• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dvojičky, druhá časť

4. januára 2017 
inak do dm sa dá prihlásiť aj ako tehula :wink:
15. feb 2011 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@juliagregor zajtra tam zajdem a skusim sa prihlasit ale na tie zlavy pre baby treva rodne listy aby som si to mohla uplatnit .... no uz aby to bolo :slight_smile:)))
15. feb 2011 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janette77 :slight_smile:)))) to ja sice viem, ale vdaka
15. feb 2011 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem vam babulky moje ze ste mi takto krasne vsetky poradili :slight_smile:)))) aspon ze sem mozem hocico napisat a aj sa nieco dozviem :slight_smile:)))
15. feb 2011 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, takže z dnešného ultrazvuku nič lebo primár operoval a už neprišiel, tak až o týždeň :frowning2: Idem sa Vás spýtať kedy Vám povedali čo to bude, ja už som strašne zvedavá a stále nič :slight_smile:
15. feb 2011 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzuliatko12 mne na morfologickom utz v 20tt a na 3D v 26tt mi to potvrdili..
15. feb 2011 o 14:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janette77 ahoj maminka :slight_smile: mozem sa spytat co si si brala do porodnice?mala si tu nocnu koselu s otvormi na prsiach? a tie sietkove nohavocky po porode? a kedy si bola asi zbalena ja som 27 tt
15. feb 2011 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@veronika028 mne doktorka povedala ze cakam dvojicky uz v 8 tt uplne na zaciatku na prvej kontrole :slight_smile: moc neverim na liecitelov
15. feb 2011 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@veronika028 aj ja som zvedava tak daj vediet :slight_smile:)
15. feb 2011 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simonessa Ahojko, neboj zoznam dostanes v porodnici (v ramci jednej z poslednych poradni, ale pytaj si ho), pripadne najdes na nete. Rada by som Ti poslala ten svoj, podla ktoreho som bola zbalena, ale je to xerox.:frowning2: Ale co sa kosielok tyka, mala som 2 klasicke, 2 kojenecke... Sietkovane nohavicky som mala so sebou tiez, akurat v nasej porodke sme ich nemohli nosit, hoci boli na zozname. Lekari boli na to alergicki, na moju otazku "preco?" - som sa pytala sestricky - ze je to hlupost a musel ich navrhovat chlap. Narazala na to, ze napriek plytkemu krojeniu sa dotykali rany po sekcii. Skus si tiez vygooglit porodku, v ktore si sa rozhodla rodit a na ich stranke isto najdes nejaky oficialny zoznam. :slight_smile: Tie sa totiz mozu roznit, kazda nemocka ma svoje nalezitosti... Drzim palceky. Zbalena som bola asi okolo 34tt...mozno kusok skor. Aj veci pre deticky som uz mala toho casu nachystane a urobila som dobre, lebo neskor by som dlho pri zehliacej doske veru nepostala.:slight_smile:)
15. feb 2011 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simonessa nasla som ten zoznam na nete, podla ktoreho som bola zbalena:
http://www.dietaaja.sk/zoznam-do-porodnice-kramare.php

+ na to xeroxe bola este odsavacka mliecka a este cosi, ale ani za svet mi nenapada, co...ked mi docvakne, pripisem.:slight_smile:)
15. feb 2011 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janette77 dakujem moc :slight_smile:
15. feb 2011 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andzis len ich tam pekne dlho v bruško ohrievaj :wink: , ako tehula dostaneš iné kupony a to len jeden, nebrali ohlad na to, že čakám dve a potom sú zvlášť kupony pre bábätká a tam treba aj RL
ja som mala zlavu na detský prášok na pranie a viac si nepamätám :grinning:
deti mali mlieko zadarmo, dudle a potom lacnejšie kaše, tie sme vybrali všetky a také hluposti...
bola tam zlava aj na sporenie pre deti cez stavebné sporenie, ale stále je to inak....
15. feb 2011 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babule, chcela by som sa spytat, ci nahodou nemozete odporucit nejaku opatrovatelku k dvojickam (13 mesacnym) od leta 2011 na 2-3 dni v tyzdni pocas dna v BA. :wink: Dakujem :slight_smile:
15. feb 2011 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ell môžem sa ti spýtať, sesternica strážila dvojčatá chlapcov - teraz už majú 6 rokov a neviem ako je s časom..
15. feb 2011 o 17:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a je to vobec take super tie DM vyhody? ja som tam vyuzila zlavu len raz a pri tom tam nakupujem pravidelne... :sweat_smile:
15. feb 2011 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andysok no ja som s tých čo sme dostali keď sa baby narodili, hodne minula, napríklad na vlhčené obrúsky 4balenia tam bola zlava 2€ čo je pekná suma, a kopec kozmetiky detskej, pracie prášky detské a tak...
a taktiež som zbierala body a potom vymieňala za tie zlavové knižky a použila som s toho akurát tak 25% zľavu na čokolvek a 5% zľavu na celý nákup a najčastejšie som tam nakupovala mlieko pre dievčatá
15. feb 2011 o 17:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tam veľmi nenakupujem, ale kamoška kupovala ich mlieko a plienky, tiež zbierala body a na tých zlavách ju to super vychádzalo...
ja plienky od 3ky velkosti používam Lidl Toujours
ked boli malí, tak mávali často akcie na kaše, mlieka, plienky...maju tam fajn výber flašiek, dudlíkov a aj krémiky, teraz mám od nich zimný krém pre deti a je dobrý...
treba poskušať, čím sú deti väčšie, treba viac a viac penazí :unamused:
15. feb 2011 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@juliagregor a nevies, Julka, ci tam maju aj sklenene flase? Lucka spominala, ze v Tescu su, ale nezohnali sme a stale zhaname...mne sa tie umeliny, co mame nepozdavaju... Pri tych sklenenych mam lepsi pocit cistoty. Alebo dievcata, pokial ste niekde videli sklenene flase, dajte mi prosim avizo.
...kujeeum. :slight_smile:
15. feb 2011 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzuliatko12 ahoj ja som cakala ze mi moj gynekolog povie pohlavie babetok v 20tt ale povedal ze sa tym nebude este zaoberat. Ale v 21tt som bola na 3D morfologiskom ultrazvuku a tam to povedia a napisu do spravy. V pondelok som bola na dalsej poradni u svojho gynekologa a tentoraz mi ani ultrazvuk nerobil, sestricka mi vravela ze tie ultrazvuky sa ani atk casto nerobia.
15. feb 2011 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janette77 mali tam, ale v lekárni sa opýtaj, tam isto maju, aj v 101ke majú... ja mám len sklenené, Maťko už má jednu 4 roky
15. feb 2011 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janette77 sklenene flasky urcite kupis v lekarni, aspon ja som tak kupila canpol babies alebo v zdravotnickych potrebach

a kocky v DMke sa tie zlavy oplatia, aspon ja som toho kopuu vyuzila , a dodnes vyuzivam. Drobci papkaju dmkacke mliecko, obcas nejaka kasa, prikrm a tak vzdy za nazbierane bodiky mam kuponiky a vzdy sa nieco hodi a ostatne rozdam kamoskam.
15. feb 2011 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia.kl Jeej to by bolo mile ak by si sa mohla spytat. Ja v podstate potrebujem preklenut leto, kym sa vrati aj druha babka na strazenie, lebo cez leto je prec... :unamused:
15. feb 2011 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciaf13 @juliagregor dakujem, uz aj nabehnem...
15. feb 2011 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia.kl :wink: viac ani som nemusela pocut, hned som vyplnila prihlasku :wink:
15. feb 2011 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra nás čaká vyšetrenie, ideme na očká, zasa budeme uplakané :frowning2:

pomoc čaká nás sťahovanie, aj drobcami :confounded: mám z toho všetkého koprivku :rolling_eyes: tak zajtra pomaly začínam baliť veci čo už nepotrebujeme :sweat_smile: dúfam, že to všetko hladko zvládneme :sunglasses:

15. feb 2011 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@xxxjanetaxxx chodíte cagalovej?
15. feb 2011 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@xxxjanetaxxx Držím palce na očnom. To všetky detičky teraz musia ísť na očné, alebo len skôr narodené?
15. feb 2011 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janette77 my sme zohnali v tescu, u nás mali a boli dokonca v akcii :slight_smile: mám aj umeláče, ale tiež sa mi viac páči sklo, aj teplota sa mi lepšie skúša ako na umelých, a jednu som našla ešte po dcérke :slight_smile: 9 rokov som ju opatrovala :wink:

má niekto skúsenosti s antikolikovími fľaškami, odporučila mi ich suseda, ale tiež sú umelé značka MAM ?
naozaj po nich neboli brušká?
@mamoka4 predčasníci
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok