Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

zuuuzana7
13. jan 2011

@janette77, @deinad preberate ivf stresy? my sme mali vlastne 1 ivf pri ktorom som mala az 19 vajok, to sice dopomohlo k hyperstimulaku, ale bola som stasta, ze vobec pekne reagujem, ked som tu tak citala kolko bab vobec so stimulkou problem ma, aby vobec bolo co oplodnit a ake megadavky musia pichat, v kazdom pripade et skoncilo s biochemickym tehotenstvom, a potom hned dva mesiace na to sme sli do ket no a to su tie nase pusinky co krasne rastu v brusku 🙂
ja si tiez pamatam ako velmi som chcela na cely svet zakricat, '' som tehotna, aj ja som konecne tehotna, aj my budeme rodicia'' ale manzel bol v norsku a ja som mu napisala smsku '' zlato, sme tehotny, jabadabaduuuuuuuuuuuuuuu a hcg na 10 den je 475''. a on odpisal '' jabadabuduuuuuuuuuuuuuu, genialne som zvedavy kolko nasobny rodicia ideme byt''.
potom som zacala spinit tak som nabehla k lekarovi, moj mal dovolenku, tak som sla k inemu, ten spravil sono a vravi mi no, volaco sa risuje uz v maternici, ale aj v lavom vajickovode, a ja co ako to myslite, ze jeden vak mimomaternicove a jeden vak normalne tehotenstvo? a on, ze moze byt. predtym som mala dve mimomaternicove takze si to viete predstavit tu beznadej. zavolala som svokre a celu noc sme v naruci preplakali, rano som sa nastvala a sla do prace a na to prisla po mna svokra, nic zuzana ideme do centra na ultrazvuk co nam oni povedia, ten maju lepsie pristroje, a aj tak bolo lekar v centre rozculeny co ma ten druhy lekar stresuje, ze tak krasne vidno jeden plodovy vak a my zase plac ale od radosti 🙂
na to tyzden som ale zacala krvacat a sla do nemocky, kde sa doktor na mna pozera a vravi, pri masivnom krvacani nemozme toho vela spravit, ale pozrime sa na to. a pri ultrazvuku mi vravi na lavej strane je hematom, ale vyzera to tak, ze plodovy vak sedi pevne na pravej strane na to vravi asistentka a co nevidis, ze su tak dva vaky 🙂
no teraz som opisala celu nase cestu k nasim pusinkam 🙂 nieze zaspite pri citani

zuuuzana7
13. jan 2011

@janette77 na zajtra vsetko dobre, budem na teba mysliet.
@zuzbel1 aj ty si zajtra na kontrole, ak som to spravne precitala? takze samozrejme moje myslienky budu zajtra patrit aj tebe. budem vas tu zajtra vyzerat. 🙂
u mna je nove to, ze mam napichnutu novu zilku, ale to je vlastne kazdodenna novota, a kontrakcie sa nejako opat poprebudzali a krcok skrateny na 1,3 cm. zatial uzavrety, ale len preto, ze to drzi ta serklaz po kope.
za kazdy den dakujem bohu a dufam, ze stastne ukoncime 35tt a moj lekar dufa, ze potiahneme este aj ten 36tt a potom povedal, ze keby som bola jeho zena, ze by jej radil cisarsky tak som sa rozhodla dnes pre cisarsky.
@juliagregor nejdem sa dopatrat co planujes, co sa idete dat fotit? alebo som nechapava zase?
aj ja vam dievcata prajem krasny vecer.

janette77
13. jan 2011

baby, ja som sa depilkovala, nech som zajtra v poradni prudko neodolatelna 🙂 🙂 🙂 , len sa chcem opytat, kde sa hlasia ciny na guinessa??? 😀

janette77
13. jan 2011

@zuzbel1 dakujeme 🙂 Tak Ty si prirodzene duotehulka? Zazrak, uzas... viem, ze aj Ty si to neskutocne vazis. Ako dlho ste cakali na tu krasnu spravu, ked sa smiem opytat?

janette77
13. jan 2011

@zuuuzana7 🙂 🙂 🙂 nadhera! Nedalo sa zaspat pri takych nadhernych spomienkach. Teda, tiez Ti riadne preskusali nervy. Je zvlastne, kazda mame vlastny pribeh, ake to dokaze byt rozmanite, ta cesta za babenkom, babenkami. Ale sme silne babizne, musime si uznat, vsak? 🙂 A odmena nas neminula. Ako dlho ste cakali na tento nadherny uspech, Zuzi?
Inak, super, kolko vajok si mala. Ja vzdy len tak tri, styri...slabota.

juliagregor
13. jan 2011

@zuuuzana7 zajtra mám promocie, ukončujem 6 rokov školy 😝 a budem Ing... 😀
aj by som Vám tu dala oznamko, ale je tam celá adresa a taká zviditeľná zase byť nemusím 😎

juliagregor
13. jan 2011

kočky ja si ani neviem predstaviť, čo ste všetko prekonali na ceste k bábätkám..ste veľmi silné osobnosti 😉

ja osobne, po mne stačí trenky hodiť a som tehotná, vždy na prvý šup... mm sa ma už aj bojí 😝

janette77
13. jan 2011

@zuuuzana7 dakujeme pekne, Zuzbe ide tusim az v pondelok.🙂
Takze cisarak? Tak uz vies, na com si, super. Aj mna by ukludnilo, keby mi uz niekto prezradil, ako budem rodit. Som velmi zvedava na zajtra, co sa dozviem. Ty sa drzkaj a nepustiiiii!!!🙂
Julka ma zajtra promocie, odpovedam za nu, lebo sa uz pre dnesok lucila, tak aby si vedela, co sa zajtra chysta.🙂)

juliagregor
13. jan 2011

@janette77 deti som šupla do vane a ja umývam podlahu 😀 😀 😀

janette77
13. jan 2011

@juliagregor jej, prepac, zase som bola rychlejsia ako... nechcela som sa Ti "montovat do remesla", len som myslela, ze sa dnes tu uz neobjavis, tak som Zuzku informovala (dovolila som si, tuhaja!).🙂

juliagregor
13. jan 2011

@janette77 ty môžeš všetko 😉

janette77
13. jan 2011

@juliagregor ale to je obrovsky dar, Julka. Ja si ani neviem predstavit, ake uzasne musi byt naplanovat si rodicovstvo, odstup medzi detmi. Fakt nadhera... vaz si to. Ale ved ja viem, ze si...🙂

janette77
13. jan 2011

@juliagregor super napad, uz viem, kam s nimi, ked budem zmyvat podlahy 😀 😀 😀

juliagregor
13. jan 2011

@janette77 hej 😅 , len potrebuješ ešte strážcu 😀
u nás vaňa vždy, ked sú už zlí a ja potrebujem niečo dorobiť 😉

zuzbel1
13. jan 2011

@zuuuzana7 ja mam kontrolu, v pondelok az ... tak uvidime ...
velmi ti drzim prsty, aby ste co najdlsie vydrzali, nech ste co najdlhsie 3 v 1 😉 a krcok nech poslucha 😉 cisarak ma caka zrejme tiez , babance su ulozene priecne ...

zuzbel1
13. jan 2011

@janette77 duotehulka som prirodzene, dokonca na prvy sup 😉 velmi si to cenim ... 🙂

lucia.kl
13. jan 2011

@zuzbel1 prirodzene, na prvý šup a ešte aj párik, tebe to pekne vyšlo 🙂

lucia.kl
13. jan 2011

inak baby, ak by ste niektorá chcela originálne mantynely do postielok tak kuk ku mne do albumu 🙂

janette77
13. jan 2011

@juliagregor ale predpokladam, ze potom musis zmaknut aj jednu potopku...🙂)

janette77
13. jan 2011

@zuzbel1 UAU!! Nic ine sa mi ani neda napisat.🙂)))

juliagregor
13. jan 2011

@janette77 😀 , no veru až stena na chodbe je mokrá, ale aspon mám stále čisto 😀

juliagregor
13. jan 2011

@zuuuzana7 no ani si nepredstavujem tvoje žily, ja som bola samá modrina a držkaj sa 😉

zuzbel1
13. jan 2011

@lucia.kl @janette77 ja viem je to super a aj ked som si nepresla tym cim ste si presli vy, presla som inymi dost zlymi situaciami v zivote a tieto poklady v brusku su pre najkrajsim zadostucinemim ... 😉 zivot to tak nejako kompenzuje, teda aspon ja to tak beriem...

janette77
13. jan 2011

@zuzbel1 pekne si to napisala a ja Ti tu kompenzaciu zo srdca prajem. 🙂

dusika11
13. jan 2011

@janette77 vazne aj vy ste pili? hahaha 😀

janette77
13. jan 2011

@dusika11 no...sli sme na veceru, aby sme si urobili pekny vecer, kedze to podla nas nevyslo, no a za vecerou sme si dopriali vinko na odlahcenie smutku. 🙂

zuzbel1
13. jan 2011

@janette77 dakujem, zajtra ti prajem zdarnu kontrolu pri dr., nech vsetko dobre dopadne, daj potom vediet 😉

janette77
13. jan 2011

@zuzbel1 urcite sa vecer ozvem, ako sme na tom. Zajtra 10:30 - bojim, bojim, akosi citim, ze uz ide do tuheho.🙂

tulina77
13. jan 2011

@juliagregor trenky hodit .... 😀 😀 😀 ale aj moja sestra je taka... uz ma styri krasne deticky a tvrdi, ze ona je plodna kazdy den v cykle...

mamoka4
14. jan 2011

@tulina77 @juliagregor Trenky hodiť...krásne ste to pomenovali...
🙂 🙂 aj ja som podobný prípad, každé dieťa na prvý šup a teraz keď sme sa rozhodli pre tretie a čakáme dvojičky a prirodzene. 🙂
Obdivujem čo ste mnohé museli prejsť kvoli bábätku....je to fakt veľká obeta.

juliagregor
14. jan 2011

kočky v Lidli výpredaj, mali tam detské zimné overaly po 45 centov, každý obchod má trošky iný tovar, ale asi sa oplatí ísť pozrieť...

@mamoka4 😀 , to hej, my sme dvojky spravili, ked sa mm vrátil z kupelov, operovali mi krčnu chrticu, dávali mu druhú platničku, bratia sa mu smejú, že oni veru nepojdu do kupeľov a teplá voda, oddýchnutý a šup a bolo to...ja som hned ráno vedela, že som tehotná, muž mi neveril a ale potom uveril 🙂