Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

buchtulka
14. apr 2010

fu ha,tak budem musiet mysliet na vsetko.najviac sa bojim toho ze by som muselaa ist do nemocnice moc skoro ta moja Sofia sa bezomna zblazni,stale je na mne navesena,dufam ze mi to neuskodi,musim ju len nosit,zatial mi to nerobi problem ale casom isto bude,cele dni sme same,tak mi nema kto pomoct,ta opatrovatelka je dobra vec,ked stastlivo donosim babatka,budem musiat aj ja o nej pouvazovat,neviem ci to sama zvladnem,aspon na zaciatku kym si clovek urobi daky system.Kocky aj vy ste na vsetko mysleli cele tehotenstvo,ci ste to nehali tak?

janulqa07
14. apr 2010

ahojte 🙂
fefferonka ste zlatucky, nemozem sa vynadivat 😵
mna konecne presla jarna unava a uz mam nutkanie nieco upratovat
prosim poslite mi niekto v IP co vsetko ste kupovali, vybavicku

alienka73
14. apr 2010

Buchtulka ani nam nema kto pomoct a veru mne ta opatrovatelka teraz dost pomoze. Len nech si maly na nu riadne zvykne.Mne vravela dr. nech nedviham hned na zaciatku tehu. Najprv som tiez dvihala a este mozno pred mesiacom dvoma som tak aspon raz denne maleho prenasala z kocika do postele ked zaspal ale potom som sa uz bala tak ho uz uspava len manzel. Bojim sa tak radsej uz nedviham. Ja tiez dufam,z e nebudem musiet ist skor do nemocky nech som s malym doma, lebo pre nho ale aj pre mna by to bolo velmi tazke. Tak drzim aj tebe palce nech mas kludne tehotenstvo bez problemov a nech to dotiahneme doma s drobcami az do porodu. Ja uz teraz ani neupratujem. Ale mam uz dost velke brusko, a miestami aj tvrdne tak nechcem riskovat.

juliagregor
14. apr 2010

petrika, neviem, neporadím...tú stranu nepoznám a ani tu nie mamina odtiaľ...
a BA ti nevyhovuje?

juliagregor
14. apr 2010

deti spia...HURA

fefferonka, dievčatko by som veľmi chcela, ale tata robí chlapcov 😝

tehuľky odpočívajte, ja viem čo to je nechať dieťa doma a plakať v nemocke, ☹
na poriadok sa vykašlite a deti nenoste....
idem sa konečne učiť... 😅

medinila
14. apr 2010

fefferonka Jóóój aký sú zlatý tí chaloši 🙂 Môj muž by chcel velmi synov.Nechce však vedieť čo čakáme, vraj sa nechá prekvapiť. A ja už viem že to budú dve "princezny ". A aj môj otec by sa potešil vnukom(má len samé baby a vnučky). No čo už, aspon už teraz viem že budu vedieť hrať fotbal, strielať zo vzduchovky,narábať z nožíkom,založiť oheň..... a všetky tie chlapské aktivity,ktoré mňa,moje segri a vsetky vnučky naučil 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

juliagregor
14. apr 2010

medinila, ked sa cítiš dobre a deti rastú tak nevadí, že nepriberáš....
máš dobré spaľovanie, minule som čítala, že žena by teoreticky ani nemusela pribrať, lebo všetky živiny nutné pre dieťa má v tele...trošku pritiahnuté za vlasy ...ale prečo nie....
ja som pribrala 9 kg, ale pri kojení som potom pribrala 4 kg, hladná som bola stále 😝

petrikaa1
14. apr 2010

julia, nevadi, dufam, ze sa tu este najde niekto z mojich stran) lebo tu mam super lekarku ale kedze budem isty cas u nasich na SK tak chcem niekoho zodpovedneho, kam sa budem moct obratit, a vysvetli mi vsetko o mojich drobcoch nie ako tu pisu niektore kocky, ze ich vybavili za 10min, s tym ze im povedali ze vsetko je ok( a ako z vlastnej skusenosti viem aj v TO na klasickom sone ta vybavia za cca 4min, s tym ze dalsie zeny tam stoja v rade a vsetci vidia co je na obrazovke, zda sa mi to trosku neprofesionalne(

alienka73
14. apr 2010

Medinila, ved si mozte potom neskor urobit este chlapceka 🙂 .
Feferonka, chlapci su ozaj zlatucki, pekne rastiete 🙂 .

Janulqa, ked ches upratovat tak prid k nam 🙂 . Aj navarit mozes 😅 .

janulqa07
14. apr 2010

alienka no dnes v pohode, ani som necakala ze pri takom strasnom pocasi stihnem vsetko, uz som aj po svadbe urady obehala a vybavila doklady 😀 ale vsetko zvladam len nie maleho 😲

medinila
14. apr 2010

Alienka73 jóóóóój........ keď som sa manžela pýtala,že či budeme rozširovať rodinku,keď sa nenarodia chlapci tak mi povedal,že on bude rád aj babám 😎 🙂 a že už asi nebude riskovať dalšie dvojičky 😎 😎 😎

juliagregor
14. apr 2010

janulqa ty tajnostkárka 🙂

janulqa07
14. apr 2010

no nemam sa s cim chvalit zase som skoncila na policii 😀 😀 😀

juliagregor
14. apr 2010

😀

alienka73
14. apr 2010

Juli a ostatne, ako dlho si vyuzila kocik na balkon? Este tam davas malych spinkat?

juliagregor
14. apr 2010

adka spávali tam dovtedy, kým sa nedokázali sami posadiť....potom som sa už bála
teraz spávajú v posteli...našej 😝

juliagregor
14. apr 2010

takto ...

juliagregor
14. apr 2010

ešte raz

juliagregor
15. apr 2010

dobré ránko,
u nás zase prší 😝 a deti už stihli vyhádzať všetky boxy s hračkami 😎

janulqa07
15. apr 2010

dobre ranko..... aspon mate veselo ked je vonku tak skaredo
my sme chory, tak sa valame po gauci a kukame rozpravky

scarlette
15. apr 2010

ahojte babule, dlllho som sa tu neukazala, nejako nebolo kedy, ale obcas vas stihnem aspon precitat tak zbezne 😀

juliagregor
15. apr 2010

a čo je vám?

neznášam penové puzzle, deti ich rozoberajú a váľajú sa po celom byte...majú z toho total srandu 😀

juliagregor
15. apr 2010

ahoj Scarlett ako sa máte?

janulqa07
15. apr 2010

nieco ako nadcha, boli nas hrdlo a nos mame plny, celu noc sme bojovali, nemohli sme spat 😒

tie puzzle my maly schvalne rozhadzoval, ale ja som ich lepiacov paskou prelepila a mal smolu

juliagregor
15. apr 2010

ja mám 4 balenia rozbalené a ešte 3 mám nové v skrini...
vieš si predstaviť ...ich nezastaví ani lepiaca páska... 😝

janulqa07
15. apr 2010

ja si to viem predstavit, my sme az nedavno rozbalili dalsie
ale ma to vyhodu, maju toho vela, pokial to razhadzu tak mas klud 😀

juliagregor
15. apr 2010

myslíš? 😀
boxíky máme na kolečkách, hračky vyhádzali a teraz ich vozia... 🙂
sused pod nami musí byť rád 😝 😝

janulqa07
15. apr 2010

no keby mal nieco proti nech si ich vezme domov a zabavi 😀

scarlette
15. apr 2010

julia mame sa super, chalani su v principe zdravi, uz mame aj super rezim a papame uz zeleninu maso ryzu aj ovocie 🙂

juliagregor
15. apr 2010

scarlett to je fajn 🙂
a ked dobre papáte, a ste zdraví, tak ostatné zvládnete v pohode...zachvíľku ti budú liezť a bude sranda.... 😎