Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

apple7
28. máj 2010

to je super🙂 chodievas pravidelne na obedy?

vierocka23
28. máj 2010

ahojte.ak niekto zhanate kociky pre dvojicky zo spojou tak mam na predaj dva znacky chicco trojkombinacia vo velmi dobrom stave za 400 eur pripadne cena dohodou povodna cena bola 800 eur a este su v zaruke mi sme kupili samotne sportaky.foto kocikou je na bazare vierocka23

marlenka27
28. máj 2010

mam super kolegynu, ktorá nam vsetkym nosi z jednej restauracie obedy. Kazda mame svoje misky.
Obcas navarim a mam orig. domacu stravu. Snazim sa zdravo stravovat aspon teraz 🙂

apple7
28. máj 2010

ty sa mas🙂 ja si nosim, lebo v okoli mame len restauracie...

apple7
28. máj 2010

@vierocka23 idem pozriet..🙂 dufam ze to najdem

vierocka23
28. máj 2010

mam to na desiatej strane

vierocka23
28. máj 2010

nasla si ich🙂??

apple7
28. máj 2010

@vierocka23 nasla som to🙂 musim sa poradit s mm.
my sme tiez rozmyslali ze si kupime dva kociky a spojime ich spojkou. ako sa kocikuje? nie je to tazke?

vierocka23
28. máj 2010

ony su odlahcene takze taske su neni .dobre sa snimi chodilo a je to vyhoda ked som mala ist len zjednym doktorovi tak to bolo super ze som isla sama a babka isla zdruhym niekde inam.jeden kocik ma okolo 6 kg.

tintin
28. máj 2010

Ahojte, hlasim sa po dnesnom UTZ. Baby maju zevraj 2800g a 2700g...skoro mi oci vyskocili z jamiek...takze teraz neviem, ci sa Dr. pomylil, alebo nie. On tvrdi, ze nie, ze sa moze pomylit max o 3-4 dni ale viac nie...a potom sa mozem cudovat, preco sa citim ako vagon 😉

A som straaasne vytocena, ako som bola na utz, tak v Ruzinove je taka predmiestnost a v nej su 2 kabinky. nechavaju si tam maminy veci. Zenska co bola vedla v kabinke, mi normalne ukradla z penazenky 50eur kym mi robili utz!!!!! zistila som to nastastie hned bo som si sla kupit vodu, tak som utekala naspat, ale pani - mimochodom vyzor asi takyto: mastne vlasy, 2 zuby a smrdelaaa tak sa dusovala, ze ona mi nic nezobrala a ze sa teraz nepotrebuje peniaze, ze nejde si nic kupit..take somariny trepala...a ze je pobozna...tak som jej povedala, ze ked je pobozna, tak urcite vie, ze jej to pan boh vsetko vrati. Svinucha. fakt som nevedela co mam robit, urcite mi ich ukradla ona, bola tam jedina. juuuuj 😠 manzel ma ukludnoval, ze mozno tie peniaze vyuzije na nieco dobre pre babo...neviem neviem. tak baby nikdy si nenechavajte nic v kabinkach, radsej si to polozte niekde na zem pri vas..aby sa vam nestalo to co mne.

vierocka23
28. máj 2010

keby ste maly zaujem dalo by sa na cene este dohodnut je to navas🙂)

marlenka27
28. máj 2010

juuuj tintin, je mi luto, hlavne mysli na seba a babatka.
Je to velmi smutne, ze ludia su taki zli 😢

apple7
28. máj 2010

tintin to je strasne, sa mi nechce ani verit, ze ti este klamala aj do oci
to je strasne, som normalne zhrozena...
to mas teda pekne deticky, mas aj foto z utz?

juliagregor
28. máj 2010

@tintin tomu sa hovorí váhy 😀 , super...a tá "ženská" no nemám slov....možno si kupi šampon 😝

apple7
28. máj 2010

@vierocka23 odkial si vierocka?
keby sme si ho chceli kuknut...

vierocka23
28. máj 2010

z nitri a ty???kludne moste

apple7
28. máj 2010

diky, ja som z BA
my sme rozmyslali ze si kupime len vajicko a sportak, vanicku kupovat asi nebudeme, kvoli tomu ze bude zima a aj tak s nimi ist von nebudem moct...a potom ich dam rovno do sportaka...

juliagregor
28. máj 2010

@apple7 a prečo by ste v zime von nechodili? vtedy najlepšie spia...

alienka73
28. máj 2010

Tintin, no ta zenska by ma teda riadne nastvala na tvojom mieste ☹ ! Otras...Ono sa to vrati aj jej v zlom aj tebe v dobrom, ja verim,ze to takto bumerangovo funguje...

A tie vahy, teda! 😲 No ja som zvedava o dva tyzdne kolko budu mat nase ale brusko mam riadne tazke tiez, no ja som malicka takze predpokladam menej. A baby straaaaasne sa potim ked lezim, hlavne v noci ale aj cez den ked lezim, stale zaspavam a pritom sa potim. Myslim,z e toto pocasie je k nam milosrdne, keby boli vonku horucavy tak asi zdochhnem z tepla.

Inac aj ja vitam vsetky nove tehulky a drzim palce nech mate vsetky dobre vysledky a neskor krasne dvojicky 😉 .

A feferonka ako si spokojna teraz po case s kocikom? Je dobry? To vcerajsie dvojhodinove cakanie- otras. Niekedy su ludia ozaj hrozni.

tintin
28. máj 2010

Ste zlate, aj ja si myslim, ze sa jej to vrati.

Alienka - zatial sa tak nepotim, ako pri prvom tehu, to si pamatam, ze som mala, pri posteli nahradne tricko a v noci sa prezliekala 😅 to potenie je z hormonov aj z toho pocasia. Len si davaj pozor aby ta nejak neofuklo na krize. Daj potom vediet ako si dopadla na utz. Mne sa jedna z dievcat otocila hlavickou hore, ale veduci plod je hlavickou dole. No ale asi sa budem musiet zmierit s cisarskym ☹

lucia.kl
28. máj 2010

@tintin ako tak pozeram na tvoje vahy, tak to ja mam pekne maličke detičky, pokom asi budu 😠 ale dr hovori že je vaha v poriadku, teda aspoň pri veducom babetku a uvidime o dva tt že ako narastu, no normalne sa teraz bojim, ja som itala že v 35tt by mali mať okolo 2500g

tintin
28. máj 2010

Luci fakt sa nestresuj, tvoje babatka maju uplne normalne vahy...u mna to moze byt skreslene tym, ze maju velmi dlhe nozicky. Moj muz ma totiz cez 2m...ja som priemer - 170 cm. Hlavne je, aby boli zdrave.

tinka9
28. máj 2010

Ahojte, ja som v poslednej dobe mala celkom stastie na ludi, velmi ma prekvapili 'tety' na urade soc. veci ked som si vybavovala rodicovsky, velmi mile, ochotne, normalne mi spravili den 🙂
Mne skor zdvihaju tlak zvedavi 'nakukaci' do kocika, ale hlavne ich niekdy fakt inteligentne poznamky a otazky, typu: to nie su dvaja chlapci? to su dievcata? a preco ma jedna modru ciapku??? alebo a ako ich kojite? nekojite? a preci nie? alebo este lepsie: to su dvojcata? a preco nie su rovnako oblecene? 😀 niekdy neviem ci mam plakat alebo sa smiat...chodim casto dopravou a moje deti su magnet, niekedy uz fakt neviem co mam odpovedat. Aj ked vacsina ludi sa na mna usmieva a to je prijemne, od kedy mam dvojky, mam pocit ze vsetci du okolo stastnejsi 🙂

Ako reagujete vy na taketo otazky?

lucia.kl
28. máj 2010

no ved ono je to len odhadovana vaha, hlavne je že rastu a hybu sa, ale už nevladzem skoro nič, normalne už to chcem mať za sebou, u mňa to cisarak isti, decka stale jedno hlavou hore a druhe dole - tak ako u teba, veduce je hlavou dole, som na ne strašne zvedava, strašne.... už máte doma všetko pripravené???

lucia.kl
28. máj 2010

@tinka ja ešte skusenosti nemam, mňa to len čaka, ja to zatial iba počuvam, ked sa ma pytaju že čo to bude a ja poviem dve dievky, tak taketo reakcie poznam, hlavne sa na nich usmievaj a nedaj sa vytočiť

tintin
28. máj 2010

@tinka toho sa dost desim, ja budem z takych otazok dost nervozna a po case asi aj neprijemna 😝 ale co koho do toho nie? Julia odporucala dat na kocik sietky aby tak do kocika nenakukali.

Luci aj ja by som to uz najradsej mala za sebou...musime to uz nejako vydrzat, je to pre dobro deticiek a potom vlastne aj nase. No a ci mame doma vsetko pripravene? postielky da manzel az ked budem v nemocke, kocik je, veci su poprate a pozehlene..ale este nie vsetky. este musim kupit plienky...vsak keby daco, tak sa kupi potom.

a ako vlastne funguje cisarsky? @juliagregor ty mi urcite budes vediet napisat 😉 kontrakcie vtedy netreba? proste sa rohodne, kedy pojdes na operacku a sup?

vierocka23
28. máj 2010

@apple7 ale vanicku by ste aj tak urcite vyuzili lebo do sportoveho mozu ist az od pol roka.ale je to navas a vnicka je aj polohovatelna a sportovy sa dat az do uplneho lahu.rozhodnite sa a daj vediet🙂

vierocka23
28. máj 2010

ahojte.ak niekto zhanate kociky pre dvojicky zo spojou tak mam na predaj dva znacky chicco trojkombinacia vo velmi dobrom stave za 400 eur pripadne cena dohodou povodna cena bola 800 eur a este su v zaruke mi sme kupili samotne sportaky.foto kocikou je na bazare vierocka23

chruminka
28. máj 2010

@tinka9 presne s takymi otazkami sa stretavam aj ja a este tipu ako to zvladam a chuda.....niekedy mam uz aj nervy hlavne na mudre stare babky,raz sa ma jedna babka na ulici spytala ze: " a to su vase?" som normalne spontanne povedal. "nie ukradla som ich!" a ona ze ja len ze ste taka mladucka chuducka....asi si zabudla okuliare doma,lebo som bola asi dva mesiace po porode ,tenucka som uz urcite neni a vlasy som mala sedive lebo som ich nemal nafarbene takze nejak tak 😀

alienka73
28. máj 2010

Niektore babky su hrozne, my tu mame jednu taku , ktora mi uz teraz komentuje brusko ako mi spadlo a podobne a raz sa ma pytala kde som bola, lebo maly bol chory alebo opatrovatelka nechodila tak sme nechodili s malym von a ona vyzvedala ci som bola v nemocnici. Ja ked vidim taketo zvedave baby tak idem prec a je mi jedno ci byva vo vedlajsom vchode. Mame tu aj prijemne zenske tak tym odpoviem ale take co furt komentuju aj maleho akoze aky je bledy a podobne tak odchadzam bez odpovede.... A ked ju vidim z dialky idem radsej inou cestou.Cudzim ludom budem odpovedat podla toho aku otazku daju ci blbu alebo to bude nieco normalne.

Mne tiez doky vravela ze dolezite je to prve babo ako je natocene, ak je ono hlavickou dole tak moze byt prirodzeny, takze tintin este mas sancu 🙂 . Myslite ze sa pri dvojkach, babatka este v nasom tyzdni mozu otocit?