Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

alienka73
30. máj 2010

Julka nerozumiem tomu rodeniu 🙂 . Akoze ked nebudem brat mirenu ci co? Ci uz ma posielas rodit? Este musime pockat par tyzdnov 😉 .
Dokedy su tie zlavy?

alienka73
30. máj 2010

Ked pisete o urieknuti, davate detom tie cervene snurky na rucky?

juliagregor
30. máj 2010

@alienka73 myslela som to na srandu, lebo ani ja nemôžem HAK...tak že budeme rodiť....furt 😀
http://www.itesco.sk/akcie-detail.html?id=386 akcia je do 1.6.

adjka
30. máj 2010

alienka73 ahoj, ja som nikdy nebola poverciva, ale odkedy som otehotnela dala som si na ruku cervenu gomicku este aj s cedrovym drievkom, to je strom co zevrak odhana vsetko zlo sveta udajne raz mi to nejaka numerologicka alebo vestica povedala...a nedam ju dole ani na sale keby som isla sekciou, mam pocit ze ma cele tehu ochranuje a uz mam pripravene hned do porodnice aj pre baby, myslem ze to je to najmenej ked im to das na rucicku, taku nejaku malu snurku cervenu...a chcem sa opytat vsetky&ch ci mavaju vase deticky& v brusku stikutku, lebo moje mavaju aj viac krat za den a nic by na tom nebolo, lebo som citala ze je to v poho...ale dnes som zas niekde vycitala ze to moze mat omotanu pupocnu snuru okolo krku ak je to viac krat denne...tak preistotu pytam ci aj vase maju a ci viac krat za den aj???daaakujem...

adjka
30. máj 2010

babay a este ze to pekne tahame, strasne nam drzim vsetkym palce aby sme to dotiqahli vsetky minimalne do 38 hi..

juliagregor
30. máj 2010

dievčatá ja neverím takýmto veciam...verím, že každý je strojcom svojho šťastia...
na kočíku som nosila takú červenú lienku, ale nie preto žeby bola červená, ale bola veľmi pekná...

adjka na sále ti to dajú dole z ruk,a nechty nenalakované ostrihané...

alienka73
30. máj 2010

No ja som v suvislosti so stikutkou citala ci pocula, ze to sa babatka trenuju na dychanie tak neviem.O pupocnej snure v suvislosti so stikutkou neviem. Akurat pred chvilkou sa jednej babike ckalo ale az uplne dole.Viackrat denne som si to nevsimla. My sme mali pre maleho cerveny kocik, ale nie preto, ze by ho neuriekli ale preto, ze sa mi ine farby nepacili. Teraz dievcatka budu mat cokoladovy. 🙂 Len som si vsimla, ze aj v telke dospele zeny nosia tie cervene snurky, alebo nitky na rukach...

juliagregor
31. máj 2010

dobré ránko....
dúfam, že všetky ste 3 v 1 😉

toto mám od kamošky..podelím sa s Vami, spravte si názor samé...
Naivný biznis ...Byt 123 - posli dalel

Presne ako minuly rok, bezala sutaz "ALFA 123", aj tento rok bezi ofajcova sutaz "BYT 123".
Princip je presne ten isty, len tovar a par ludi sa na obchode zmenilo.

Ak neviete, precitaj si dolu ako to chodi.
Ako prist k autu zadarmo, alebo celkom fajn biznis!

Skupina povedzme 10 ludi ( staci z TV , z reklamy, z audiotext. spol. , predajca automobilov) sa dohodne, ze zadarmo zozenie sebe aj svojim znamym, rodinnym prislusnikom, diskretnym priatelkam a.p.d nove auto

Vymysli sutaz "ALFA 123"
Za predpokladu, ze denne posle SMS 100 000 ludi, je zisk 6 milionov korun Ak auto stoji do 800 000 Sk, je to celkom fajn biznis pre niekoho.

Nielenze sa denne zaplati niekomu zo skupinky auticko , ale v pohode vyda aj milionik na odvysielanie reklamy v TV, nejakych par milionikov sa zvysi aj na vytvorenie reklamy a v konecnom dosledku zarobi aj audiotextova spolocnost a predajca aut.

A kto to vsetko zaplati - no predsa naivni Slovaci , ktori v nadeji, ze vyhraju auto, denno denne posielaju SMS za 2 EURO - poniekotori aj niekolkokrat denne.
Ved cim viac ludi SMS-kuje, viac milionov niekomu pribuda.

Pri 200 000 SMS -kach denny prijem predstavuje uz 12 milionov korun.
Co ked niektory den posle SMS 500 000 ludi (zisk 30 mil korun).

Len tak dalej Slovaci, posielajte SMS dalej, zaplatte skupinke predom urcenych ludi auticka a este im dajte par milionikov aj na benzin .
Sikovne vymyslene fakt

Videli ste niekto verejne losovanie ??? Ucast notara - naco a keby aj,
ten za 1-2 milioniky potvrdi vsetko. Prinesena zabalena obalka o 19.55
nesie predom urcenu osobu so skupinky a naivny Slovak si povie
- "zase som nevyhral"

Kto na tom obchode vsetko zarobi ???

1. predajca automobilov preda 77 aut
2. audiotextova spolocnost - obrovska provizia z ceny SMS 3.reklamna agentura
- vyroba reklamy 4. televizia za odvysielanie reklamy a trapneho akoze losovania
5. skupina ludi a ich znami ziskaju zadarmo auta na ktore sa im poskladaju naivni Slovaci.
6. ta ista skupina moze zarobit aj niekolko desiatok milionov korun .

