• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dvojičky, druhá časť

22. júna 2017 
Jeeej Martinka krasne fotky aj ty mas :wink:
za chvilku sa do tych periniek uz nezmestia :sweat_smile: ale kolotoce su super vynalez...aj u nas jednotka :dizzy_face:
26. feb 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=2447614&vReferer=%2Fphotos%2Fmartiina
pipka máme nové kolotoče a tašku na kočík, super nápad ten kolotoč, k obom sú ovládače, ďakujem za tip na bazár, oba sú stade:slight_smile:)
receptík vyskúšam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. feb 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, nechápem, pipka ty si vždy taká rýchla :grinning:
26. feb 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipka- noo nadhera,ved aka matka taka katka. :grinning: :grinning: :grinning:
Aj mm je masovy,jedine v piatok je ochotny byt bez maska :wink: a tento tyzden je uplne hotovy.vcera post a zajtra zasa :grinning: :grinning: ,ja som na sladke velmi nikdy nebola ale teraz pocas tehu si min.1x tyzdenne musim uvarit krupicku :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
MM karfiol moze ale brokolicku nemusi a tu ja zboznujem s cestovinkami a syrom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. feb 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi, tak tvoj MM by mohol chodit k nam do skolky, tam mame piatky bezmaskove...sladke :dizzy_face: moje najoblubenejsie dni :grinning:
26. feb 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati, aj taska je z bazaru? Ci ta je nova? :confused:
26. feb 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati super kolotoce, aj taska a mali su rozkosni, fascinovani tym kolotocom :slight_smile:
pipka aky bazar, nam neprezradis?
26. feb 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi cicuska sa neozvala??
26. feb 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babuli, zatial nie :frowning2: dnes rano som jej pisala sms a stale cakam :unamused: , ak sa neozve do zajtra...tak neviem... :rolling_eyes:
26. feb 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte! tak som si prečítala všetky tie sladké jedlá! mňam, ja veľmi ľúbim sladké. my sme mali v robote hovädzie mäso, ktoré sa nedalo jesť, tak hneď by som si dala. a asi by som radšej chodila do tej pipkinej škôlky, tam varia isto lepšie :slight_smile:
pipka, aké zlaté fotky, aj tá tekvička je super! to ste ten oblek tekvičkový vyrobili, či kúpili?
maťka, z akého bazáru sú ti pekné kolotoče?
26. feb 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mauzos, tu na koniku v bazari :wink: alebo chodim na www.babybazar.sk alebo na www.mimibazar.sk :wink:

ja mam skoro polovicu veci z bazarov, ved babatka to nemaju sancu znicit a kupis aj v polovicnej cene :dizzy_face:
26. feb 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi... nooooo lebo aj baby s ktorymi bola v kontakte z GF nic nevedia.. ja len dufam ze to vsetko dobre dopadlo.. ale pokial si spominam tak v nemocke bola v 35tt, takze to je uz v pohode..
26. feb 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babuli, pevne verim , ze je vsetko ok, len babulky ju zamestnavaju viac ako dost a nema cas :sweat_smile:

mauzos, aj www.minibazar.sk mozes skusit :wink:
26. feb 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam poslednu spravu z novembra a bola v 32 tt, lebo pisala ze je ok, len ze ju pozoruju a ze ma vydrzat aspon do 37tt co je uz len 5tt.. takze snad je ok...
26. feb 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzik, ten tekvickovy overal je jeden z mojich ulovkov v bazaroch :grinning: tusim na mimibazare som to objavila a za 120 sk kupila :dizzy_face: :sunglasses:
26. feb 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipka ved aj ja mam mozno aj viac ako polovicu veci z bazarov. Najradsej nakupujem na MMB a chytilo ma aj MMA :grinning: ale aj z konika som uz co to pokupila ... postarka asi nechape, kolko balikov k nam nosi :astonished:
a dakujem za fotku speci pre mna :slight_smile:
26. feb 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babuli, ak sa do zajtra neozve, tak jej vyskusam zavolat :wink: snad to bude ok.
26. feb 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki budem cakat na IP co je s nou ..
26. feb 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano ano MMA to je ako droga :grinning: odtial mam tiez par veciciek...doslova za facku :wink:
u nas postarka chape...len MM sa smeje :grinning: ked mi pridu balicky stokrat poprelepovane, so vselijakymi srdieckami a cukrikmi a ponoztickami ako darcek k tomu, co som objednala...ze to je typicky modrokonikovske...baby si vymienaju babatkovske veci... :grinning: :grinning: :grinning:

kym som bola v nemocnici s tym zlcnikom, tak tu bola postarka denne :sweat_smile: :grinning: nechapal chudak...ze vraj ci sa odstahujem, lebo hanka uz bude mat tolko veci, ze moje sa uz nikam nezmestia...ze ma vytlaci z mojej skrine :grinning: :grinning: :grinning:
26. feb 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale tak nekup to, ked je to take vyhodne :grinning: a este ten adrenalin k tomu :wink:
presne tak, aj dnes mi prisiel balicek a v nom naviac ponozticky, vzorka kremu a nalepka a este aj taky mily listocek s podakovanim :slight_smile:
26. feb 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no no no, ja mam tiez najradsej tie prekvapenia a drobnosti :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
26. feb 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz ma tak napadlo, ze ked sa tam s nejakou babou prebijam a nadavam na nu, ze uz by mohla prestat, ze to moze byt aj niektora z nas :astonished:
26. feb 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moze...ale ak by so m to bola aj ja, ja ti vyhru doprajem :grinning:
26. feb 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my dve sa tam asi byt nebudeme, kedze mas Hanulku a ja cakam dvoch chalosov :wink:
a aj tak by sme sa nespoznali :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. feb 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este ze tak :grinning: :grinning: :grinning:
26. feb 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este ma dobru spravu pre jarku, akurat tu listujem v snari a pisu tu, ze velke dieta vo sne vidiet a opatrovat znamena ulavu a velku radost ti zivot prinesie :dizzy_face:
26. feb 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zeby nam uz konecne porodila? :slight_smile:
26. feb 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved uz je za vodou, tak uz moze :wink: kocik uz ma...tak naco cakat? :grinning:
26. feb 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no este na svokru :grinning:
26. feb 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ci ona este na tu svokru musi pockat :sweat_smile:
26. feb 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok