Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

matelko1
7. nov 2010

@juliagregor tak pa a zajtra drzime palce. 🙂
ze v mamine v casopise tema o dvojcatkach si tam ty aj s chlapcami vyfotena.

juliagregor
7. nov 2010

@matelko1 mám to na FB, na nástenke ...kuk 😉
a dakujem...už mám boja, ale no nejako to už len dopadne...

janette77
7. nov 2010

@matelko1 Ty si z dvojciat??? 🙂)))))))

matelko1
7. nov 2010

@janette77 ano z dvojciat jednovajec.

janette77
7. nov 2010

@deinad Tak vidis, matelko1 ma pokladiky po KET-ku. Verim, ze ju budes nasledovat a ochvilu si nasa.🙂

janette77
7. nov 2010

@matelko1 jeeeej 🙂)))) Takze si si tym presla a uz vies, ako zmyslaju a budu zmyslat Alex a Maxim.🙂) Vraj sa dvojicky neskutocne podporuju a aj kryju, ked niektore nieco vyvedie. Sa mi to velmi paci...🙂
A sama som stastna, ze mam v brusku dva zazraky, lebo mam o 8 rokov starsieho brata a vzdy som sa preto citila ako jedinacik.

matelko1
7. nov 2010

@janette77 ano mas pravdu.my sme sa vzdy kryli,podporovali...boli sme jedna na druhu naviazane,co sme aj doteraz 😀 ...

janette77
7. nov 2010

@matelko1 dobre sa to cita, uz sa tesim na nasu podarenu dvojku, na ich vymysly a sudrznost.🙂

matelko1
7. nov 2010

@janette77 😀 😀 😀 ...veru mat dvojky je krasne 🙂 ...spolu sa vyhraju,pobiju...

janette77
7. nov 2010

@matelko1 🙂 este som zvedava, ako sa s nasim prirastkom vyrovna maltezak Hugo. To je nas velky maznak a patri mu cely svet. Uz teraz ho s manzelom varujeme, ze ochvilu bude na vedlajsej kolaji, ale on nam venuje len ten nechapavy pohlad mandlovych oci (tymi si ziska vsetko) a tvari sa, ze nevie, o com je rec.🙂

deinad
7. nov 2010

@matelko1 skvele, to rada pocujem 🙂

matelko1
7. nov 2010

@janette77 urcite si vas psik zvykne na novych clenov rodiny,bude musiet

lucia.kl
8. nov 2010

@janette77 my sme mali tiež hafana, ale takého trošku väčšieho, trošku dosť, kedže to bola skoro doga, no a bohužial musela ísť preč minulý týždeň lebo som to s ňou nezvládala ja, ona by aj deti zvládla, lenže taký veľký pes potrebuje behať a venovať sa, čo sa s dvoma malými deťmi nedá. ( ona mala len 2 roky - čiže štena) ty to máš dobré, že môžeš hafana brávať so sebou kočíkovať...

janette77
8. nov 2010

Dobre ranko. cakatelky, maminky aj ich slniecka. 🙂 Prave ma zobudil manzel z prace. Cez vikend si dopisoval s nejakymi predajcami kocikov (z Kolina a Viedne - inak vyborna a promptna komunikacia) a z Viedne sa nam ozvali, ze jeden z nasich favoritov Easy Walker DUO maju ihned k odberu, dokonca v hnedej (po akej tuzim ja🙂 a za bezkonkurencnu cenu 880€ za komplet. V Mocenku ho uvadzaju ako najlacnejsi v SR (ponukaju ho za 999€), tak myslim, ze je rozhodnute. Ak sa na zajtra podari manzelovi vybavit volno, mame vylet + kociarik doma. Juj, viem, mozno predcasne velmi, ale slubujem, ze sa na neho ani nepozriem, nastastie dom je velky a mame ho kam odpratat z oci.🙂 A keby sa, NEDAJBOZE, cosi stalo, myslim, ze sa nam podari predat ho novucky, nepouzity bez problemov. Ale teraz som fujata, ze takto skaredo malujem certa na stenu!!!
Koncim druhy tyzden 7. mesiaca. Kedy ste vy parkovali vasich stvorkolesovych tatosov doma, baby? Viem, ze vacsinou sa kociky rezervuju a manzelici po ne chodia pocas pobytu maminky v porodnici, ale ked sa takato vyborna cena crta... A velky problem je zohnat ho v tej mojej vytuzenej hnedej...preto toto rozhodnutie.
Tak dufam, ze som navnadila aj ostatne EW DUO tuzitelky a poskytla im tip. Ak by ste v tom viedenskom obchodiku potrebovali nieco zistit (druh, farba...), rada vynucham a dam vediet.
Tak este raz ...bre ranko (aj ked u nas je skarede, sede a uprsane☹( ) ale zato kraaaasne kocikovske!🙂)))))))))))))))))))))))

janette77
8. nov 2010

@lucia.kl Ahojko...To ma mrzi, ze hafan musel z domu, to ja by som neprezila. Sme obaja velki psickari a srdce by mi puklo, ale chapem, ked sa inak nedalo, je to zase zodpovedne riesenie, ako zanedbat psika kvoli nestihackam.
Vnutri mame maznaka Huga (to je ten maltezak), ale je cviceny a rozumny (manzelova robota🙂), tak verime, ze nebude robit problemy. No a na dvore mame vlciaka (ale tiez inteligentny, odkupeny od policie, s patricnym vycvikom) a este jedneho najdusika (sa k nam priplietol ako 3 mesacne steniatko, no nezober ho z ulice!🙂. Takze spolu troch, ale teda v domacnosti len toho miniaturneho.🙂 Zase k domu potrebujeme strazcov, aj preto sa tu nebojim byt sama, aj ked je manzel dlho v robote. A to som dite z mesta (BA), typicka petrzalska panelakovka.🙂)

lucia.kl
8. nov 2010

@janette77 bohužil my bývame v paneláku, keby som RD so záhradou tiež si ju nechám ked som býval a s rodičmi a bratom, tak sme mali 8 psíkov. 3 sme si doniesli s paneláka od kial sme sa presťahovali do RD, no a nemali sme plot a tá moja potvora zdrhla (to som mala takú malú miešanku z útulku) mi zdrhla hárajúca a vrátila sa kotná, tak nám pribudli 4 šteniatka no a potom suseda vyhodila 2 mesačné štena na ulicu, tak si mama so švagrino povedali 7alebo 8 psov to už je jedno a mali sme aj toho 🙂 teraz su tam už len traja hafani, dvaja najduchovia a bernský salašnický na stráženie...

janette77
8. nov 2010

@lucia.kl 🙂 jeeej, takze moja krvna skupina!🙂) Inak bernsky salasnicky - to je ine HAVO! Krasavec obrovsky!🙂)

lucia.kl
8. nov 2010

@janette77 tato ich je ale nejaká zakrpatená, ale to bude asi tým, že fakt moja Sára bola obor obrovitý
prihodím fotku 🙂

janette77
8. nov 2010

@lucia.kl krasavica, aka vznesena a hrda! Nadherna! 🙂

matelko1
8. nov 2010

ahojte.prajem pekny den 🙂
@janette77 ja som nikdy na take povery neverila....dnes si mamicky kupuju kociarik dopredu a nad tym ani nerozmyslaj,ze keby sa nieco stalo...nic sa nestane...v dnesnej dobe si kazda dopredu pomaly kupuje,ved tie ceny su vysoke a potom naraz vsetko zacvakat je dost...
a inac je riadny rozdiel v cene tak nemas co vahat ak ste uz na 100% roizhodnuti..

matelko1
8. nov 2010

@lucia.kl krasny hafkac a ako si vegeti 🙂 ...

janette77
8. nov 2010

@matelko1 🙂) Ahojko, vdaka za povzbudenie. Myslime tiez, ze nie je nad cim uvazovat. Ta akcia je vyborna a my tovaren na peniazky nemame.🙂)

matelko1
8. nov 2010

@janette77 ved prave a aj tak uz si v 7 mes.my sme mali tiez kociar rezerv.v 7mes casualplay,a nakoniec sme na poslednu chvilku museli zvolit iny kociarik,lebo ten mal prist na nas trh az koncom marca,zac.aprila-oneskoril sa dovoz a u nas v obchode ma tahala za nos,ze urcite bude,nemam sa bat atd.ale ja som pisala priamo do firmy a tam mi povedali,ze az na jar budu tie kociare,potom sme ten jane power twin obj.

matelko1
8. nov 2010

rano som bola u svojho dokiho,dat si urobit KO a vyter z hrdla,lebo tie uzliny sa mi znova zdurili.vysledky budu zajtra.

janette77
8. nov 2010

@matelko1 No vidis, tak ani rezervacka nie je ziadna vyhra. Ved aj my sme sa toho zlakli, ze normalne teraz ani kocik nekupis (mozes objednat), ale aktualne je to az od jari 2011. Tak nam to bolo nie raz povedane a my sme len cumeli, ze ci babatka narodene mimo tohto obdobia nemaju narok na kocik. Sila!
S vysledkami drzim palce. Sa Ti nejako vracia bolest uzlin??

matelko1
8. nov 2010

@janette77 hej v sobotu ma znova bolelo za lavym uchom a zdurila sa mi uzlina,doki pozrel aj do hrdla a povedal,ze nie je ciste,hlieny mi stekaju dole,..mam si dat paralen no a zajtra,pevne verim,ze bude vsetko ok.

janette77
8. nov 2010

@matelko1 ujuj, tak sa kuriruj, aby to bolo co najskor za Tebou.
Idem cosi poranajkovat, uz ma aj "horne babo" kopka, ze je nacase.🙂 Inak to spodne bambulo ma dost boli pri chodzi, ono je velmi nizucko polohovane a hlavku ma kdesi za lonovou kostou. Velmi som sa toho bala, ale uz som sa na nete docitala, ze tak babatka byvaju ulozene. A co budem pisat, zase mam za sebou zufalu noc. Cista hroza. Ani spat, ani nespat, asi 6krat na VC, brusko taha, na lavom boku sa mi tazsie dycha, na chrbte sa mi teraz velmi neda a ked som stale na pravom boku, cely ma boli...ach jaj...a vraj pridu aj horsie noci.☹
Manzel ma rano nasiel spat v obyvke a bolo mu velmi luto, ze takto po nociach trpim. Nevie ako by mi mal pomoct...
V obyvke sa mi vsak potom ulavilo a podarilo sa zaspat.

matelko1
8. nov 2010

@janette77 ano ja to poznam,ja som mala tiez take noci,ani na boku,ani na chrbte caste navstevy na wc a k tomu ma palila este zaha cele tehu.

janette77
8. nov 2010

@matelko1 takze nie som ziadna vynimka (och, uz som si chcela namyslat🙂) Nevadi, pre babatka vsetko! Inak, ta zaha ma, chvalabohu, obchadza.

matelko1
8. nov 2010

@janette77 tak to bud rada,ze ta zaha obchadza.ja som do tehu nevedela co to je a potom som vsetko z jedalnicka vyradovala.nemohla som nic dokopy,nic nezaberalo,pila som fatru miner.a zmrzlina mi celkom zaberala 😀 ..tu sme museli mat v mraznicke pre kazdy pripad 😀 ...ani mlieko ako sa hovori nezaberalo a pila som este zazvorovy caj som si robila.