• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dvojičky, druhá časť

20. januára 2017 
sorry, krmime sa
kocik-pre-dvojicky-x-lander-x-twin
22. apr 2010 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
má jedinú chybu, teda aspoň pre mňa, nemá otočnú rúčku, ale šporťáčik je veľmi pekný, origoš som ho nevidela...
u nás sú nové dvojičky a majú KEES,
22. apr 2010 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som ho videla - bola som na tej vystave v Brne na jesen a aj na predajni best4baby u nas ho maju- je super lahky
22. apr 2010 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak počkaj kým deti budú väčšie, potom predaj Dorjan a kup šporťáčik... :wink:
22. apr 2010 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj juli nooo oddychnem :unamused: najprv vsetkych navstivit a ukazat maleho a potom padnem do nepohodlnej postele, doma je doma :slight_smile:
22. apr 2010 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako ti nabiehajú týždne :wink:
22. apr 2010 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:unamused: mne sa to nejako nepaci , blizi sa to

vcera som bola v sekaci na nakup a bolo tam plno veciciek pre novorodencov, ale ja sa stale len lakomim a nic nekupujem, pre mna je najhorsie tesco
22. apr 2010 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nepáčia sa ti veci alebo ti je nesympatické tesco, ja mam s oblečením z tesca dobrú skúsenosť, dokonca niektoré veci dávam aj do sušičky, aj keď by som nemala, nič sa im nestalo.
22. apr 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pre mimi som v sekáči nekupovala, maximálne od kamošky, ale mne sa to bridí...
22. apr 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslela som to tak ze nemozem nakupovat, mne sa tam vsetko paci a to nedopadne dobre ked pojdem na nakupy :slight_smile:

v sekaci by som pre miminka nekupovala, max kupim Matuskovi nieco na smykanie vonku
22. apr 2010 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na sekáč máme rovnaký názor, kŕmim krpcov a stále sa nemôžu dojesť,keď dopapajú pôjdeme von.
22. apr 2010 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
waw ja mat tvoj problem, u nas pocut len " ja chcem mlieko"
aj my vyrazime asi, treba mi este kopec papierov vybavit, ale pocasie mi nepraje, vonku je krasne a nam topia :astonished: kruti sa so mnou
22. apr 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vodu so sebou a aj nejakú sladkosť, alebo kofolu
22. apr 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme dosli :unamused: maly sa ulozil do postielky a asi ide dospavat , v noci mal hodinovu prestavku a chcel sa hrat

nalievam sa vkuse vodou
22. apr 2010 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to vieš telo zásobuje kyslíkom aj dve deti, ja som dýchčala ako pes a tlak som mala furt dole..
tak si sadni a odpočívaj...
22. apr 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz sa tesim na leto :confounded:
22. apr 2010 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojki hlásim sa

zajtra poradňa po dvoch týždnoch, dufam že krčok drží...

Juli ten link je super, tie baby to ´fakt vačšina vydržala od 35 tt hore a vela rodilo spontálne...

mate skusenost s týmito plienkami niekto?

http://www.webareal.sk/najlacnejsieplienky/eshop/5-1-Bambino-Air-Comfort

ja teda dávam vačšinou tescové, ale skušali sme rozne...a beriem aj pampersky od jednej kamarátky, ktorá ich objednáva z tejto stránky... Juli ak by si chcela niečo odtialto asi to budem brávat, dovezu mi to zadarmo a nejake maminy chcu tiež ...su to dobré ceny...

a Tesco oblečenie? ja som zatiaľ spokojná veď v babyobchode stojí jedno bodičko cez 200,-Sk a v tescu aj 3 ks balenie...
22. apr 2010 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jajka držím palčeky na poradňu :wink:

tie plienky nepoznám, teraz máme z Liedla (také ružové)

šimon spí ale ajo odmieta... :angry:
22. apr 2010 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jajka tie ceny plienok nie su az take super, v akcii vies kupit lacnejsie, aspon co som porovnavala ceny Pampersiek. Ale pokial nemas v blizkosti obchodne centra, tak sa ti asi oplati objednavat odtial :wink:

Juli aj ja mam teraz tie z Lidla a su podla mna velmi dobre, cez den kombinujem s Pamperskami a na noc mame Babylove.
22. apr 2010 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musím vam dat dnešok
22. apr 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ceny prerátavam vždy na ks a čo je pod 4 Sk je super ..
kolko vychádzali ceny pre mimi sa už ozaj nepamätám...
22. apr 2010 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juli aj ja presne tak preratavam :wink:
A dnesna fotka nema chybu :grinning: :grinning: To uz nosis aj malych frajerkam kociariky, ci to su vase? :astonished:
22. apr 2010 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
frajerkám.. :grinning:
22. apr 2010 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ty si teda obetava matka, nevesty si cicikas od malicka :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. apr 2010 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juli UÁÁÁÁAÁÁÁÁUUUUUUU to foto nemá chybu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
mali by to vidieť všetky mamičky čo pochybujú o značke kočíka,či toho veľa vydrží a znesie....... :slight_smile: :slight_smile:
22. apr 2010 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tie hračky sú ľahučké...a tie barany sú perfektné, kočky ak chcete golfiny, tak len 12 kolečko a v strede barany, v pohode ide jednou rukou a naložený...
boli sem vonku s kamarátkou a jej dievčatkami, ktoré potom dostali vzdor a nechceli tlačiť kočíky ale sa niesť na rukách, tak kočáriky išli n akočík a deti sme si podelili :wink:

ja budem dobrá svokra :grinning:
22. apr 2010 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja som stale rozmyslala na co je na golfkach ten stredny baran ... a to som mala rozmyslat na co su tie dva krajne :grinning: :grinning: Inak to ze su tam nie len kociky ale aj babiky som si vsimla az na FB. No fakt budes svokra na nezaplatenie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. apr 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mauzi ale kočáriky kúpim j chlapcom, radi s nimi chodia, v Tescu ich mali za 3 Eurá, som koza, že som ich hned nezobrala :confounded:

janka ako ste dopadli u dr.?

medinila dakujem :wink:
23. apr 2010 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juli tusim aj v Kauflande ich tak nejako mali. Kup im radsej kosacky, aby vyzerali ako chlapi :grinning:
23. apr 2010 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tie sa sklápajú, aspoň tie lacnejšie :frowning2:
23. apr 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok