• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dvojičky, druhá časť

22. júna 2017 
mauzos, ja som si nevšimla žiadnu natiahnutú stranu, ale keď sa ti uľaví , tak niečo píšem :grinning:
24. feb 2009 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mati no ved uz som z nej aj zduchla, aby si to nikto nevsimol :grinning:
24. feb 2009 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky, dufam, ze sa obe deturence narodia v poriadku... :slight_smile: moj drahy je poriadne vyplaseny... ale aj ja... drzte pauchy... a, samozrejme, drzim paluchy aj ja vam... :slight_smile:
24. feb 2009 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak, je normalne, ze ako prvorodicke sa nam postastili hned dvojicky? :slight_smile:
24. feb 2009 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinuska na tom asi nezalezi, ci si prvorodicka, alebo nie. Skor je to dedicne. Nemate v Tvojej rodine ziadne dvojky?
24. feb 2009 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,akurát mi prišla sms od palculienky :slight_smile:
dnes o 14:00 sa palculienke narodili dvojičky Antónia 2500g a 47cm a António 2350g a 45 cm. Srdečne jej ešte raz cez MK gratulujem! Hlavne nech ste zdraví a ostatné príde samo! :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. feb 2009 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinuska my v rodine mame dvojky moja mama ma surodencou dvojvajecne dvojicky a sranda je ze tie deti maju deti a tie ich deti maju a nikto nema dvojicky iba ja a este k tomu jednovvajecne :confused: myslim si ze je to normalne a krasne aj ked by som sa uz potom asi bala aby neboli este jedny dvojky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: uzivaj si tehulkovanie
24. feb 2009 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej, palculienkkka!!!!!!!! srdecne blahozelam k babatkam!!!! maminke prajem rychle zotavenie a babatkam veeeela zdravia!!! krasne vahy, super!!! :dizzy_face:
24. feb 2009 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
palculienka gratulujem!!!!!!! prajem vela zdravia maminke aj babetkam a hlavne vela mliecka :slight_smile:
dalsia co to ma za sebou fedrus este si tu???
24. feb 2009 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuj dalsie babatka na svete! :dizzy_face: Martinka odovzdaj prosim palculienkkke srdecne gratulacie :wink:
zelame vela zdravicka, lasky a radosti v celom dalsom zivote :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

mauzi, jedalny si nevymyslam, jasne ze podla neho varim aj ja, sak mne tie skolkarske mnamky straaasne chybaju :sweat_smile: a hlavne tie natierky, mnaaaam a s cerstvym chlebikom :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: :sunglasses: :sweat_smile:
24. feb 2009 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nove foto v albume kuk
mauzus dakujem :slight_smile:
24. feb 2009 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby skuste mi poradit Mam druheho syna, a zatial čo prvý mi rasne jedol lyzickou vseto uz od 5 mesiacov, tento maly lyzicku odmieta skoro uplne.Vyskusala som viac druhov lyziciek - v tom to neni.Jedlo mu chuti, lebo ked po dlhom trapeni mu dam prikrm do flase, vsetko vypije.Obcas ma svetlé chvile, ze zje nieco lyzickou, ale to tak raz za 3 dni...On proste zatne pery, a nepomozem si...
24. feb 2009 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarka no krasne mate pochystane a ten macko v postielke je uuuzasny :dizzy_face: ten vankusik svieti? :confused: :wink: :wink:

katka som rada, ze kje vsetko ok, tak drzim palce, nech je aj nadalej :slight_smile:
24. feb 2009 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem pipka ano svieti na 3 farby a hra to 3 melodia cvirikaju vtaciky a tak
24. feb 2009 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a martinko aky fesaaaaak :sunglasses:

no to by bola hracka pre nasu malu, tu fascinuje vsetko, co hra, svieti, blika... :grinning:
24. feb 2009 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je super tak to ma byt najprv som chcela kolotoc ale ten nas ml aj dva a vzdy ich polamal tak rozmyslam ci kupit kolotoc alebo len taku nejaku premietacku co svieti a hra
24. feb 2009 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v ktorom tyzdni bola palculienka uz bola 38tt?
24. feb 2009 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarka, veru pekne to máš prichystáne, riadne veľa toho máš :slight_smile: a Maťko veru fešačisko, kedy mal 3 rôčky

palculienku pozdravím :slight_smile:
24. feb 2009 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
palculienke blahozelam k detickam :slight_smile:

jarka, macko je naaadherny :slight_smile:

prave som zistila, preco ma tak velmi chcu do nemocnice: uz mam zapisany cely tehotensky preukaz :grinning:
24. feb 2009 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem martinka Matko mal 3 roky 20.teho oktobra cez den uz vobec nespi a vobec nie je unaveny :angry: nemyslim si ze toho mam vela este chceme dokupit potom podla farby ale uz vecsie lebo toto mam tie tiny pre mensie babetka
24. feb 2009 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka to je dobre :grinning: :grinning: :grinning: ja mam plny tiez uz mi dali vzlast taky papier kde pisu vies tu nie su klasicke tehotenske preukazy ale take A4 mozes listovat ako v knizke
okrem toho macika mame aj ineho taky co lezie ak ho chytis a hovori nasleduj ma a tak odfotim aj toho :slight_smile:
24. feb 2009 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak nie je to velmi drahe ak by ste mali zaujem :dizzy_face:
24. feb 2009 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj manzel teraz vydaval take nejake prenho nezvycajne zvuky, tak som sa isla kuknut, ze co pozera. a v telke tancovali s babatkami, tak nad nimi ochkal :slight_smile: , ze ake su krasne
24. feb 2009 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozeram v katalogu ten spinkajuci macko je za 24£ je od narodenia a hra 10 melodii a ten loziaci je od 6 mesiacou a tiez hra melodie a rozprava ten je za 21£ :sweat_smile:
24. feb 2009 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mate niektora doma prenosnu postielku? aka je? je lepsia ako drevena?
24. feb 2009 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati :grinning: :grinning: :grinning:
ja som mojho minule zas pristihla ako kuka BEBE TV, to je taka televizia pre babatka, a ked som mu to prepla, ze ci uz naozaj prichadza na detsky rozum, tak normalne psie oci na mna gulal, ze on teraz nebude vediet ako to tam s tymi geometrickymi tvarmi dopadne :sweat_smile: :grinning: :grinning: to tam chodi taka rozpravka, kde sa na seba ukladaju trojuholnik, stvorec obdlznik a kruh a vzdy do nejakeho vysledneho tvaru...Hanka to miluje :dizzy_face: a teraz uz aj MM :grinning: :grinning: :grinning:
24. feb 2009 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarka my mame aj aj, drevenu mame v spalni, tam spinka v noci a prenosnu mame v obyvke, to ma na spinkanie cez den a hlavne nam sluzi ako ohradka na hranie :wink: , neskor znizime dno a bude sa tam hrat, aj ked uz bude sama sediet, ci stat :wink: a ked pojdeme na dovolenku, tak len zbalime a sup do auta :dizzy_face:
24. feb 2009 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipka :grinning: , aj nas to caka.minule MM povedal ze zizinka. som chytila zachvat smiechu, lebo neviem odkial zo zadneho mozgu to vytiahol.
24. feb 2009 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
palculienka GRATULUJEM :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: krasne vahy aj mena. Prajem drobcekom vela vela zdravicka a mamine vela vela mliecka a nech ste cim skor domka :slight_smile:

katka, tak ja mam este v knizke plno miesta. Podla Tvojej teorie nemocka nehrozi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. feb 2009 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipka aj ona sa da polohovat? ako my mame dve drevene jedna je hore v izbicke a druhu chcem dat dole do obyvacky kym sa zmestia dve do postielky a potom ju odnesieme hore a kupime nejaku vellkuuuuu ohradku a do tej druhej potrebujeme matrac tak preto sa pytam ci kupime matrac alebo novu postielku :sweat_smile:
24. feb 2009 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok