• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dvojičky, druhá časť

20. januára 2017 
@tulina77 viem si predstaviť v akom je napätí, je to zvláštny pocit, ked vieš, že ráno budeš mama :wink: a kojenia sa neboj, chce to hlavne pozitívne myslenie.. ten prvý mesiac je najhorší, lebo si musia aj deti zvyknúť a aj ty na nedostatok spánku a deti na svet...hlavne nerieš nič iné a počúvaj deti, oni ti všetko povedia :wink:
1. feb 2011 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, koho mám v priateloch, nahodila som nové fotky do albumu. pre otatných aspoň takto:
2. feb 2011 o 08:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.prajem pekny den :slight_smile:
tak janette ma krasny datum,porodi babatka v den mm narodenin.super.
julka cakame na spravy...
u nas je zima a snezi.
@lucia.kl zlate deticky :slight_smile:
2. feb 2011 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak a janette je už mamina :slight_smile:
@matelko1 a nemá to jej manžel náhodou dneska meniny??
2. feb 2011 o 08:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia.kl a vies nieco o janette.ci ma chlapcov,alebo parik.....
neviem mne sa zda,ze narodky ma jej mm,alebo....
2. feb 2011 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matelko1 neviem o nej nič, len viem, že termín mala o 8,30, tiež som zvedavá že čo má..
2. feb 2011 o 09:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia.kl ale uz to ma za sebou.uz bude vidiet svoje batozky :slight_smile: ..boze ja ked som ich videla,tak mi slzy tiekli,nechcela som tomu verit
2. feb 2011 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak volala mi julka janette ma parik misko ma 51cm a 3490g a miska ma 48cm a 3000g :slight_smile: :slight_smile:
Blahozelam :slight_smile:
2. feb 2011 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janette77 super vyslo ti to parik tak este raz velke gratulko a drzte sa a prajem vela,vela mliecka a nech ste cim skor doma.
vahy su super,preboha to si kde nosila a dve babatka :slight_smile: :slight_smile: tesim sa.uz som sa nevedela dockat.
dufam,ze som si dobre zapamatala,co mi julka hovorila,ale ona sa urcite mrkne a este to upresni.
2. feb 2011 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janette77 tešííííím a gratulujem, ja som ti to hovorila, že budeš mať párik :slight_smile: zas jedna mamina ktorej budem závidieť. tak sa držte a teším sa na infošky od teba...
2. feb 2011 o 12:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janette77 moja predpoved celkom nevysla, ale skutocnost je ovela lepsia :wink:
gratulujem, je to uzasne ako si to zvladla, dlho si vydrzala a deti su oooobrovske
prajem rychle zotavenie a skory navrat domov :slight_smile:
2. feb 2011 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia.kl a tebe nikto nezavidi myslis ked ides s malymi po ulici? isto ano:slight_smile:

@janette77 odpadnem z tych vah!:slight_smile: neuveritelne, ako si sa prosim ta vladala nosit?:slight_smile:) ... gratulka,!
2. feb 2011 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bombula tak mojim snom bol párik, ale ja som šťastná aj takto, hlavne že sú deti zdravé :slight_smile: no a pohlady na ulici stoja vždy za to, ale väčšina lutuje, aj keď neviem prečo,
2. feb 2011 o 12:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janette77 gratulujeeeem, mas dievcatko aj chlapceka suuuper ,tesim sa s vami, a tie vahy odpadam ,no mala si co robit na konci tehu :slight_smile: , tak nech ste rychlo doma
2. feb 2011 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janette77 velika gratulacia, super ze mate parik. A tie vahy, teda klobuk dolu. Prajem skory prichod domov, hlavne zdravicko a mliecko.
2. feb 2011 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janette77 zo srdca blahoželám, vela vela zdravíčka :slight_smile:
2. feb 2011 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janette77 SUPER, SPRÁVIčKA!!!!!!!! :dizzy_face: GRATULUJEM K PÁRIKU :slight_smile: A TIE VAHY....SUPER SUPER....AKO 2 MONO DETI :wink: želám veľa veľa mliečka a radostí z deťúreniec! :wink:
2. feb 2011 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janette77 GRATULKO!!! Krasny parik a uzasne vahy a miery, klobuk dole mamina ako si zvladla vynosit take velke batozky :slight_smile:
2. feb 2011 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@juliagregor Ja už by som chcela aby boli tu :slight_smile: som totiž na rizikovom a môžem iba ležať tak to ide trochu spomalene :slight_smile: som taká netrpezliva :slight_smile: moji majú obaja hlavky už dole a tvrdne mi brucho tak mám stále nejaké obavya tak ale v piatok idem na kontrolu tak dúfam že lekár nás poteší dobrými správami :slight_smile:))
2. feb 2011 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andzis a preco si na rizikovom, ja som zatial len na pn........
2. feb 2011 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matelko1 dobre si si zapamätala :slight_smile: , dakujem za napísanie, nebola som domka ...
bábätká sú zdravučké a vraj krásne, janette vás všetky pozdravuje
2. feb 2011 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@juliagregor prosim Ta pozdrav odo mna janette :slight_smile:
2. feb 2011 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janette77 moja zlata, velmi sa s tebou tesim a od vcera som na teba silno myslela, deticky maju vahy ako keby boli kazde v inom brusku :wink: bola z teba prikladna tehulka a teraz si uz mama a ja verim, ze budes ta najlepsia pre svoje ratolesti, moc moc gratulujem a dufam, ze sa coskoro ozves :slight_smile:
2. feb 2011 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deinad napísala som jej SMS len za teba :wink:
2. feb 2011 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andysok Mam veľmi krátky krčok a v dec. mi ho šili :( tak musím ležať ... ale aspoň nie som v nemocke :slight_smile:)
2. feb 2011 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko.
u nas svieti slniecko.noc bola katastrofalna.maxim kazdu chvilu hore.som vycerpana z toho vstavania.ak clovek v noci si neoddychne tak potom ako ma cez den fungovat,ale musime to vydrzat,nic ine neostava.

@juliagregor a kde si sa vcera flakala :slight_smile: ....pozdrav janette :slight_smile: a mala celkovu anastezu,alebo spinal
3. feb 2011 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matelko1 robili nám doma dvere, tak som bola s deťmi u mamy, poobede sme šli domov a mama nás veru ani nezdržiavala :grinning: a neviem čo mala ...nemohla volať
3. feb 2011 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@juliagregor vonkajsie dvere ste si davali robit,alebo interierove...
3. feb 2011 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matelko1 vnutorné, foto je v našej teme
3. feb 2011 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@juliagregor uz som kukla a su drevene,alebo......vyzeraju dobre.
3. feb 2011 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok