Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

matelko1
1. jún 2011

@janette77 ja som si uz lahla k telke,poobede som si akurat sadla na kafe aj s mamkou,pozvala som ju,medzi tym snme nakrmili chlapcov a pokracovali v ceste dalej.....
nevladzem...

janette77
1. jún 2011

@andysok los chapandos 😎 a nebojkaj. Zajtra pravou labkou, vsetko dobre zelam a tesim sa na spravicky.
Mliecko Ti zo srdca prajem a verim, ze ho budes mat dostatok. A po sekcii nabieha vacsinou neskor, tak sa nestresuj ako ja v rpve dni. Ale som uz mudra ako radio, co? 🙂) Tak vela stastia! 🙂

janette77
1. jún 2011

@matelko1 netradicne, ze si takto vecer na MK, mm ma opustak? 😉

akvetinka
1. jún 2011

@margaretka3 dakujem 🙂

vanilka1802
1. jún 2011

@akvetinka ja so rodila dvojky cisarskym po predchadzajucom cisarskom, ale bola tam pauza 2 roky. A nebol to ziadny problem, akurat zakrok trval trochu dlhsie, kedze museli dokladnejsie rezat v starej jazve, ale aj tak im to kusok uskocilo, jazvu mam rozdvojenu.

akvetinka
2. jún 2011

@vanilka1802 dakujem si ma trosku povzbudila..mam obavy ci maternica vydrzi,aj ako to budem zvladat ...

mamoka4
2. jún 2011

@akvetinka Ahoj, mne sa narodili dvojičky po už dvoch predchádzajúcich cisárskych 🙂 . Tehotenstvo aj pôrod boli uplne v pohode, žiadne komplikácie, dievčatká som krásne donosila a maju sa k svetu. Nemusis sa bat. Mam este 2 kamosky ktore maju 3 cisarske a vsetko bolo ok. Drž sa!

mamoka4
2. jún 2011

@akvetinka Ahoj, mne sa narodili dvojičky po už dvoch predchádzajúcich cisárskych 🙂 . Tehotenstvo aj pôrod boli uplne v pohode, žiadne komplikácie, dievčatká som krásne donosila a maju sa k svetu. Nemusis sa bat. Mam este 2 kamosky ktore maju 3 cisarske a vsetko bolo ok. Drž sa!

matelko1
2. jún 2011

@janette77 nie mm bol vcera vecer doma,davala som nejake prikazy do banky,tak som sa na vas mrkla,ale nic som nevladala,strasne som bola unavena.boli sme v meste,tak chlapci lietali a ja za nimi,raz za jednym,potom za druhym.segra len na mna kukala,vlastne vsetci sa na mna pozerali,este aj znama a kazdy mi krical,no mas toho dost,nezavidim ti vobec...za pochody s kamaratkami rozpravam,no sustavne v pohybe,takze asi tak.
v auguste ideme do chorvatska a jedna kamoska mi hovori,boze musim schudnut do plaviek,ideme spolu a ja,ze poziciam ti chlapcov na tyzden a ahned sa dostanes do formy 😀

smejko
2. jún 2011

Ahojte kočky, tak sa hlásime z domu. Pustili nás včera, maličkí sú v poriadku. Prvú noc sme ako-tak zvládli, učíme sa nové prostredie. Nemám veľa času, isto pochopíte, ale určite sa ozvem. Ďakujem všetkým za gratulácie. Zatiaľ všetkým čakateľkám držím palce a maminkám, klobúk dolu ... až teraz vidím čo to všetko obnáša. Ale nevymenila by som tie moje batožky za nič na svete. Papapapa

janette77
2. jún 2011

@matelko1 Ahoj, tak dufam, ze si si oddychla po vcerajsku. Ja dnes len tak travim den...jasim sa s Misiakmi, neviem, ci von, ci nie, aj sa zacina vyjasnovat...Este uvidim. Prave sme papali.

janette77
2. jún 2011

@smejko Ahoj, smejko, som rada, ze ste v poriadku. A uvodu sa nezlakni, myslim, ze vsade je rovnaky. Si este aj vycerpana z porodu, unavena, je to nieco nove. Takze len vydrzat a bude lepsie, neboj! 🙂

matelko1
2. jún 2011

@janette77 my sme boli na zahrade,teraz som dala chlapcov do postielok,tak pevne verim,ze aspon na hodinku zabubaju a ja som si urobila kafe...
dnes som este viac unavena,ako keby som stromy rubala 😀 ,taka som unavena....no je to dost,takto behat a mat oci vkuse na stopkach.som sama,takze mam co robit,ale nestazujem sa,som stastna,ze ich mam....

matelko1
2. jún 2011

@smejko jeej takze ste uz doma.....super a este raz blahozelam.vahu mali super...jasne je to nove,ale neboj sa zvladnes to a prides do toho.najdes si svoj systema pojde ti to od ruky....

janette77
2. jún 2011

@matelko1 ja som si rozlozila hranie so slnieckami...vytesuju sa, ked su spolu na deke...len mi do toho zavolal kolega, tak sme pokeckali, pospominali a zrazu je cas papat. Takze idem robit mliecko ... Von sme nakoniec nesli. Aj ked nie je to tam az take zle, akurat sa bojim, ze by nas chytil dazd. Ale keby som uz od rana stokrat nevahala, mohli sme byt stokrat naspat! 😎

matelko1
2. jún 2011

@janette77 veru aj u nas bolo tak vselijak,ale som si povedala,ze budeme len na zahrade a ked zacne prsat prideme do vnutra.....aspon sa vyblbli,ale mna tak nohy bolia.....
kafe som si urobila,vykvacim sa a nohy vylozim hore a budem relaxovat ako zaspia...

janette77
2. jún 2011

@matelko1 oddychni si. Ja mam dnes taky neutralny den, nic nerobim, nechce sa mi.🙂

janette77
2. jún 2011

🙂) Bola som nazriet do detskej, na hracky sa drobci este nechytaju, ale strasne zlato sa na seba usmievaju a vytesuju sa,. ze sa vidia. To je uzasne - sledovat ich.🙂

matelko1
2. jún 2011

@janette77 veru ja ich stale sledujem,je to zlate.aj teraz si prehadzuju hracky z postielky do postielky 🙂 ,no nespia este.ked mi nezaspia,tak ich obleciem a pojdeme von.....samozrejme ak nebude prsat...

janette77
2. jún 2011

@matelko1 u nas uz vykuka slnko, ale ja som hrozna zenska, ked sa raz nastavim, ze nejdem von, tak nejdem. Som ja normalna? Ved mozem predsa zmenti plany...fujata mama som ja! Aspon pod orech musime, ked uz sa tak bojim dazda, tam vyhovorky neplatia, kedze sa mozeme rychlo vratit dnu.🙂

matelko1
2. jún 2011

@janette77 ale ved mate zahradu,nie....a preco by si nemala byt normalna,ked sa ti raz nechce tak co urobis....
ja som si myslela,ze chlapci zaspia a pocujem plac,takze s oddychu asi nic nebude,ale kafe si vychutnam,ved mozu sa trosku aj pozlostit.....

janette77
2. jún 2011

@matelko1 ved vravim, ze aspon pod orech pojdeme...to som myslela nas dvor.🙂 Ale zase je nejak zatiahnute. Ale mas pravdu, nic sa mi dnes nechce - pocasie mam len ako vyhovorku. Vidis, ja sa zase teraz citim hnusna mati, sebecka.
🙂 Inak mam nachystanu flasku s mlieckom a drobci mi obaja zaspali - na deke, co sme sa jasili.🙂 Ale idem prebrat Misicku, lebo sa chcem drzat papacieho rezimu...No zistila som, ze uz netreba pokazde prebalovat. Tolkokrat som vyhodila suchu plienku...lebo mne je blbe vratit ju naspat, ked zistim, ze je sucha...Ale uz viem aj podla hmatu cez dupiky, ze je to o.k.

mamoka4
2. jún 2011

@smejko Ešte raz gratulujem!! Takže ako sme si písali naposledy, ty si tiez z Petržalky...tak ked povyrastiete,mohli by sme sa niekedy stretnut. 😉

Inak Stellinka a Laurinka sú od dnes dievčatká s náušničkami a veľmi im to pristane. 🙂

janette77
2. jún 2011

@mamoka4 Ahoj🙂 Tak zelam pekne krstinky a tesim sa, ze ste vynausnickovane. A fotecky nebudu? 😢 😢 😢
My este nemame krst za sebou. Mame problemy s tym, ze potencialni krstni rodicia nemaju ziadnu sviatost, ani nie su zobrati v kostole a tak nam farari robia problem. Neviete mi dat tip na nejakeho benevolentneho? Moze by aj z BA, dali by sme okrstit tam.
My mame zatial len vitanie deti v nasej dedinke (je velmi vela deticiek malych, tak sa starostka rozhodla, ze sa oplati urobit takuto akciu) predposlednu junovu sobotu.

andysok
2. jún 2011

 Babule je mám "dolu " take zvláštne brnenie-bublinkovanie občasne nemali ste to niekto?
Dúfam že mi v noci neodtecie wasser

mamoka4
2. jún 2011

@janette77 Ahoj, rada by som nahodlila fotky uz daavno...aj nahodila veci do bazara...ale akosi mi to nejde... 😒 vzdy mi spadne internet. Uz som to riesila aj s adminkou...ale akosi sa mi to nedari...vraj mam asi stari explorel...alebo mam mat mozzilu...neviem...uz davno som Vam chcela moje dievky ukazat ☹
Este raz budem otravovat manzela..... A ešte ku krstu...my sme evanjelici...a problém nebol, a dokonca za krstných si nemusis dat ani manzelov...

janette77
2. jún 2011

@mamoka4 🙂 tak sa tesim na fotocky, ked sa raz zadari. Viem, ze evanjelici to po tejto stranke maju "lahsie", uz sme aj to zvazovali. Kamoska mi to navrhovala, tiez je evanjelicka.
Tak este raz krasny krst zelam, budete mat slavnostny den.🙂
Ja som uz nakrmila Misicku, idem zobudit Miska a buvnu mi (dufam) do rana.
Tak pa, bru nocku.

mamoka4
2. jún 2011

@janette77 Mne sa baby budia zvlášť, aj ich zvlášť kojim...oni sa mi nechceli buduť na kojenie....takže idem stať lebo okolo 4 h. vstavame 🙂

matelko1
3. jún 2011

@janette77 skoda,ze si v BA.ja poznam a mam znameho farara tu z okolia,hned by som vam vybavila..... 🙂
musis mat nejake znameho,inac vsetko sa da a ak chce farar tak aj pokrsti.....len robia problemy,lebo chcu aby si aj krsni rod.urobila vsetky sviatosti....

ahojte a prajem pekny den

janette77
3. jún 2011

@matelko1 Ahojko, viem, ze niektori farari su tolerantni, ale zase chapem, ze si haja svoje. Ved tak by to malo byt. Je mi luto, ze nasi drobci este nemaju tento zaklad v zivote, uz maju 4 mesiace...☹
Akurat som vybrala zo schranky pozvanku na vitanie deti, co budeme mat priamo tu v dedine. Bude to 18.6., tak aspon nieco...
Inak, mame v rodine kopec veriacich, co maju vsetky sviatosti, ale odmietame zvolit krstnych rodicov len preto, ze maju sviatosti. Chceme krstnych, ktori su nasim srdiam blizki a miluju nase drobceky. Chceme takych pravych krstnych, nie len na papieri. No a takymi su moj brat so zenou. Velmi si rozumieme...
Aaaa, uz mi manzelik skypuje...dnes v noci prileti domov.🙂)

matelko1
3. jún 2011

@janette77 takze mm pride domov.na ako dlho.....
my sme dali krstit chlpacov ked mali 8tt,tiez u toho znameho,lebo segrin mm je len pokrsteny a v meste nam nechceli pokrstit,tak 10km od nas nam krstili...v takej malej dedinke.

my sme 15.7.pozvani na svadbu do liptovskej sielnice,moc sa mi nechce,lebo svadba bude cely vikend a to si musime zaplatit noclah 100€na osobu a my v auguste ideme na dovolenku.pojdeme asi len zablahozelat.budu tam nasi vsetci znami z nemecka,kamarati co sme sa tam zoznamili,slovaci,nemci,poliaci.......rada by som ich videla,ved sme sa uz 7rokov nevideli....boli sme tam dobra partia.....
kamos co sa zeni je zo starej lubovne,priatelka jeho tu od nas,tuu som spoznala v nemecku,dobre co....