Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

juliagregor
4. apr 2010

gajana krásna si nevesta 😉

juliagregor
4. apr 2010

už ina chvíľočku a budeš mať pokoj ...reda relatívny 😅

juliagregor
4. apr 2010

kedy ideš na poradňu?

gajana1
4. apr 2010

Julia diky
a na poradňu mam isť 6.4 ale asi pôjdem 7.4

juliagregor
4. apr 2010

už by si asi najradšej aj porodila....

gajana1
4. apr 2010

presne už by som chcela mať po a ty si ako rodila cisarskym??

juliagregor
4. apr 2010

cisarskym ...ten v pohode, ale potom to zvíňanie maternice...juj...

gajana1
4. apr 2010

ja už som bola zmierena s cisarskym a nakoniec mi povie že normalne

juliagregor
4. apr 2010

a ty čo by si chcela?

gajana1
4. apr 2010

ja neviem vôbec

juliagregor
4. apr 2010

prvý syn bol ako?

gajana1
4. apr 2010

prvy bol normalne

juliagregor
4. apr 2010

hm, ťažko vybrať a aj tak sa budeš musieť prispôsobiť lekárovi, syn je ešte malý, telo si pamätá a prirodzený pôrod by mohol byť rýchly ale záleží na polohe detí..
pôrodník tiurčite vyberie, čo bude pre teba a aj deti lepšie,,, 😉

juliagregor
4. apr 2010

a už viem, čo sa mi nepáči na tom novom Casualplay...to že nemá polohovanie nožičiek, to myslím už bolo spomínané, ale ked som nad tým rozmýšľala, tak to vlastne skracuje plochu na ležanie, v zime ked sa dá fusak, tak bude padať dole a deťom budú padať dole nožičky a sa budú šmýkať...šporťák pre väčšie deti tým to nevadí, ale bábätkám to bude ...môj názor

fefferonka
4. apr 2010

ahojte 🙂

blahozelam z celeho srdca lucke 🙂
a vitam aj nove tehulky.

tak mi pomaly bacujeme. na decka som sama, zatial sa to da. akoze manzel sa deti neboji, ale ukludnit ich tolko nevie, dcerka sa snazi, aj pochova, dobre je, ze mi vsetko poda a tak...

chlapci su stale zlati, jedine, co nas trapi, je to kadenie... davam im bio gaiu - asi styri dni, odvtedy nemaju stolicu v kazdej plienke, neviem, ci je to dobre a boli mi poradene kvapky saab simplex a espumisan. ak mate skusenosti, velmi uvitam.

s kocikom (bumble indie twin 2010) som velmi spokojna a kazdemu sa velmi paci. jedine, co mi ta pani nedoporucila, bolo kupovat si sietku a zatial co mam jedinu vyhradu je taska, pripada mi velmi mala.

co sa tyka plodnej myjavskej nemocnice... ja som bola v skalickej a ako ma tak prekracovali tie prve dva tyzdne, tak mi sestricky povedali, ze budem tento rok prva s dvojkami... uz som mlela tie dni z posledneho a stale zadonila o cisarsky, tak si predstavte, ze tam prisla tehu mamicka s dvojkami a v priebehu par hodin mala po tom... 😖 🙂

juliagregor
4. apr 2010

feferonka ked plne kojíš tak deti môžu mať kaknuté v každej plienke alebo raz za týždeň---
espumisan som dávala len pri bolestiach, môže sa aj pre každým jedením ale vtedy je vhodnejší ten saab simplex, vyskúšaj aspoň týždeň len jeden prípravok, aby si vedela ako reagujú ...
každá taška ti bude malá ja nosím ruksak 😀

ja som ti už napísala čo si myslím a je to blbé ale peniaze a známosti vládnu svetu 😖 😝
hlavne, že ste v poriadku 😉

fefferonka
4. apr 2010

a musime sa pochvalit, mali sme mesiac a vazili sme 3200g (povodne 2200) a 3300g (2400), v rizikovej nas pochvalili, klby mame dobre a nemusime na siroko balit a aj v neurologickej nas pochvalili. 🙂

juliagregor
4. apr 2010

super si šikovná a chlapci tiež... 🙂

fefferonka
4. apr 2010

juli, presne to mi povedala doktorka, ze moze byt v kazdej plienke alebo raz za tyzden... zacinali sme pri bolestiach s espumisanom, ale bruchabol stale, tak som kupila ten saab a skusame. bio gaiu davam preventivne kazdy den, tak mi bolo povedane, tak uvidime.

ano, na nic ine nemyslim len na to, ze sme zdravi 🙂

fefferonka
4. apr 2010

juli, pozerala malych, su rozkosni, krasni 🙂

fefferonka
4. apr 2010

dakujeme za pochvalu 🙂 ked si spomeniem, ako som v nemocke revala, ked schudli pod dve kila... este, ze je to za nami.

juliagregor
4. apr 2010

dakujem aj vy ste krásni, ešte takí malinkí, krásnunkí, ja už mám compákov, ktorí furt vymýšľajú 😀 😝

idem haji zajtra ideme kupať frajerky (dráčikove 😀 )

vranka4
4. apr 2010

ahojte 🙂 ,pokojné prežitie veľkonočných sviatkov 😵 ,dlho som tu nebola,nestíham nejako,viac som na FB a v dvojičkove,keď stíham 😵
gajana,máš krásny tt 😵 ,už len super pôrod,ja som dvojičky rodila normálne a bola som veeľmi spokojná a skoro fit 🙂 ..ale je to individuálne...
murka,fíha,vy rastiete poriadne,ale to letíí 🙂
idem vás počítať ,čo ste popísali,pár strán dozadu..
zajtra poriadnu šibačku a kúpačku...naši chlapi majú všetko pochystané,všetky nástroje 😵 😵 ,baby sa netešia,najradšej by sa vyparili niekde s kamoškami 😵

murkaa
5. apr 2010

feferonka, gratulujem k takemu krasnemu prirastku na hmotnosti. Nech sa vam dari pekne priberat. my uz mame skoro 6 kg, teda Dalibor urcite. A bolesti bruska mame ako z knizky, vyskusali sme uz vsetko - Espumisan, Sab simplex, Infalcol. Zacala som tiez s Bio gaiou a este sa nam zhorsilo. Som sa zlakla tak som bezala k Dr. Danielka uz zjedla 5-6 cucov z prsnika a velky plac. Trvalo to 3 dni. Boli sme na sone a vys. - nastastie vsetko dobre, tak su to koliky. Uz by to mohlo prejst. A espumisan mam davat stale. Vsetci ma presviecaju, ze mam zacat s polievockou prikrmovat a prejde to. Uz mi z nich sibe. najradsej by som bola sama a nikoho nemala pri sebe. Svokra len pride a hned sa stazuje, ako ju vsetko boli-tak nech nechodi, len vo mne vyvolava pocit viny. Ja sa jej neprosim

Tatik dosiel z roboty, tak zobral Mareka a utekali sibat. Aj oblievacku som mu kupila. Tesil sa.
Ja cakam doma. Malinky na zazrak teraz zaspali.- spolu naraz!!!!!!!!!!!!!!!!!

fefferonka
5. apr 2010

wau, murka, ved to uz mas riadnych obrov, ze 6kg...! 😲 😀
no ja som sama zvedava, ako to s tymi bruskami budeme mat... kazdy vravi inak... ze odzneje po troch mesiacoch atd. sama som zvedava, co ne/zaberie.

prijeme sviatky, u nas to je ako kazdu beznu nedelu.

juliagregor
5. apr 2010

ahojte,
murkaa veľkí ste 🙂 a fakt ti nezávidím...

tehuľky bola som sa pozrieť v Laugu v Tn a Bumbleride už nemajú a ani mať už vraj nebudú, nie sú tam už ani pre jedno, ☹

murkaa
6. apr 2010
juliagregor
6. apr 2010

murka ahoj,
nejde, požiadala som ťa o priateľstvo.. 😉

murkaa
6. apr 2010

O.K. vybavene. Piebezne to budem sledovat.

matelko1
6. apr 2010

ahojte prajem pekny den.