• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dvojičky, druhá časť

4. januára 2017 
@lucia.kl teba sili?v ktorom tyzdni a aka bola velkost krcka? ja zajtra idem na kontrolu a mam si vziat pre nahodu aj zbalenu tasku :unamused: prisny kludovy rezim..........
9. mar 2011 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janette77 no veru ja som vsetko hladala na internete lebo som moc do obchodov nechodila a tu ani ziadne nie su mozno 3 a su predrazene :slight_smile: a vsetko som si takto pochystala lebo uz sa strasne tesim na tych minimimi :slight_smile:
9. mar 2011 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@juliagregor :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tí ludia su hrozní
9. mar 2011 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andysok nie mňa nešili až po pôrode :slight_smile: čo som sa tak roztrhla... tak prajem zajtra všetko dobré na kontrole a aby si ťa tam nenechali... ideš do Ružinova??
9. mar 2011 o 11:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia.kl veru do ruzinova k dr petrovej....fuuu dakujem tiez tajne dufam ze si ma tam nenechaju ved je este skoro :frowning2:
9. mar 2011 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, baby v ktorom tt je najlepšie ist na 4D sono pri dvojkach??
9. mar 2011 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, baby mozem sa tu k vám pridať? :slight_smile:
9. mar 2011 o 12:33  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andzis , ABC design Zoom je perfektny kocik, ja som ho chcela kupit chalanom, ale pred 3 rokmi bol strasne drahy :astonished:
@evasbk , my sme boli objednani na 24tt, ale bola som v nemocke, preobjednali nas na 28tt, ale uz boli velki a videli sme iba ritule
@andysok , aj keby si mala do konca tehu lezat v nemocke, ver, ze neskor to ocenis, ja som bola 1x hospitalizovana v 24tt, otvorena, hroza, den predtym som bola v praci, dalsi den uz na infuziach v nemocke...ked sa na moje deti pozeram a predstavim si, ze by tu neboli :pensive: ,3 tyzdne som si polezala, potom chvilku doma a zasa do nemocnice, chlapci sa narodili v 37tt zdravi a krasni...za 3 roky, co chodim na toto forum som videla uz vela nenarodenych dvojicieka , baby, drzte sa, opatrujte sa a hlavne kludovy rezim a ze vraj najhorsie je sedava robota, lebo deti tlacia na krcok maternice a ten povoluje a otvara sa
9. mar 2011 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dracik1 dakujem, hej mas pravdu, zblaznila by som sa ak by sa im nieco stalo.........vydziiiime :wink:
9. mar 2011 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andysok , vies kolko x som muzovi plakala do telefonu, ze je v nemocke zle, ze to nevydrzim?neboj sa, lekari vedia co robia, kamoska dosla v 27tt s dvojickami na Antolsku, lekar na nu pozrel, ze pani vy rodite, zacal frmol, pichli jej infiziu, injekcie na dozretie pluc a nastastie sa im rozbiehajuci potod podarilo zastavit, chuderka, lezala tam do 34tt, potom sa deti uz na svet vypytali...ale je rozdiel 27 a 34tt, neboj sa, vsetko dobre dopadne, aby si mala deturence pri sebe
9. mar 2011 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dracik1 hej aj nam sa zdal najlepsi nechceli sme vedla seba a tento sa nam zdal najlepsi aj pre deti tak uvidime :slight_smile:)) no ja uz lezim od 3 mesiaca tak pekne dlho tie 2 mesiace uz ubehnu ako voda a koli drobcom cokolvek :slight_smile:)) ale je to aj tak narocne .)
9. mar 2011 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karolina31 ahoj a vitaj :slight_smile:
9. mar 2011 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andzis , ja som mala 1 kocik vedla seba, druhy sportak za sebou a jednoznacne bol lepsi
9. mar 2011 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dracik1 naozaj si ma ukludnila, resp. pomohla mojej psychike ...... ale teraz hormony pracuju o 100-200 ......zoznam uz mam, mozem sa balit............. :slight_smile: dakujem
9. mar 2011 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcem sa vás opýtať, či vám niektorej hrozí predčasny pôrod.
9. mar 2011 o 13:46  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andysok , hlavne si verit, ze sa to potiahne co najdalej, ked budes v nemocke, lekari nezanedbaju nic, neboj sa, ja som nakoniec bola rada, ze som v nemocnici, lebo doma som sa bala, ze ked sa nieco stane, co budem robit :grinning:
9. mar 2011 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dracik1 este ho nemame doma chceme objednat po 32tt dodacia doba je iba 2 t max tak sa uz neviem dockat :slight_smile:
9. mar 2011 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karolina31 ahoj mne hrozi v piatok idem na kontrolu a doktor si ma tam chce asi nechat tak 3 t tak neviem este ale krcok mam 2,5 cm a aj serklaz uz mam ...
9. mar 2011 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dracik1 aky bol krcek pri tvojej hospitalizaciii, viem ze je to jedno, ja len koli priebehu......uz treti tyzden uzivam take cipky....koli infekcji a nepacilo sa jej ze som zo spodu taka makka......ale bola tam preliecena infekcia
9. mar 2011 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andysok 2 cm, ale po hospitalizacii, ze vraj narastol na 2,4 :slight_smile:
9. mar 2011 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andysok ja vôbec netuším ako sa volala dr. čo ma rodila, nebolo to ani v správe. taká blond, okolo 40rokov tuším v okuliaroch a tak okolo 165cm - taká papula ako sa hovorí - veľmi prenikavý hlas a svojské názory, hovorila o sebe že e ježibaba :slight_smile: ale super lekárka
9. mar 2011 o 14:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karolina31 vitaj.. ja už som po pôrode ale predčasný mi nehrozil a ani v nemocnici som nebola- prišla som tam až rodiť...
9. mar 2011 o 14:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme teraz v nemocke lebo am hrozi predcasny porod..a budeme tu az do konca tehu.. :frowning2: a my mame krcok 1,5cm a je mäkky takze je to zle :frowning2: a zevraj som otvorena na 1cm tak nam daju tab. na dozretie pluc keby nahodou sa narodili
9. mar 2011 o 14:05  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karolina31 tak budem držať palce nech aspoň 4-5tt ešte vydržíte, inak otvorená môžeš byť aj mesiac, kamarátka s dvojkami bola otvorená na 4cm a bola tak skoro mesiac a pol a porodila v 38tt a aj to len kôli vysokému tlaku
9. mar 2011 o 14:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia.kl to je 100%ona :wink:
9. mar 2011 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andysok tak to je super lekárka, keby som mala rodiť znova, tak idem k nej
9. mar 2011 o 14:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia.kl ja ju mam aj v poradni :slight_smile: ona je super v tom ze vzdy ta vylaka povie to najhorsie a okamzite riesi situaciu......je to klasicka dr......hrrrrrrr hrrrrrrrr bordel na stole ale prehlad, minule po 3 rokoch mala dovolenkz bola niekde v USA a vravela mi pribeh ako zmeskala lietadlo :slight_smile:
9. mar 2011 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karolina31 drzim palce a v ktorej nemocke si ?
9. mar 2011 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karolina31 vitaj, ja som bola v nemocke od 21tt, pootvorená, tvrdnutie bruška, skrátený krčok,
v 27tt som dostala kortikoidy, aby sa dievčatám vyvinuli pľúcka, vydržala som do 35tt, musela som ležať, neboj sa, pekne ležkaj, držíme palčeky
9. mar 2011 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminy dvojičiek, chcem sa len opýtaľ, či niektorá nepredávate odrážadlo- motorku, pretože máme len jednu, čo ja somozrejme katastrofa. Potrebujeme ju pozháňať čím skôr a zatiaľ som na nič nenarazila. Tú čo máme, jedna druhej nechce požičať. A :slight_smile: le iste to poznáte....Ak by ste sa teda potrebovali jednej zbaviť, hodte mi to prosím do emailu aj s cenou a fotom. Zatiaľ vďaka. Môj email: nadkaf@centrum.sk
9. mar 2011 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok