Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

zuzika30
4. mar 2011

@mamoka4 veeeelmi gratulujem k babulkam ,pekne vahy 🙂 , rychle zotavenie a vela vela mliecka 😉

petzi2
4. mar 2011

@mamoka4 Tak srdecne blahozelam a naozaj krasne vahy,vela zdravia a stastia vam prajem 🙂

andysok
4. mar 2011

@janette77 Ďakujem babulky;) áno držia mi flek dúfam že pri tom ostanú ;)

@juliagregor
@matelko1

janette77
4. mar 2011

@matelko1 nam pediatricka doporucila davat babatka nabok a striedat im strany, ze na chrbatik len do kocika a na brusko mozeme vraj aj dve hodky pod dozorom. Inak nasi si krasne dvihaju hlavinku, ked su na brusku.🙂
Je krasne zariadovat si a doladovat detaily. Nas to este len caka a velmi sa na to tesim. Chceli sme rekonstruovat tento rok, ale prisli do nasho zivota nase slniecka, takze v lete len okna, zvysok musi 2-3 rocky pockat.
To bude krasne, ked nasvietite obrazy.

matelko1
4. mar 2011

@janette77 ja som ich tiez davala na bok striedala som raz na jeden,raz na druhy bocek,az od 3 mes uz ked na boku nechceli,ja som ich mala v perinkach a z periniek vyliezali ako uzovky,tak vtedy som im dala knizky pod matrac,keby nahodou,ze si este grcnu,lebo sa nam stavalo,ze 30min som ich drzala a nie a nie odgrcnut.....

matelko1
4. mar 2011

@janette77 veru to doriadovanie je teda najhorsie.chcem aby bolo vsetko tip-top.a su to originaly,takze to musi byt nasvietene.....
a okna je vysoka polozka.jasne neda sa vsetko naraz a hlavne ked prisli deticky do toho.my sme mali tiez pauzu min.roku,len sme zateplili dom aj to sme dokoncovali,lebo 2 str,boli zateplene,tie sme pred min.roku robili a dve sme min roku.

matelko1
4. mar 2011

@janette77 aj u nas ma dnes sluzbu mm.ja idem do druhej izby spat.trosku nech aj on skace ku chlapcom 🙂

janette77
4. mar 2011

@matelko1 aj ja davam do perinky a tiez by som rada tie 3 mesiace, ale Misko z nej uz poriadne zacina trcat.🙂 Uvidim, dokedy mu bude dobra. Miska snad do tretieho mesiaca v perinke vydrzi. Tak uz mi je to jasne, ked si polohovala az od 3. mesiaca, ked uz lezkaju vlastne na chrbatiku, to chapem, mozu si kucnut a je to fakt dobra poistka. Misko s Miskou si odgrgnu ako mali traktoristi.🙂) Alebo velki? 🙂)))))))))

matelko1
4. mar 2011

@janette77 🙂 🙂 🙂 ano je to dobre polohovat.to mi tiez julka poradila.sakra ta baba je dobra 🙂 🙂 ....vie poradit....super...julka dufam,ze nebudes mat hore nos 🙂 🙂

janette77
4. mar 2011

@matelko1 uau, originaly mate?
Mne sa viac rata, ked si prilepsujeme v domceku veci krok za krokom, ma to pre mna vacsie caro, mame sa vzdy na co tesit a sme hrdi na to, ze si to robime sami a nie sme na nikom financne zavisli. Peniazky na rekonstrujku sme si setrili uz od svadby.🙂

janette77
4. mar 2011

@matelko1 nasa Julia je mamca s velkym "M", to je fakt. 🙂) A ze ma hore nos z tolkej chvaly? ...ze vahas! 😀

matelko1
4. mar 2011

@janette77 my sme boli obaja makat v deutschland a odkladali sme si do pancuchy 😀 ...ale nie,vedeli sme ,ze co chceme a mame to....a co sa da tak si robime sami a tiez niesme na nikoho odkazani a financne zavisli...

matelko1
4. mar 2011

@janette77 😀 😀 😀 tak nech nam julka napise ci ma hore nos....

janette77
4. mar 2011

@matelko1 ste nase krvne skupinky. 🙂) Dnes je malo mladych ludi samostatnych.

matelko1
4. mar 2011

@juliagregor co ty na to povies.... 😀

janette77
4. mar 2011

@matelko1 ma! Na co bude pisat?! 😀

matelko1
4. mar 2011

@janette77 veru hovor mi o tom nieco.... 🙂
len nech napise....

juliagregor
4. mar 2011

@janette77 jaaaaj až teraz som si všimla ....a to vieš, že mám 😉

matelko1
4. mar 2011

@juliagregor 🙂 😀

janette77
4. mar 2011

@juliagregor ako si si mohla vsimnut, ked mas hore nos? To si ako videla na nase riadky, ha??? 😅

juliagregor
4. mar 2011

babulky ja mám tak malý noštek, že ani nemám čo vystrčiť hore 😀
a dnes si mysleli, že som Thajčanka 😀 😎

matelko1
4. mar 2011

@juliagregor a niesi,vyzeras tak..... 😀

juliagregor
4. mar 2011

@matelko1 ja neviem som mala krpatá, s väčšou riťkou ... 😀

matelko1
4. mar 2011

tak ja uz koncim,ale naozaj..
dobru noc 😔

janette77
4. mar 2011

@matelko1 ...manzel za dverami? 🙂) Bru nocku, pa.

janette77
4. mar 2011

@juliagregor si symposka, to sa musi nechat. 🙂

juliagregor
4. mar 2011

@matelko1 dobru noc 🙂 a dakujem za pochvalu 🙂

juliagregor
4. mar 2011

@janette77 dakujem, podobne 🙂
a niečo by som zjedla ...ach jaj...

janette77
4. mar 2011

@matelko1 jej, vraj aj u vas sa dnes menia sluzby. Tak si to uzi, matelko, prajem kvalitny vydatny spaaanok. 🙂

janette77
4. mar 2011

@juliagregor aj ja sa uz dlhsie chystam na vylet do kuchyne. Tak pa, prijemny vecer, uzivaj si rodinky, bezim aj ja k tej svojej vymodlenej.🙂 A cez vikend oddychuj a naberaj sily do tyzdna, dopraj si.