• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dvojičky, druhá časť

20. januára 2017 
jarka ma cas :slight_smile: musi vydrzat do utorka :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. feb 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby. Tak my pečieme, praceme, kakáme, cikáme :grinning: :grinning:
zajtra od rána chaos - KRSTINY - tak držte palce. Ja som bola v živote len na svojich a tie si nepamätám, tak neviem ako to brebieha. Zajtra ked nebudem total zabitá , tak napíšem ako to dopadlo. páááááááá mamičky a tehulky.

Caty - super kupelka. Aj ja práve vyberám kupelne. :slight_smile:
28. feb 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rodime v priamom prenose? :confused: :grinning: :grinning:

Martinka presne tak ako ty, som bola obkakana aj ja...ale trikrat viac :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: ja som mala aj na ksichte a stekalo mi aj na papuce a koberec...veru som tepovala :grinning: ...ale mna nemal kto odfotit :sweat_smile:
28. feb 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cherry drzte sa a cakame na fotkyyyy :dizzy_face:

ja idem robit braskovi torticku, bo zajtra ma-nema narodeniny :grinning: narodil sa totiz chuda 29. februara :sweat_smile: :sweat_smile:
28. feb 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarka, spis alebo si uz v nemocke? Drzim palce, nech vsetko dobre dopadne.
28. feb 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarka, no čo ešte ste pokope?
28. feb 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
jarka, drzim palce :wink:
mati, no krasne si dopadla. na tvojom mieste podam sportku :grinning:
cherry, drzim palce :slight_smile:
28. feb 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarku mam na Skype a slubila, ze ked bude nieco nove, tak napise, ale uz je OFF, tak neviem ci nesli do tej nemocnice :unamused:

cherry na zajtra drzim palce, aby vsetko dopadlo dobre a aby si to v zdravi zvladla :wink: a samozrejme cakame na fotky fesakov ...
28. feb 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Su len dve moznosti, bud jarka spí, alebo rodí :sweat_smile: :wink:
28. feb 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipka, hanka je uzasna. budete mat z nej multiinstrumentalistu :grinning:
28. feb 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,tak Jarka ja na ceste do nemocky, ked budem vediet nieco viac dam vediet :unamused:
28. feb 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati, no daj pokoj :grinning: ked mi to tu vsetko zacne zvonit a pípať...mam co robit, aby ma netrafil slak :sweat_smile: :grinning: :grinning:
a ona len bucha do toho s takou silou, ale uuuplne sa v tom vyziva aku jej to robi radost :unamused: :grinning: :grinning: cim vasci buchot, tym vacsia radost :grinning:

uprimne vam prajem, ked toto budete zazivat dvojmo :sweat_smile: :grinning: :grinning:
28. feb 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte! tak som si precitala, co ste pisali poobede a pipka ma pravdu, to bolo ako porod v priamom prenose, aj ja som sa zlakla... ake je to vobec tazke zistit, ci clovek, teda zena :slight_smile: rodi... ale to je vsetko tak, ked je to prvykrat a dokonca aj druhykrat, ked jarka uz jedno babo ma.
pipka, mala je zlatucka a matka, tak to som ja este nevidela, svagrina mi hovorila len o takomto cikani, ale kakanie?
ja som bola dnes plavat, to je tiez sranda, ked ma stale viac taha ku dnu :slight_smile:
a myslim, ze vy ste vsetky superzeny, ja tak teda nevyvaram, ale mam prazdniny (teda dovolenku), budem musiet cosi varit :slight_smile:
tak teda jarke drzim palceky :wink:
evi pozdravuj ju a ze drzime palce :dizzy_face:
28. feb 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa dnes tiez trosku prelakla, ale vsetko bolo ok. len som to trochu prehnala s upratovani, tak ma zacalo vsetko pobolievat.

kto je po jarke na rade? felonka sa este drzi, nie? a tusim aj fedra. tak potom ja :confused: :sweat_smile: ?
28. feb 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati, ty musis este vydrzat, fedra je prva, felonka druha, jarka a az potom ty :grinning:
28. feb 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarka drž sa, myslíme na teba :dizzy_face:
jej, Pipka Hanulka je krásna a má v izbičke rovnakú bordúru ako ninko :slight_smile:
28. feb 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som to myslela, pekne po poradi, nepredbiehat sa :grinning:
28. feb 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano ano mati, sak to som ti uz davno pislala, ze mame v izbach rovnaku borduru :dizzy_face: my to mame v spalni...tam mame detsky kutik :grinning: MM tvrdi, ze odkedy to tam mame nalepene, ze sa mu hned snivaju krajsie sny :grinning: :grinning:

dnes sa mu snivalo, ze sa nas dom hybal, lebo mal kolesa :sweat_smile: :grinning: :grinning: ...stale mu hovorim, aby tolko nejedol pred spanim...potom sa mu kraviny snivaju :grinning:
28. feb 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipka, aby ste nahodou nemali tie kolesa naozaj namontovane :grinning: , kej je manzo taky vymyselnik :sunglasses:
28. feb 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati , nestras...on je schopny vsetkeho :sweat_smile: :grinning: nesmiem mu to dat citat, lebo zajtra ho prichytim so srobovakom v ruke :grinning: :grinning: :grinning:
28. feb 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: a hanulka mu bude pomahat - bude nahadzovat tempo trieskanim , buchanim a pipanim :grinning:
28. feb 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no preeesne :grinning: a mama dojde, uvidi to dielo a odpadne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
28. feb 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem uz spinkat babulky, dobru nocku :wink: hanulke ide dalsi zubok, tak je kazdu chvilku hore :rolling_eyes: , nech aspon co-to pospim :sweat_smile:
28. feb 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru noc :slight_smile:

idem aj ja pomaly, MM kazdu chvilu dojde z nakupu z brna, tak budem vykladat
28. feb 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze predsa Jarka sla do tej nemocnice. Evi pozdrav ju a daj vediet, ked budes vediet nieco nove...

pipi, Hanulka je rozkosnaaaa :slight_smile: a v tej postielke ma teda riadny cirkus :grinning: :grinning:

katka neprehanaj to s upratovanim, este musis chvilu vydrzat v kope :dizzy_face:
28. feb 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze,Jarku si nechali v nemocnici,ale nic viac zatial neviem,zajtra dam vediet co je nove :unamused:
1. mar 2009 o 00:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som s nou prave volala,nemozem ani spat :frowning2: :frowning2: .Takze bola na sone ,vsetko ok.Podla nich je 37+3,neotvara sa .Nechaju si ju tam 2 dni a ked sa nic nebude diat tak ju este poslu domov.nechapem preco ,ved v stredu mala ist na cisarak :astonished: :astonished:
1. mar 2009 o 00:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok