• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dvojičky, druhá časť

22. júna 2017 
@janette77
@andzis ahojte. my sme tiež po IvF a brucho som mala až v 2Ott a to len malinké, môžete kuk v albume :slight_smile:
23. nov 2010 o 15:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia.kl naozaj...:slight_smile: teraz som mrkla fotecky. Ja som ho mala vystupene naozaj velmi rychlo, ale ja som "bruskaty typ" aj v normale, takze aj fyziognomia vela robi + ten hormonalny doping (asi nan kazda reagujeme inak). Ja mam teraz v 28tt asi take brusko ako Ty na foto v 35tt. Je to fakt indi-vindi. Ale vsimla som si aj Tvoju krasnu rucnu tvorbu, klobuk dolu! Sikulka.:slight_smile:
23. nov 2010 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andzis ... to ste boli asi na nejakom speci USG, aj ja som na takom bola prvykrat v 14tt a tiez bol pohlad na obrazovku neopisatelny pocit. Z ordinacie som vychadzala ako lietajuci balonik, vysmiata od ucha k uchu a euforicky som opisovala vsetko, co som videla, manzelovi.:slight_smile:)))))))) Drzkaj sa!! A inak, tehulkuje sa Ti dobre? Mala si aj nejake nevolnosti?
23. nov 2010 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janette77 tak je pravda, že ja ked som rodila, tak som mala menšie bruško ako niektoré mono mamičky :grinning:
a dakujem za pochvalu, trošku si privirábam :slight_smile:
23. nov 2010 o 15:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, chcem sa opytat, kedy Vam povedali, ze miesto jedneho uzlicka cakate dva ? Hned na prvom UTZ? Dakujem :slight_smile:
23. nov 2010 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia.kl ...na tom nezalezi, hlavne ze mas dve krasne, zdrave dcerky. Takze prijimas na tie rucne prace zakazky? A stihas aj pri dvojickach?
23. nov 2010 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bonavita no u mna to bolo tak, ze v prvom telefonate o potvrdeni tehu (teda vysledok krvi) mi povedali hodnotu HCG 780. Vtedy som este nevedela kolka bije, ale ked sme vecer zacali s manzelom patrat na nete po tabulkach s tymito hodnotami, zacalo nam rychlo svitat, ze babatka budu asi dve.:slight_smile: No a nasledovny ultrazvuk po tyzdni uz tuto skutocnost potvrdil, kedze boli viditelne dve fazulky. :slight_smile: No na nete som sa stretla uz aj s podobnym prekvapenim vo vyssom stadiu tehu, vraj sa dovtedy plodiky prekryvali. Takze aj take veci sa deju...:slight_smile:
23. nov 2010 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janette77 prímam zákazky na všetko čo sa týka šitia a malovania :slight_smile: robím po večeroch ked baby spia alebo ked sa hrajú a nepptrebujú moju pozornosť :slight_smile:
@bonavita mne to povedali na utz v 4tt
23. nov 2010 o 15:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia.kl ...a vraj pri dvojickach sa nic navyse neda! Naozaj mas moj obdiv a teda budem na to pamatat.:slight_smile:
23. nov 2010 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janette77 dá sa, ked si človek nájde systém, bolo obdobie, že som nestíhala nič ale to už pominulo, asi to tak zas bude ked začnú pobehovať po byte :grinning:
23. nov 2010 o 15:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia.kl ...to ano, najma ked pride cas objavovania...:slight_smile: Teraz som nadabila aj na detsku izbicku Tvojich princezien, tak som hned poslala link manzelovi, ze take usporiadanie by sa mi pacilo. My to mame vymyslene inak, ale Tvoje foto ma inspirovalo, lebo sa mi to zda praktickejsie. Ja som mala v plane prebalovaci pultik dost daleko od postielok, toto mas sikovnejsie vymyslene.
23. nov 2010 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janette77 no a druhá polovica tej izby je obývačka - čiže stolík a gauč :slight_smile: máme len dve izby zatial v tretej je babka, ja som toto usporiadanie tiež videla u kamošky a brala som inšpiráciu od nej, je to fajn, nemusím nikam behať a ked večer kúpem, tak mám vaničku na stojane vedla postielky a tiež môžem dať dieťa na pultík a nemusím sa báť, že by mi spadlo :slight_smile:
23. nov 2010 o 16:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia.kl nevadi, zariadili ste sa podla moznosti, mate to pekne... Dik za inspirku. :slight_smile:
23. nov 2010 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. nov 2010 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia.kl este som chcela...kupes teda v tej izbicke? Nad tym rozmyslame, ci to nebude skodit plavajucej podlahe, predsalen sa voda urcite dostane aj na zem... Alebo si davas nieco pod vanicku?