Zavisi od naivity Slovakov.

Ked biznis dostatocne nejde, zacnu Vam Mobilni operatori posielat otravne SMS, aby ste posielali SMS. Mladi ludia aj ti v predpubertalnom a pubertalnom veku veselo posielaju SMS za 2 EURO v nadeji, ze co ak.

matelko1
31. máj 2010

ahojte.prajem pekny den 🙂

juli veru tak to chodi,mas pravdu...naivni slovaci.

murkaa
31. máj 2010

@juliagregor MIRENU môžeš na 99 %!!!!!!!! 😨

juliagregor
31. máj 2010

@murkaa s dr. som sa ešte nerozprávala...ale rozmýšľam nad ňou 😉 ...minulý rok stála cca 7000 Sk, vieš koľko stojí teraz ?

murkaa
31. máj 2010

@adjka červené stušky mame na rukách. Danielku aj cez to urieknu
a štikutku mavali aj moje deti - je to normalne, nerob paniku - vela čítania škodí

janulqa07
31. máj 2010

prajem pekny dnik 🙂

od rana len s malym lezime az sme z toho zaspali a teraz nach zobudi postarka a v ruke dve obalky.......... v jednej preplatky, pomyslela som si nooo ako dobre to teraz padne...... a v druhej este vyssie nedoplatky 😠 tomu hovorim stastie

ja som malemu davala aj snurku, aj cervenu hracku na kocik, ja tomu verim

juliagregor
31. máj 2010

janka my dnes dostaneme vyučtovanie za byt 😎
už mám boja ☹

janulqa07
31. máj 2010

juli ja uz neotvaram 😝
ked sa dari tak sa dari

ako chalani?

juliagregor
31. máj 2010

som ich obliekla, že ideme von a začalo pršať...😠
teraz sa naháňajú a vozia na motorkách...

píšem tú diplomku a nemôžem sa dostať k poriadnym informáciám... 😠
nerobíte niektorá v organizácii, čo certifikuje ISO?

janulqa07
31. máj 2010

mas ich dvoch alebo troch? no to pocasie teraz je fakt na .... 😒
a k tomu diplomovka nezavidim

juliagregor
31. máj 2010

dvoch mám doma...
už som bola zase na schodišti, ked začalo liať ☹ , malí v rukách topánky a plačú "papa"
hnusné počasie

janulqa07
31. máj 2010

tak to musia mat nervy 😒
vraj ani leto nebude teple, tak neviem neviem co s detmi

juliagregor
31. máj 2010

má vraj veľa pršať 😠

ked sa nás pýtajú ako to zvládame, tak mm odpovedá, že deti dávame pod plyn 😀 😝

matelko1
31. máj 2010

no aj u nas uz zacalo prsat......vyvesala som pradlo von na zahradu a v zapeti som ho mohla zbierat 😉 a vesat do vnutra.
my nosime na kociku uviazanu cervenu stuzku.........9.6.ideme rano na prve cvicenie /rehabilitacia/s chlapcami.budeme asi mesiac chodit.

katrinb
31. máj 2010

@juliagregor - no tak to s tymi hrami je tak......len skoda, ze ludia stale budu na to naivne pozerat a zapajat sa do tych vselijakych hier....

@matelko1 - po cviceni napis, ake to bolo.....

matelko1
31. máj 2010

@katrinb ..jasne,ze dam vediet.....ked som videla co s chlapcami stvarala,chytila ho za jednu nozicku a visel dole hlavou az som mala slzy na pokraji.alexik tak plakal,nemohla som ho utisit,maxim bol na tom lepsie...skusala reflexy......no ja som zvedava co bude sestricka s chlapcami stvarat....hadam to nebude take zle.

gajana1
31. máj 2010

@juliagregor mňa stojí Mirena 200 eur a už som a objednala na pondelok tak som zvedava 😀

juliagregor
31. máj 2010

@matelko1 no daj vedieť ako budete cvičiť...bobáčikovia 😖
@gajana som zvedavá

matelko1
31. máj 2010

u nas neurolog posiela vsetky deti cvicit,ktore sa narodili predcasne,ze je take nariadenie a bla,bla,bla.baby,ktore sme boli v porodnici spolu a potom na nedonoseneckom tak sa stretavame u neurologa a teraz budeme este aj na rehabilit.

@juliagregor ty si kedy zacala davat chlapcom prikrmy,od ktoreho mes.

juliagregor
31. máj 2010

@matelko1 mali cez 7 mesiacov ....
budeš mať s nimi teraz roboty..kolko krát denne máš cvičiť?

juliagregor
31. máj 2010

@matelko1 cvičenie im neuškodí, u nás cvičil len Ajo a rozdiel bol viditeľný, on je taká švelinka rýchla 😀
a ja aj tak nesuhlasím s tým, že deti musia preventívne cvičiť 😠

janulqa07
31. máj 2010

mne by mali zakazat internet, manzel sa zo mna smial ze este vystudujem za gynekologicku 🙂

maly sa naobedoval a zasa sa gulame po posteli, nemoze sa dockat manzela.... chce vystrajat a zo mna nic 😒

matelko1
31. máj 2010

@juliagregor ..jasne,ze cvicenie im neuskodi.no som zvedava co to bude 9.6 rano tam ideme na 8:30hod a ukaze nam aj cviky a budeme musiet cvicit kazdy den.
kamoska tam chodila s malym,potom sla ku doktorke na kontrolu a okricala ju,ze sa malo venuje synovi a odvtedy tam uz ani nesla......skusi mne nieco povedat.......