Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

matelko1
4. máj 2011

@andysok hlavne klud,si aspon pod dozorom.mas pekyn tt 🙂

andysok
4. máj 2011

@lucia.kl posledne meranie bolo 26.4 vtedy mali 2260a2000 vcwra somsa pytala mlaeeho Kriska ci mi neurobisono a o ze to po tyzdni nema vyznsm velmi ;) tak si pockam do pondelka utorka

andysok
4. máj 2011

@matelko1 dakujem ved aj som v kude beriem to realne tak ale jasne ze slzicka pride ale tak patri to k tomu, zajtra zacibsm 34

janette77
4. máj 2011

@matelko1 aj u nas tak, najprv didzina a potom oznamy.🙂 Misku mi to zvykne zobudzat a pritom nasi su zvyknuti aj na vysavac, ale amplion, ci ako sa tomu nadava, mame rovno pri dome a dost to huci. 🙄
No a ked ich mam mimo postielok, tak zvyknem s Miskom na tu hudbu tancovat a on sa tak chutne smejka. Vies si predstavit tie ustocka bez zubov od ucha k uchu. 😀

wera
4. máj 2011

@andysok ahoj, pekne sa držkaj 🙂 neboj doki vie prečo si Ťa necháva v nemocke 😉
a tie ste mali minulý týždeň nádherné 🙂 ja som si myslela že moje deťúrence majú teraz tak nejako...

anela71
4. máj 2011

@lucia.kl Vdaka za reakciu. Nad tymto riesenim som este nerozmysla. Momentalne mame ABC Design Zoom, ale predsa len je to vacsi rozmer ako golface a ta moznost, mat z jedneho kocika dva, ma celkom laka 😉

matelko1
4. máj 2011

tak mamka odisla,ona ma vrtulu v riti 😀 nikdy sa dlhsie nezdrzi par min a ide 😀
o chvilku pridemm domov.
@janette77 aj my mame rovno amplion pri dome,aj teraz hlasili 😀 ..ked sme prisli na dedinu,tak zo zaciatku som nechapala,ze co to je,lebo v meste som taketo nikdy nezazila 😀 😀

matelko1
4. máj 2011

@andysok jasne slzy patria k tomu a ochvilku sa budes vytesovat s babatiek 🙂 ale pekne vahy mate... 🙂

lucia.kl
4. máj 2011

@matelko1
@janette77 ja som amplión zažila na prázdninách na Petrovej Lehote ( dedina za trenčianskymi teplicami) a strašne sa mi páčilo hlásenie: prosíme prázdninujúcu mládež aby sa zúčastnila na brigáde, keď môže do noci vysedávať na zastávkach, môže aj malovať ploty 😀 no bolo to úžasné a trefné, sme im ten plot natreli smolou, ešte tri roky púšťal farbu... a v miestnosti v ktorej sme malovali podlahu, ostal pri dverách biely štvorec lebo sa minula farba 😀 my sme strašne vymýšľali...

andysok
4. máj 2011

@wera Ďakujeme 🙂 veru aj mna tie váhy prekvapili ;) uvidíme v utorok 🙂 a to budem mat 33/5

lucia.kl
4. máj 2011

@andysok váhy máš super, neboj držíte sa dobre, a naozaj radšej byť pod kontrolou ako by sa malo doma niečo pokaziť...

zuzika30
4. máj 2011

@andysok jej vy sa pekne drzite ,len tak dalej 🙂

janette77
4. máj 2011

@matelko1 🙂 ja som to veru poznala z cias detskych prazdnin u starkych...🙂 Ale okrem toho, ze mi to budi prevazne Misku (Misko je celkovo odolnejsi🙂), tak ma to hrozne, ale hroooooozne stvalo v tehu. Ked som sa chcela vyspat po tych mojich prebdenych veciach, BUM - rozhlas o 7:30 a podobne...🙂)
Aspon sa u Teba niekto mihne, ked aj na chvilu. Ja som tu vacsinou sama a veru niekedy mi komunikacia dost chyba, esteze sa mozem vyjasit tu.🙂
Uz mam slniecka okupkane, Miska uz je napapana a buvka. Miskovi sa este chladi mliecko...ten tichucko caka.🙂

janette77
4. máj 2011

@lucia.kl No vidis a nie je Ti teraz dobre, ked mas na co spominat??? 😀 😀

janette77
4. máj 2011

@andysok a to nazivo budu mat babatka este vacsie vahy, aspon podla mojej skusenosti tak sudim. Mne den pred porodom namerali nejakych 2500 a 2600g a porodne vahy boli 3490 a 3000g.🙂 Takze to je len odhadovy vypocet a teda nepresny.

andysok
4. máj 2011

@janette77 waaaaaaaaaaw to si ma ozaj potesila snáď to aj u nás tak bude 😉

janette77
4. máj 2011

@andysok no fakt a to ja som sa zlakla, ze vobec nepribrali v brusku, lebo totozne vahy mi vraveli pred 3tyzdnami pred sekciou a nakoniec prospievali az takto prikladne. 🙂

lucia.kl
4. máj 2011

@janette77
@andysok mne sa dr. trafil na výhy mali mať cca 2400 a 2500g a mali 2360 a 2580 🙂 ale už všetko dobehli a sú z nich riadne baby, na to aké boli pri narodení malinké...

janette77
4. máj 2011

@lucia.kl asi zalezi od kvality ultrazvuku. Mne takto naprd odhadli na Kramaroch, ale je fakt, ze viac ako meraniu sa lekar so sestrickou venovali debate o lyzovacke 🙂...tak asi tam niekde to zlyhalo. No pravdupovediac ma to vtedy vylakalo, lebo ako som pisala, tie vahy sa podla ich odhadu za 3 tyzdne nepohli, co ma dost vystrasilo...

janette77
4. máj 2011

...este aby som uviedla veci na pravu mieru, to meranie mi nerobil Doc. Plank, ale "radovy" gynekolog na oddeleni...

deinad
4. máj 2011

@lucia.kl dakujem moja, aj ja z celeho srdca dufam, ze to bude posledny a zaroven uspesny pokus 🙂

deinad
4. máj 2011

@matelko1 ahojky, no vysledky z hematologie mam na jednotku, normalne som zostala prekvapena, ked mi to doktorka oznamila, ze som uplne v poriadku, ziadny naznak na trombofiliu ci co 😀 jednoducho zrazanlivost krvi je ako ma byt a aj genetika je vyborna. Teda to beriem tak, ze to malo jednoducho tak byt, co sa stalo a aj vysledky z histologie boli o tom, ze jednoducho bolo embryjko prilis slabe..takze to nie je vo mne, z toho sa tesim velmi.
aj ja velmi dufam, ze nase posledne embryjko zabojuje a bude to to prave pre nas 🙂

margaretka3
4. máj 2011

Dievčatá koľko dní sa ostáva s babatkami v nemocke? Viem, že keď je všetko OK, tak je to cca 5 dní, ale s dvojičkami je to iné...resp. akú musia mať váhu, aby mohli ísť domov?

sisi79
4. máj 2011

Ahojte baby viete mi poradiť nejaký fajn kočík pre dvojičky?narodiť by sa mali v septembri tak aby bol dobrý aj na zimu 🙂 A koľko ste pribrali počas tehotenstva?

janette77
4. máj 2011

@margaretka3 Ahoj, mna hospitalizovali 2 dni pred planovanou sekciou a celkovo som bola v porodke 8 dni, resp. na osmy den ma pustili domov. Rodila som v BA na Kramaroch...

lucia.kl
4. máj 2011

@margaretka3 ja som isla do nemocnice by ked som rodila co bola sobota a v stredu som uz isla domov. Ale je to individuálne, detičky by mali priberat a musia byt v poriadku

matelko1
4. máj 2011

@deinad tak to ma tesi,ze mas vysledky na 1 🙂 .super..tak by uz nemal byt problem.uz to musi vyjst do certa.drzim palce,

vivian2
4. máj 2011

Joj baby, ja sa zo dna na den citim horsie a horsie. Uplne mam pocit, ze mi praskne brucho. Uplne ma to taha v oblasti pupku...nemozem vobec stat, ked si sadnem tak sa to trochu uvolni. Myslite, ze to este prejde alebo sa to bude este zhorsovat. Ked si predstavim, ze mam este aspon 10 tyzdnov pred sebou, tak mi je do placu. Aj ked chcem aby sa detusky narodili dostatocne velke a zrele, aby boli zdrave. Mali ste aj vy taketo pocity, ci to som len ja taka cintlavka 🙂

matelko1
4. máj 2011

@margaretka3 mna skor hospitalizovali,chceli aby som co najdlhsie potiahla a o 4 dni mi odtiekla plodova voda.zo vseho vsudy som bola 8 dni na porodnici a 2 dni na nedonoseneckom.

matelko1
4. máj 2011

@janette77 a ty nedavas naraz deturencom papat,ale najprv miske a potom miskovi....ja som naraz davala a aj naraz sli do postielok.spolu zaspavali,naraz sa budili.