23. nov 2010 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janette77 hej hej kúpem tam, voda sa len občas dostane na zem, ale parkety to nejak nevnímajú - máme laminátovú podlahu...
23. nov 2010 o 16:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia.kl aj my mame laminat, len sa bojim, aby to nezacalo pucat po case... to by ma manzel nepochvalil. Inak, deticky v brusku si vypytali maslovo-lekvarovy chlebik. To som jedla naposledy snad na 1. stupni ZS.:slight_smile:)))
23. nov 2010 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janette77 Uz je to lepšie ale bolo mi dosť zle aj som dosť schudla ale do Vianoc dúfam budem fit :slight_smile: tak rada by som sa už schuti najedla ale hlavne som na všetko veľmi nedockava ratam každý deň :slight_smile: no a budúci týždeň idem na týždeň do nemocky budú mi šiť krcok tak snáď to rýchlo zbehne :slight_smile:
23. nov 2010 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bonavita Mne v 6 týždni krvou mi potvrdili iba že som tehu :slight_smile:
23. nov 2010 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andzis ...to mi je luto a cakas jedno babenko, alebo dve?
23. nov 2010 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andzis ...lebo spominas, ze na UZV ste ICH videli ako sa hybu, ale v pase mas uvedene, ze cakas jedno babeno, alebo som uz uplne domylena. Ak ano, prepac...:slight_smile:
23. nov 2010 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No čakáme 2 len tam nebola taká možnosť s dvojickami aspoň myslím
23. nov 2010 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andzis jej, ahojky...niekto v takom stadiu ako ja.... :slight_smile: trpis nevolnostiami tiez? :-/ poznam to velmi dobre....siju krcok? a preco?? aky dlhy ho mas? mne ho dnes kontrolovali a ma 3cm...dufam, ze je to ok
23. nov 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andzis rozklikni sa :slight_smile: a v nastaveniach si v zlozke "tehotenstvo a rodina" nastav dvojicky...teda ak chces:slight_smile:
23. nov 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janette77 :slight_smile: Dakujem idem na to kuk :slight_smile:
23. nov 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pitipitipa Ahoj už se to lepšie ale ešte mi je sem tam zle ale to sa už celkom dá dokonca chodím aj medzi ľudí :slight_smile:
krcok neviem aký mám ale 2x mi ho skracovali tak asi nie je moc velky :slight_smile: je to pre istotu lekár nechce nič riskovať a ako sa darí tebe ???
23. nov 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janette77 mám to dakujem :slight_smile: tak som oficialne zaradena :wink: chcela by som sa ta spytat ci nahodou nevies kde v rakusku predavaju kociky iba informativne zatial neplanujeme kupu az bud rok ale uz teraz to tak pozeram ... :slight_smile:
23. nov 2010 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andzis v dobrom ti zavidim v tych nevolnostiach...mne to nepreslo este... :pensive:
citala som na internete, ze krcok by mal byt v rozmedzi 3cm do 5cm...moj ma 3cm, dolna hranica...ale sa aj obavam, kedze mi tvrdne brusko...ale dr povedal, ze to je kvoli tomu, ze su babatka aktivne, tak davaju maternici zabrat...tak hadam sa neskrati...
tu dr nechce zasit pokial to nie je vylucne nutne kvoli infekciam...ze je jednoduche zaviest pocas tohto procesu infekciu....
23. nov 2010 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pitipitipa neboj coskoro to aj tebe prejde :slight_smile: uvidis mne este moc nechuti jest ale ked sa chvilu nenajem tak kazde 3-4 hodky tak aj mne zacne byt zle ale je to naozaj neporovnatelne s tym ako mi bolo ....
No neviem ja som raz potratila tak to nechceme riskovat a povedal ze to musime zasit teraz lebo potom sa uz nebude dat a budem brat aj nejake lieky na to aby mi brusko nezacalo tvrdnut tak ti potom dam vediet co to beriem hm ... inak kde mas lekara ?
23. nov 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andzis sikulka!:slight_smile: My sme kupovali kocik cez tuto predajnu: http://www.kinderwagen-cindy.at/
Sidlo ma vo Viedni (obchod je nedaleko vlakovej stanice). Da sa s nimi komunikovat mailom, informovat sa, nam dokonca kocik ochotne rezervovali. Nehovoriac o tom, ze nas kocik vysiel lacnejsie ako na Slovensku, vlastne preto sme tam zavitali.:slight_smile:
23. nov 2010 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok