 😀

Lucija super ze je vsetko OK a aj pekne vahy maju babatka a hlavne ze su zdravucke.

janulqa07
11. mar 2010

ahoj luci nikde nejdem 😒 pocasie nedovoluje a ideme na 3D a morfo zase 😀

luciaf13
11. mar 2010

som sa teraz nasmiala - volala som manzelovi, ze teda Katke , ktora bola s Katrin na izbe v noci oddtiekla plodova voda v 33tt. a do dvoch hodin mala dievcence na svete .
A moj muz ze:
"To v 33tt. moze uz odtiect voda??? To akoze uz aj tebe moze odtiect voda hocikedy????To aby som si nosil telefon uz vsade. A to ako ze uz moze odtiect a co......."
a uplne ostal v soku , ze mu mozem hocikedy zavolat, ze milacik rodim 😀 😀 😀 😀 ale bol zlaty ostal v uplnom strese, tak aspon ma o com rozmyslat ....
normalne mam chut si z neho vystrelit a zavolat mu 😠 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

luciaf13
11. mar 2010

no janulqa netreba to silit a radsej oddychuj

Katrin a dakujem za povzbudenie 😉

janulqa07
11. mar 2010

luci no to by si ho nepotesila 😀 zlatucky

luciaf13
11. mar 2010

😎 😎 😎 😎

janulqa07
11. mar 2010

no tak teraz bude chodit ako na ihlach kedy zavolas 🙂
ja uz zacinam pomaly verit pohlaviu, kukam na vahy deti 😀

lucijy ved polovicka je uz za nami 😎

juliagregor
11. mar 2010

lucka 😀 taký bude vystresovaný, že aj na WC bude mať fon ...

janka , čakám na správy...

lucija ja som na MD, tak som našťastie v práci byť nemusela ...záleží na tebe ako sa cítiš a čo povie dr....

katka 🙂

deti mi spali len chvíľku, lebo môj šlahnutý sused zase túroval auto - takú starú herku pod oknom... 😠

dior
11. mar 2010

kocky boli ma pod prsiami,ako ked mate svalovku silnu,ale len ked sa prehadzujem z boka na bok, sa mi zda,ze mi praskne brucho a to som len v 23tt a uz mam problem aj s dychanim-uf

juliagregor
11. mar 2010

tlačia ti na pľúca, skús polosed 😉

dior
11. mar 2010

hej,dakujem

juliagregor
11. mar 2010

dior to bol humor...
ako sa cítiš?
tá ťažoba je normálna....

luciaf13
11. mar 2010

Diro to som aj ja mavala cca od 20tt do 30tt. to bolenie pod prsiami...a funiet budes uz len viac a viac 😎 😎

luciaf13
11. mar 2010

dior pardon 😉

murkaa
11. mar 2010

lucia, no radsej si z mm nerob srandu. moj si tiez naplanoval volno skoro cely mesiac podla terminu porodu a nakoniec mi odtiekla plodovka zrovna ked bol v praci. Volala som mu teda do roboty a on v soku mi povedal, ze ma ma zaviezt do porodnice jeho brat, ktory bol zrovna u svokrovcoch 250 km prec. Vobec nerozmyslal v tom momente. Ja, ze si zavolam sanitku, tak potom volala sestre a ta ma viezla. Podotykam, ze o pol tretej v noci.

Hlasim, ze sme chory. Ucitelka zo skolky mm povedala, ze syn ma velky kasel tak som ho nechala doma. A maly mal vsera teplotu. Dnes je lepsie.

luciaf13
12. mar 2010

Dobre ranko - u nas zase sneziiiiii 😠

😀 murka to ja len tak, vsak nech je sranda 😀
a je to riadny stres aj pre tych nasich chlapov 😉 moj si este dovolenku nevybera, v robote to ma tak nahlasene, ze ked dojdeme z porodnice tak az potom bude doma 😉 takze uvidime kedy ma to chyti a budem aj ja jemu telefonovat do prace 😎 Hm neprijemne ze ste chori...ale dokial to nie je nic vaznejsie len kasle a sopliky s troskou teploty tak je OK. Nech ste teda rychlo fit.

juliagregor
12. mar 2010

dobré ránko...

u nás už nesneží 😉

murkaa choroby sú nusné a dúfam, že prichádzajúcou jarou odídu aj tie sople a kašle...

janka ako utz?

maartinkaa
12. mar 2010

dobre ranko zienky, no toto je des s tymto snehom, u nas este snezi 😝 😝 😝 mna asi porazi.....

luciaf13
12. mar 2010

mam taku otazocku, mam pobalene oblecenie pre chlapcov ked pojdeme domov z porodnice a netusim ci to bude stacit, co mam este pribalit? Mame na oblecko body, ponozky, overalik taky hrubsi, na to popripade kabatik, deka, klasicka perinka . Co este?

juliagregor
12. mar 2010

plienky obyčajné u nás 4ks/dieťa

luciaf13
12. mar 2010

to ano to mam aj postolky len som myslela co este na oblecenie????Dakujem Julka

juliagregor
12. mar 2010

čapička ...

juliagregor
12. mar 2010

lucka ja neviem, ale možno by som dala ešte dupky a kabátik tenší, a na to ten overal...ale ved ty si už skúsená mamina ... 😉
čapenky možno dve, budú mať malinké hlavičky a nevieš ako bude sedieť....

už sa ti to kráti....znovu si v noci rodila?

juliagregor
12. mar 2010

lucka a kam ideš rodiť?

dior
12. mar 2010

lucka,juli-nech mi nikto nepovie,ze tehotenstvo nie je choroba-ved mne uz bolo vsetko mozne 😝 😀 😅 mna to vyplasilo -ta bolest a este sa mi tak vytlacaju ,ze mavam brusko do kosostvorca 😀 -aspon viem kde su 😉 olejcekujem a kremujem ako na plazi brusino

takze mali ste to aj vy? 😕 esteze mi vzdy poradite 😵 😵 😵

lucka-pekne mena si vybrala 😵 ,ako budu chlapci spinkat-spolu,alebo v 2 postielkach?

juliagregor
12. mar 2010

ahoj dior 😉
si zlatá ospravedlňujem sa ti za včerajšok, bola som zlá a pichľavá 😔

tehu s dvojkami sa nedá poovnať s jedným, tie kopance a pohyby sú ozaj sila .............
a stále to bude áročnejšie, len počúvaj svoje telo a žiadne hrdinstvo....
si na PN?

jajka28
12. mar 2010

ahoj babenky...

tak čítam, čítam....juli už všetko rozpredáva... /na mna nemyslíš?/ 😀
chystáte sa už do porodnice /to mne ešte dúfam dlho nebude hroziť klop klop /
snehu je aj u nás /neviem na čo...

no a čakám na "hodinu pravdy" pondelok 13,00 hod. kedy si zavolám na genetiku o výsledky opakovaného odberu krvy
/a zistila som že náš milý doktor robí odber len jeden za celé tehu - a to aj ten nie ako všetky píšete tripple testy ale dokonca len výpočet z dvoch hodnot /markerov/ a to z AFP a hCG čo je nedostačujúce, tak v žiline mi odobrali krvičku a pridali do toho ešte nejakú hodnotu uE3 plus zohladnuju NT /meranie šije v I.trim./

tak dúfam že to bude OK - neviete čo je to uE3 ? dúfam že moje prechladnutie neskreslí tie výsledky 😒

zatím papa a čítam vás!

jajka28
12. mar 2010

jeee už mi píše 20 tt...ako to ubieha rýchlo...

a neviete náhodou ako je to s PN ked som na rodičovskom príspevku???

/lebo prvý týžd. ma hradit mysl. zamestnávatel a potom soc. poistovna...