Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

juliagregor
23. okt 2010

@lucila83 a ským? ja som letela dole, Maťko šiel pomaly sám, zase letom hore, zamknuť a leteť dole, celý čas som spievala a komunikovala s nimi...moja nočná mora bola, aby som si nevymkla kľúče...
ked bol doma muž, tak paráda to bola, len sa nedá stále na niekoho spoliehať, to by som furt čušala doma, von som chodila aj 3 krát denne...ja viem, že ked to čítate, tak som za drasťáčku, ale kde som ich mala položiť, na zem? a naviac, deti naraz odnesiem, ale kto mi zamkne a odomkne..zvládali to dobre, len ja som bola mokrá ako myš 😝

juliagregor
23. okt 2010

@lucila83 mala som tu slnečnú striešku z Emitexu,

lucila83
23. okt 2010

juliagregor - no asi to tak budem robit aj ja.Mna to uz napadlo,len som rozmyslala,ci je to v pohode alebo som priserna matka ....... 😅 Chapes,nechat decko same doma? No ved z druheho to mam raz -dva.
A tie emitex striesky idu na kazdy kociar?Ty si mala kocik hauck?Dokedy?

juliagregor
23. okt 2010

@lucila83 esprit má trošku kvalitnejšiu látku,ako hauck, hauck ten novší, majú moje dve kamošky a v pohode zvláda veľké deti...

juliagregor
23. okt 2010

@lucila83 nie ja som ho nemala, jja mám veľkú trojkombináciu (tank), a mala som PP aria twin a teraz nurse pareo, síce striešky zvlásš ale ale jedna spoločná slnečná clona...
ja som deti už nedávala spať v kočíku, ked prešli na jeden spánok, to už spali doma na posteli, v kočíku len ked sme náhodou boli celý deň, tak kočík budeš mať do konca, netráp sa

lucila83
23. okt 2010

juliagregor - tak hadam nam aspon pol roka posluzi.Mne kamoska poradila,ze ked uz budu decka vediet chodit,tak postaci nosit von monokocik,ze jedno bude chodit a druhe sediet,potom sa prehodia.Sama predsa nemozem drzat za ruku obe deti,ked este nebudu pevne chodit,nie?Jasne,ze si necham aj jeden dvojickovy kocik na dlhsie trate,prip. na spanok deti.

lucila83
23. okt 2010

Ty este beries dvojcata von v kociku?

juliagregor
23. okt 2010

@lucila83 tak to by som ti vôbec neradila, kamoška má dvojičky? zo zásady robia to, čo robí brat..neboj, zvládneš...mono kočík nekupuj 😉

juliagregor
23. okt 2010

@lucila83 nie, už pešo..kočík sme mali na prenos hračiek, pekne sa ma držali, alebo kočíka...kup si tieto remence, to je super pomocník...je jedno ktoré super ti poslúžia

lucila83
23. okt 2010

Myslis?Ze radsej bravat von stale dvojickovy?No ved este uvidim.Ja len preto,ze si myslim,ze Lea uz nebude chciet sedavat v kociku,kym Alex urcite ano.No mozno mas pravdu a budu chciet to,co ten druhy..... 😒

juliagregor
23. okt 2010

@lucila83 kuk mi do albumu https://www.modrykonik.sk/fotoblog/juliagregor/...
poznám maminy, ktorým deti v kočíku nesedeli od 17 mesiacov...

juliagregor
23. okt 2010

@lucila83 to nevieš, budeš prekvapená ako sa deti menia, moji ked sa naučili chodiť, tak kočík ano bohovy, teraz by sa vyvážali, pekne jednou rukou odkaruješ...ja som deti doma zapla v kočíku, doviedla na miesta, kde bolo bezpečno, vypustila, pochodili, pohrali, znova zapla (bojovali so mnou) a hajde domov...
je rozdiel jedno a dve deti, nedá sa to porovnať...

bombula
23. okt 2010

@juliagregor dakujem.

lucila83
23. okt 2010

No aj tak by som to mohla robit ako ty.Nahadzem tam pripadne aj hracky,alebo ich tiez niekde potom vypustim.Uz mame aj take tie ,,voditka,, , aby nam nevbehli niekam pod auto.A uz sa tesim na poznamky okoloiducich ludi,ze aka krkavcia matka si priviaze deti o ruku........ 😀

lucila83
23. okt 2010

Inac Julia mas naaadhernych chalanov..... 😵

juliagregor
23. okt 2010

@lucila83 dakujem 😉
@bombula 🙂

lucia.kl
23. okt 2010

@bombula ja mam kočík pužívaný už dva a pol roka, preto tie problémi s kolieskami a najhoršie je, že neviem zohnať náhradné zadné nafukovacie koleso 😠
baby neviete o niekom, kto má doma náhradné a nepotrebuje????

juliagregor
23. okt 2010

@lucia.kl v Semve nemajú? a v bicykloch si skúšala?

loginka
23. okt 2010

cafte baby,
moji spavaju cez den zatial len v kociku, mame Bumbleride a zacinam sa desit toho ako sa tam zmestia, lebo uz teraz ich tam doslova rvem, neviem co robit, lebo som uz chcela kupit nejaku buginu, len tak ked sa pojde do obchodu, ale ta nie je asi dobra na spanie, aky kocik mam kupit - taky vhodny aj na spanie? @lucila83 ten tvoj hauck je aj na spanie dobry?

juliagregor
23. okt 2010

tandem ...

loginka
23. okt 2010

juli, myslis taky co su deti za sebou? a nie su take lahsie, sirsie, ale aj chranene proti vetru a pod. ale vedla seba? asi chcem vela...

juliagregor
23. okt 2010

u mňa je najlepší tandem Jane powertwin, šporťák nie je vhodný pre malinké deti, ale pre väčšie je ideálny...veľmi som ho chcela kupiť na jar, ale nevytočila som sa do kočíkarne...predná sedačka sa nedá sklopiť uplne, ale to nevadí, väčším deťom je lepšie v pololahu...
a má kolesá na ložiskách, ťiže sa nenadriete...u mňa jednotka

kamoška má Graco a hreší, nurse tandem je lepší a stojí nový len 100 Eur, kuk v predeti v BA

juliagregor
23. okt 2010

@loginka pre sedenie vedľa seba je 30 cm maximálka, aby sa kočík vliezol do dverí...a je ozaj super mať viac kočíkov, každý má svoje pre a proti

juliagregor
23. okt 2010

http://predeti.sk/?idmenu=243
Brevi, a kamoške sa zlomil a tlačila a hrešila, Bertoni nie, to su holoprdky, E3 je fajn a dobrá cena teraz

loginka
23. okt 2010

cena super, myslis ze by bol dobry aj na spanie? a bolo by tam viac miesta?, pozeram sirka 45 - tak asi hej

juliagregor
23. okt 2010

@loginka tam je drahýýýýýý
http://predeti.sk/?c=detail&id=3328
všimni si, že má polohovanie nožičiek, čiže dlhší ľah...má ho aj @minkak opýtaj sa jej 😉

juliagregor
23. okt 2010

@loginka isto hej, aspoň ti nebude luto, ked sa rozhrka ...predsa deti spolu budú mať za chvíľku 30 kg a to už dá každému kočíku zabrať...
ja mám od Nurse už tretí kočík, neni to žiadna obrovská kvalita, ale svoju služby spravil..Maťko mal Nurse Look I, bol perfektný a môj naj šporťák, stál ma v akcii 100 Eur (normálne 250 Eur) a bola som veeeeeľmi spokojná...

juliagregor
23. okt 2010

oprava druhý kočík 😔

juliagregor
23. okt 2010

@lucila83 takto nejako to vyzerá...
tie hračky sú ľahučké...