Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

lucia.kl
7. máj 2011

@juliagregor
@janette77
@chruminka
@dana_l ´dakujem dievčatá, idem si to aj ja kuknúť 🙂

a hej, už som im ušila nové šiltošatky - janette 🙂

juliagregor
7. máj 2011

@dana_l ja to mám normálne neverejné, pozriem na to...nie si náhodou na FB? 😉

juliagregor
7. máj 2011

@dana_l to video je verejne to by malo ísť...a tu je dalšie

zuzika30
7. máj 2011

@lucia.kl aj ja som pozrela Reflex, pristane ti to a babule su zlatunke ako pekne lezu, mala by si vidiet oci mm ,take ze aj ja chcem aby moje deti sa takto loptosili 🙂

lucia.kl
7. máj 2011

@zuzika30 ´dakujem. neboj aj tvoji budú tak loziť, ani sa nenazdáš... 🙂 a už choď rodiť prosím ťa...

simonessa
7. máj 2011

@janette77 🙂 dakujeme ja zas chcem byt taka sikovna mamina ako si ty... 🙂 som zvedava teda kedy sa nam to rozbehne ale ved v pondelok idem k dokymu tak sa s nim uz nejako skusim dohodnut

simonessa
7. máj 2011

@linduska2 dakujeme 🙂 no veru to cakanie je nekonecne a kazdy den pozeram na datum ze nebude to dnes? ja neviem ze sa im nechce ist von ved tam musia byt naskladany 🙂 aj ja drzim palce tebe

janette77
7. máj 2011

Ahojte maminy, skoromaminy a hyperskoromaminy (simonessa, zuzika30!!! 😀 😀 😀), zelam peknu sobotu. Ako sa mavate? Ja mam normalne volny vikend (navarene, upratane...), slniecka buvaju a ja za ten svet neviem, co s volnym casom!!!! 😝
Poobede sa chystam von kocikovat, ale manzel ma hodil do smutku, ze on dnes s nami nepojde, lebo treba aj pokosit, aj okolo domu trochu...tak sa ma to najskor dotklo, ale potom som sa snazila zobrat to s rozumom, ved jasne, ze treba aj take prace porobit a kedy to ma stihat, ked je cez tyzden nonstop v praci... Nejaka som dnes citliva, pozerala som aj film na Markize (taky skor pre mladsich 🙂) a ja som, baby moje, seriozne plakala!

margaretka3
7. máj 2011

Ahojte, mám krízu, cítim sa ako príšera :(...mne sa tak pohoršili kŕčové žily zo spodu, že hrôza, dokonca mám pocit, že sa mi robia aj "dnu" :(..., na nohách nič a tam, kde fakt netreba, tak je ich požehnane a to beriem aj detralex......

mamoka4
7. máj 2011

Ahojte, táto noc bola desná moja staršia dcerka ma virozu a celu noc vracala. 😝 😝 a to mala ist v pondelok do Školky v prírode. ☹ a navyše ja oslavujem tento víkendík 30-tku! Takže to máme trošku komplikované.... 😒 ☹

janette77
7. máj 2011

@mamoka4 Juj, tak nech sa malinkej polepsi, takze skolka v prirode pada? ☹
Mila mamoka, zelam Ti k nadhernym gulatinam vsetko to, co si sama prajes, najma, aby Tebe aj Tvojej rodinke zdravie sluzilo, aby si bola pokojna a spokojna a mala vela dovodov pre usmev na tvari. Vsetulinko naj aj za Misiacikov! 😉

margaretka3
7. máj 2011

@mamoka4 Aj ja sa pripájam ku gratulácii a prajem Ti všetko najlepšie a veľa veľa radosti....malej želáme skoré uzdravenie, naše dievčatá už mesiac kašlú lebo ich dráždia pele.....no čo už deti rastú s chorobami 🙂

lucia.kl
7. máj 2011

@mamoka4 tiež sa pripájam ku gratulácii, aká mladucha a už 4 detičky 🙂
a malá nech sa dá rýchlo do poriadku...

juliagregor
7. máj 2011

@mamoka4 k narodeninkám ti prajem všetko naj..🙂 nech si stále zdravá, šťastná a milovaná 😉

mamoka4
7. máj 2011

@juliagregor
@lucia.kl
@margaretka3
@janette77 Baby,Ďakujem Vám kráááásne. Naša Sofi sa už má dobre, aj oslava prvej časti rodiny dopadla na 1 , a môžem pokračovať budúci týždeň. 🙂 Všetkým maminkám prajem všetko dobré k NÁŠMU zajtrajšiemu sviatku!! 😉

dana_l
7. máj 2011

@mamoka4 happy birthday to you super mum.
v tvojom veku som ani netusila zeby som sa niekedy vydavala a mala deti 😀 😀

juliagregor
8. máj 2011

@dana_l 🙂...ja už som síce mala staršieho, ale nikdy by ma nenapadlo, že budem mať taku nádielku...🙂

juliagregor
8. máj 2011

Maminky a skoromaminky ku dnešnému sviatku prajem všetkým hlavne zdravie pre nás a naše deti...🙂

margaretka3
8. máj 2011

@mamoka4 No veď ja som na tom s detičkami asi ako ty, ja mam 31 a najstaršia Emka bude mať v novembri 9, takže skoro narovnako 🙂 ......

zuzika30
8. máj 2011

vsetkym super maminkam k sviatku vela zdravicka ,stasticka , milujuce detvaky a poslusnych manzelikov 😀

mamoka4
8. máj 2011

@margaretka3 Môj Peťko v júli 9 rokov 🙂 a Sofinka v oktobri 6 r.

dana_l
8. máj 2011

krasny a vesely den matiek pre vas vsetky 😉

dana_l
8. máj 2011

idem si upiect cake - bananovo-chokoladovo-hrozienkovy. drzte palce nech sa vydari. 🙂

linduska2
8. máj 2011

@chruminka
@janette77
@matelko1
@lucia.kl dakujem ,chcem sa este opytat ako ste to riesili a ci vobec ste pouzivali monitory dychu 🙂

linduska2
8. máj 2011

@dana_l dala by som si.nech sa podari.mnam.mnam 🙂

mamoka4
8. máj 2011

@linduska2 Ahoj, ja som si monitory dychu požičala v pôrodnici - Kramáre. Požičala som si ich v deň odchodu na novorodenenckom oddelení na 6 mes. za 75,-€, spolu 2 kusy a po uplynutí tejto doby si pride po nu kurier. Je to velmi pohodlne. Odporucam.

lucia.kl
8. máj 2011

@linduska2 ja som monitory nemala

dana_l
8. máj 2011

dopiekli sme

linduska2
8. máj 2011

@mamoka4 dakujem asi aj mi to tak poriesime 🙂 ja idem rodit tiez na kramare ako si bola spokojna?ja tam idem prvy krat vo stvrtok p.doktorke Goshhalovej chcela som ist k doktorovi Plankovi ale ten ma ze vraj dovolenku.mala si aj nadstandart? 🙂