Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

martiina
28. feb 2009

dobre ranko,
ahoj caty, no dúfam že už nás nebudeš zanedbávať 😀 obklad si vybrala veľmi pekný, ja som tiež za pestrosť 😵
pipka, no v tých tatrách to tiež mohlo byť zaujímavé, ja som aj pár parkov v belgicku ocikala, len som sa triasla aby ma nechytili policajti, lebo za to je tam riadna pokuta 😅
zofi, no keď mliečko nejde čo sa dá robiť ☹ , hlavne že snaha bola a bábätkám bude dobre aj na UM 😉

jarka82
28. feb 2009

Ahoj Zofka to nevadi ze nemas mliecko stres robi svoje ja to poznam maleho som kojila tiez len 3 tyzdne problemy a stres spravia svoje a nic mu nieje prezil aj na umelom mliecku 😀 aku maju vahu? preco ste vlastne na nedonoseneckom? Hlavne sa upokoj a uvidis coskoro budete doma 😵 😵 😵

pipka
28. feb 2009

ozaj cat kraaasne kachlicky budete mat 😵 juuuj aj ja chcem taku velku kupelnuuuu 😅 aby som tam mohla kachlicky vyberat 🙄 😀 ale snad raz aj to bude... 😉

zofka, nevesaj hlavu, mliecko im bude chutit aj z flasky, neboj, hlavne aby si ty bola v pohode 😉 ...A ze chudnes? Boooze, co ja by som za to dala... 😅 😀 😀 😀

pipka
28. feb 2009

martinka, tak dnes robis tie gule? 😕 tak ma cakaaaaaj 😀 😀

my mame dnes kuracie masko zapecene s broskynou a nivou, tak donesiem na vymenu 😀

mauzos
28. feb 2009

tak teraz neviem ku komu by som skor isla na obedik, jedna lepsia mnamka ako druha 🙂
pipka to je tym tehotenstvom, uz mi aj pismenka preskakuju, takze z vinei bola nivea 😀 😀

zofka drzkaj sa a nestresuj, nebudes ani prva ani posledna, ktorej babatka budu na UM ale samozrejme prajem Ti aby sa este rozbehlo 🙂 pohladkaj za mna babiky 😵 su rozkosne

pipka
28. feb 2009

mauzi, ku nam na obed a k martinke na zakusok 😀 😉

mauzos
28. feb 2009

catjob perfektne kachlicky si vybrala, budete mat krasnu kupelnu 🙂 To je na tom to najkrajsie vyberanie zariadenia, ale inak Ti tu prestavbu vobec nezavidim 😒 viem co to je natahovat sa s robotnikmi, mam same blbe skusenosti, takze v najblizsej dobe uz urcite nic prerabat neplanujem ...

martiina
28. feb 2009

pipka, áno robím gule ale dones mäsko na výmenu aj také ľúbim, mňam, mňam 🙂
pipka aj ja pijem stále vineu, vraj je veľmi dobrá na mlieko, teda vinné nápoje, ale džús som ešte neobjavila, bol by lepší, lebo nie je sýtený 🙂
idem ešte kúpiť strúhanku na obsypanie

mauzos
28. feb 2009

mati ty pijes klasicku sitenu vineu? vraj sa bublinky nemaju, ale ty si jasny dokaz, ze je to blbost, ked mas tolko mliecka

mauzos
28. feb 2009

teda sytenu? boze uz mi fakt preskakuje z toho tehotenstva ☹

pipka
28. feb 2009

ano mati, vineu nam odporucali uz v porodnici 😉 ale nic nie je take dobre na mliecko ako prava vinea, ja som skusala aj vinne dzusy a marku, ale nebolo to ono, Ja som si nechavala vzdy vineu v pollitraku vyprchat, alebo som si ju zriedila s vodou a tak som to pila, aby som tam nemala bublinky 😉

pipka
28. feb 2009

mauzi, martinka je priklad toho, ze aj keby si dala frtana alebo par piv, tak babatka budu spokojne aj tak 😅 😀 a jej mlieka este pribudne...a nie naopak 😀

mauzos
28. feb 2009

pipi dobry napad. Nieco na tej vinei fakt bude, uz som to citala vela krat

pipka
28. feb 2009

hej hej, je to overena pravda 😉
ja mam niekedy aj teraz pocit, ze sa mi prsia zase nalievaju, ked ju stale lôcham, ale magam magam...a nist 😝 😀 len taka priesvitna vodicka mi kvapka 😅 ale obavam sa, ze jak je uz hanula naucena na Nutrilon, asi by uz mm ani nepila 😒 😕 aj som ju parkrat prilozila, ale uz sa s bradavkou len hra a líže...no nedajboh by sa s tym jednym zubom zakusla, tak by som asi umrela 😅 😀

catjob22
autor
28. feb 2009

Zofka nic si z toho nerob, ja som tiuez nekojila 🤐 Mliecko som mala, no faktm minimum, a prednejsie mi bolo spokojne babatko (babtka) ney snaha znicit si prsniky s kojenim za kazduc enu. Dalsou pre mna velkou vyhodou bolo, ze mi mohol MM pomahat s krmenim, co bola fakt ulava - najma v noci.

Nie si predsa horsia mamina, ked nekojis, no nie?? Hlavu hore!!

A fewlonka este nama babikz?? Fiha, uz tiez pekne taha!

Pipi, my budeme mat len tie obklady, taku vlku kuplenu v panelaku urcite nie, co si 😀 No mam z toho velku radost, aj ked teraz je to ciste rumovisko, lebo odstranili podlahy a stierky na stenach, takze je tam neskutocny bordel. No verim, ze sa to da coskoro do poriadku a budeme sa tam citit skvele!! 😵

martiina
28. feb 2009

mauzi, ja si tiež nechávam vineu vyprchať 🙂 a taktiež ju riedim vodou. Vždy mám dve fľaše, do prázdnej nalejem polovicu vinei a dolejem vodou, tak mám z jednej 1,5l trojlitrovú 😀 Ale ja už veľa rokov nepijem sladené nápoje a sýtené už vôbec, tak aj preto riedim, ale aj tak mi je to sladké.
áno pipka, je to v tom že márka má len príchuť hrozna a jediná vinea má určitý aj keď veľmi malý podiel hroznovej šťavy. Preto by som najradšej niekde objavila 100% hroznový džúsik, to by ešte len bolo mliečka , by som mohla ísť asi fakt záhrady polievať 😀 ... a ešte do pohára s vineou strčím servítok, pohltí to ešte zbytok bubliniek 😉 Inak ešte preventívne užívam homeopatiku ricinus comunis na zvýšenie tvorby mlieka 😵
inak, škoda že víno má alkohol ☹ bolo by ideálne 😀

pipka
28. feb 2009

cat to predpokladam, ze ten rozmer kupelne nemate 😀 to by som ti inak zavidela... 😅 😝
neboj, tie prace buracie atd na zaciatku su najhorsie, ale potom to uz ide k lepsiemu a bude ta tesit kazdy detail 😉
felonka je stale 3v1, vcera mi pisala, ze dokina jej povedala, ze taky tyzden este a idu na to 😵

mati, ja som raz v carrefoure u nas kupila 100% hroznovu sťavu, ale moc mi to nechutilo pravdupovediac, ani neviem, ci to bolo moc sladke alebo co... 😅 😒
no ak si davas ricinus, tak sa ani nedivim, ze ti tak strieka 😅 😀 😀ale sak skus si aj vinka dat...uvidime ako to zaucinkuje 😕 😀

mauzos
28. feb 2009

to s tym vinom aj mna napadlo 😀 len potom mali chudaci, uz od narodenia by z nich boli alkoholici 😝
no Mati ale taketo zlepsovaky na tvorbu mlieka musis vsetky prezradit, aby sme aj my polievali zahrady 😀 😀

mauzos
28. feb 2009

Mati ten ricinus beries pravidelne? Co som tak posmirovala na nete, tak pisu, ze by sa to malo brat len par dni, kym sa nerozbehne mliecko a potom vysadit ... 😒

martiina
28. feb 2009

čaute, no tak nakoniec som robila tie gule a MM chcel langoše tak som urobila aj tie, ledva fučím 😀
mauzos, ten ricinus beriem keď sa mi trochu zdá že mám mlieka menej, inak nie 😉 Mala som zatiaľ asi tri balenia, jedno vyjde tak na štyri dni, ale aj tak najlepšie na zvýšenie tvorby mlieka stále zostáva odstriekavať, čim viac odstriekaš,tým sa viac tvorí 😉
pamätáte si ako som písala že keď bol Ninko malé bábätko tak ma komplet obkakal 😀 , vraj teraz si už dám pozor, ale veru som sa nepoučila a takto to dopadlo 😅 😀
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
... a môžem zas tepovať sedačku, aj moje nové tričko už je pokrstené 😀 😀 😀

mauzos
28. feb 2009

ok Mati, diky za radu.
dobre si dopadla, mala by si podat sportku 😀 😀

bobicek5
28. feb 2009

ahojte, ako sa dnes citite? Aj ja som napapana, spravila som si spagetky. Velmi som nevarila, som az do neskoreho vecer slamena vdova. Mata, to obkakanie je uzasne, ako sa mu to podarilo?

jarka82
28. feb 2009

martinka super 😀

jarka82
28. feb 2009

martinka chcem sa ta opytat ty sisa pred porodom necitila nejak mokro? 😖 ja citim myslis ze by sa to uz mohlo rozbehnut?

martiina
28. feb 2009

jarka, ja som pred pôrodom nič necítila 😅 , jak bežný deň , len som na Wc zistila že krvácam, tak som sa zľakla a volala rýchlo MM nech ma zaveze do nemocky 😉
jarka, ako to myslíš mokro, už ti odteká voda 😕

bobicek5
28. feb 2009

jarka, nemozes zavolat svojmu dokimu a spytat sa?

martiina
28. feb 2009

bobicek, no podarilo sa mu to tak, že som mu išla čistiť obkakanú riťku, dvihla som mu nôžky a vtedy sa mu to tam ešte uvoľnilo a vyletela strela jak hrom 😀 😀 😀 ... normálne ma MM konečne odfotil ani som mu hovoriť nemusela..... sú tí chlapi ale škodoradostní .... vraj chalani v robote hovorili aby doniesol nejaké fotky 😀 😀 😀 už minule ma tak odfotil že som mu hovoriť nemusela, keď som drobcov dokojila, zostali mi odhalené cici a Marka som si zobrala na ruky, takže on bol medzi nimi 😅 ... ani som si to neuvedomila, som sa čudovala že ma fotí, tak som to potom kukala vo foťáku a pochopila som ... a on že v robote chcú vraj vidieť fotky detí 😀

jarka82
28. feb 2009

martinka mokro tak ze som mokra ale je to priesvitne moze voda odtekat aj postupne ako to zistim? mam aj tvde brucho a krize take napnute 😕

jarka82
28. feb 2009

bobicek svojmu dokimu nie akurat tak do nemocnice

mauzos
28. feb 2009

ze fotky deti 😀 😀 😀 chce s pochvalit chalanom aku ma fesandu 😉