Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

janette77
3. jún 2011

@matelko1 🙂 tak to je sila s tou kamoskou! 🙂) Sa zariadite, ako uznate za vhodne. Ozaj, vy idete na tu dovolcu. Asi prvykrat s drobcami, vsak? Uz teraz sa tesim na zazitky.🙂 A kam sa chystate?
Manzel je na skype, vraj sa mu uz nic nechce, o 12:00 ho berie taxan na letisko..ale pride az v noci domov.
Uvidime, na ako dlho pride. Najnovsie to vyzera tak, ze bude chodit vzdy len na 1 tyzden v mesiaci, ale to je este otvorene a caka na povely vedenia. Som rada, ze to nakoniec nie su dva mesiace (vyse...) vkuse. Ale u nich sa vsetko meni v zlomku sekundy...tak sa este nechcem tesit.

matelko1
3. jún 2011

@janette77 do chorvatska ideme a ideme prvy krat....omis,je to 1239km od nas...a ideme 4 rodiny s takymi detmi ako nasi chlapci...

janette77
3. jún 2011

@matelko1 uau, tak riadna akcoska! Super.🙂)

luciaf13
3. jún 2011

@matelko1 len teraz som nakukla a idete do Omisu 🙂 aj moji rodicia tam idu na dovcu.Boli minuly rok a moc moc sa im pacilo tak idu aj teraz. A na kolko idete a kedy a kam presne?

matelko1
3. jún 2011

@luciaf13 ideme na 12 dni,omis-mala luka,vila adria sun.takze vasim sa pacilo ano,....tam som este nebola,ale chorvatsko vela mam pochodene od severu az na juh....

andysok
3. jún 2011

Dievčatá mali ste niekto na konci tehu zvýšené pecenove testy? To je to známe svrbenie tela?

dusika11
3. jún 2011

@andysok neviem no svrbelo ma telo sialene ale pecen bola v poriadku..

dusika11
3. jún 2011

@janette77 janny dnes som na teba myslela.ze kto ti chodi nakupovat ked si sama ja sa nikde nevmestim s kocikom..

zuzbel1
3. jún 2011

@andysok ahoj, ja som mala zvysene pecenove testy na konci, robili sa mi take jemne ruzove flaky po tele a svrbelo to. Po porode to hned preslo 😉 Teba svrbi pokozka?

janette77
3. jún 2011

@dusika11 Manzelik ma zasobil, neboj! 🙂) Pred jeho odchodom som si pisala taaaaky dlllllhy zoznam. 😎 Ale aj ked robi na Slovensku, tak chodi na velke nakupy on v BA.Takze mi netreba chodit do tychto nasich miniobchodikov. Ale keby sa nieco zomlelo, vedela by mi kupit, alebo postrazit deti pred obchodom kamoska. 🙂

andysok
3. jún 2011

@zuzbel1 áno hlavne v noci uz miaj dr predpisala niečo len som na nete čítala že to môže byt nebezpečne ale tak po telefonate s dr sme sa dohodli na tom utorku čiže podľa na rodim v štvrtok ;)

janette77
3. jún 2011

@andysok ja som mala to nehorazne svrbenie snad v tej najhorsej podobe, ale nikto mi ziadne testy nerobil, takze neviem, ale asi by mi tie hodnoty merali 100 rokov, taka som bola svrblava.

evita59
3. jún 2011

@andysok Ahoj. Bola som štvrtok na poradni, steh mi dal dole, lebo sa bál, aby sa mi nerozrezal krčok keby sa spustil pôrod . Ale zatial sa neotváram. A váhu máme 2500 a 2800g.

zuzbel1
3. jún 2011

no neviem, co to vsetko moze sposobit, nakolko ja som bola uz v tom case v nemocnici a nebol cas po tom patrat, mna napchavali tabletkami 3X denne po dve a este k tomu bola aj dieta ... tak nech vydrzite co najdlhsie 😉

andysok
3. jún 2011

@janette77 fúuuuuha takze sa nemám obávať no chvalabohu Bohu ;)

andysok
3. jún 2011

@evita59 aaaaaaaaaa nepovedal tize steh sa zarezava?krcek je ako na tom ? Pocitujes ajdake zmeny?váhy Máš super predpokladá že budes rodiť normálne ;)

dusika11
3. jún 2011

@janette77 pametam sa janny ja som ti vtedy ten kremik radila z dm ten mi robil dobre

janette77
3. jún 2011

@dusika11 preeesne! 🙂) Som aj rozmyslala, ci si nezalistujem v teme dozadu, ked som este bola tehu...Vsak to je super, moct si precitat vtedakjsie pocity, nie? Len energia mi k tomu chyba, ale ked sa raz budem veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelmi nudit... 😉

dusika11
3. jún 2011

@janette77 na listovanie su tu ine prebornicky... 😀 a nemohli by nam skopirovat celu diskusiu? a usetrit trocha casu

zuuuzana7
3. jún 2011

tak konecne som vas docitala ... ufff, ale inac ja sa nenudim aby ste si nemysleli ;) to ja asi ta priebornicky budem
😀
@dusika11 tak predsa zubky a ako si to spozorovala opis nech viem co mam na dasienkach vyzerat a ci uz sa zubok vytrcil? pri obidvoch drobatkach?

@janette77 tak pekne ti piju babetka, davas im pre alebo uz jednotku?
dobru metodu to mas ked ti tak krasne prespia, nas nick uz treti den tiez prespal tak hadam to od brata odkukal ;)
dakujem za podrobny opis 🙂

@andysok aj ja som si toto svrbenie uzila ale vlastne, len dva dni, spravili mi pecenove testy a uz sa islo na salu, mala som preklamsiu, ale to uz som sa brutalne skrabala to som ani nespala v noci, ani kremy nic nezaberalo.
a ozaj mas krasny ttyzden 🙂

janette77
3. jún 2011

@zuuuzana7 Ahoj, Zuzi, tesim sa, ze Ti drobceky pekne buvnu v noci, je to naozaj fajn - moct si dobit baterky nocnym spankom. Len som nepochopila, na co sa pytas...ked tak, skus este raz. Ja som niekedy nechapava.🙂
Idem do sprchy, lebo uz sa neviem dockat, kedy si vylozim nohy a este predtym zapalim 3 sviecky. To je moja kazdovecerna uchylka. 😀

zuuuzana7
3. jún 2011

@janette77 tri sviecky 🙂 krasna relax uchylka ja zapalim sviecky na nootbooku ;)
pytala som sa ohladom pitia pretoze si myslim, ze nasi piju na ich vek pomenej, ale tak hadam je to v poriadku ked priberaju. vasi krasne piju, teda misko uz 180 ml velmi pekne.
no a ohladom spinkania, nam nick este vstaval v noci na flasku a citala som, ze davas drobcekom este vecer prv nez ides spat flasku tak som rozmyslala, ze s tym vystartujem na nicka, ale uz aj ten par noci pekne prespal.

a este som sa pytala, ze ci vasi pri um piju 1 alebo PRE mliecko?

nie to ja pisem ako hotentot, ja niekedy ani seba nerozumiem 😉 ale ja to valam vsetko na hormony 😀

zuzika30
3. jún 2011

kocky a kedy vam zmyzlo to brusko po porode ,ja vyzeram ze som v 4 mes. 😀 , cela som schudla len to brusko mi vytrca, pomohli vam stahovacie nohavicky ?

janette77 jej zavidim ,ze ti drobcekovia prespia noc ,uz aby aj nasi tak pekne spinkali 😎

dusika11
3. jún 2011

@zuuuzana7 tak spomenula som si na teba a skontrolovala som ustocka u nika som videla na dasne nieco biele chcela som to dat s tycinkou dole ci to nie je zaba...a...to neslo dole...je to malilinky zubok mala si pravdu

zuuuzana7
3. jún 2011

@zuzika30 ja este teraz nieco z bruska mam 🙂 ale to bude asi aj tym, ze cez den nemam cas sa najest a vecer ked chalani uz spia tak sa nejdem dojest 🙂

zuuuzana7
3. jún 2011

@dusika11 je dusika sranda tak presne toto vidim aj nasmu nickovi najprv som myslela, ze asi soor v puse, ale potom svokra povedala, ze to budu zubale ale nebola si ani ta ista, tak aj my zubalime 🙂

dusika11
3. jún 2011

@zuuuzana7 mne piju male davky a casto.. 😒 skusila som to zmenit ale neda sa a celkovo spapame menej ako mame ale sme buchtosi..

zuuuzana7
3. jún 2011

@zuuuzana7 a ozaj nikovia sa rozhodli, ze prvy dostanu zubky ... neni to sranda 🙂

dusika11
3. jún 2011

@zuuuzana7 aj vy a dnes ma tym malym nic zubom pohryzol

zuuuzana7
3. jún 2011

@dusika11 ved to aj nasi su baculkaty, len stale ma tu dookola susedy matky stresuju, ze ako malo piju.
ale tak dieta vie kedy ma dost, to len my dospely sa nejdeme casto dojest.