Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

wera
8. aug 2011

@lucia.kl dúfam, že nebude pršať 🙂

wera
8. aug 2011

babulky, započula som niečo že by sa mala meniť dĺžka a výška materskej... je to pravda?

dusika11
8. aug 2011

@mamoka4 velmi ti drzim palce...

mamoka4
8. aug 2011

@wera Nie...nevieme o tom..dufam, že len na dlhšiu.....alebo.... 😒 😕

lucia.kl
9. aug 2011

@wera počula som o tom, ale to sa zas len v parlamente o tom rozprávajú, výška by mala ísť na 65% a dlžka tiež tuším o 4tt ale niesom istá... bude sa to týkať - ak to schvália, mamičiek ktoré na materskej aktuálne sú a ktoré nastúpia po 1.2012

lucia.kl
9. aug 2011

ahojte maminky
pripomínam zajtrajšie stretnutie, dúfam, že to počasie čo je teraz nám vydrží až do zajtrajšieho poobedie, ak by pršalo, stretko sa presúva...
takže 10.8. o 15:00 - štrkovec - ihrisko
@linduska2 @vivian2 @nattalia @andysok @wera @januskad78 @mamoka4 @modra @ika00 @tintin

vivian2
9. aug 2011

@lucia.kl Pokusim sa prist. Dufam, ze pocasie vydrzi🙂

wera
9. aug 2011

@lucia.kl pozerala som predpoveď a malo by byť zajtra pekne tak dúfam že predpoveď neklame 😉
už sa moc teším 🙂 🙂 🙂

modra
9. aug 2011

@lucia.kl no skusim sa pridat aj ja 🙂 a vy sa tam vsetky baby poznate? 🙂

wera
9. aug 2011

@modra ja poznám Lucku a ešte dve baby s ktorými som ležala na Kramároch 🙂 ostatné nepoznám 😉

modra
9. aug 2011

@wera tak aspon niekoho ja nikoho :( ale sak hadam spoznam 🙂

wera
9. aug 2011

@modra tak veď sa spoznáme 😀

modra
9. aug 2011

@wera 🙂

lucia.kl
9. aug 2011

@modra nie, nepoznáme sa všetky, niektoré dievčatá uvidím 1x 🙂 poznám akurát tak weru - už sme boli párkrát spolu kočíkovať s dvoma dalšími čo prídu som sa stretla pri kočíkovaní s jednou som sa stretla v pôrodnici - spoznali sme sa tu na MK a raz sme boli spolu kočíkovať a jednu poznám už cez 10rokov... takže neboj, spoznáme sa 🙂
inak už mám hlásených 12 dievčat a ja som 13 🙂

andysok
9. aug 2011

@modra ja osobne nepoznám nikoho ;)

chrobulka
9. aug 2011

@andysok - mna poznas 😉

lucia.kl
9. aug 2011

@chrobulka prídeš aj ako mamička čakatelka??? kľudne 😀

chrobulka
9. aug 2011

@lucia.kl - pisala mi wera o vasom stretku, ale obavam sa, ze sa uz nedogulam aj ked to mam relativne blizko...
cakam kazdu chvilu na rozpad ☹
ale dalsie stretko som uz tam 😀

lucia.kl
9. aug 2011

@chrobulka ok 🙂

andysok
9. aug 2011

@chrobulka no jasne že poznaaam ale ty zajtra neprides ;( čo uuuuplne chapem

dana_l
9. aug 2011

@chrobulka prezrad co si papala ze ti deticky tak velmi a rychlo pribrali 😉

chrobulka
9. aug 2011

@dana_l ono, my sme aj s chlapom sami o sebe dost velki a baby boli od zaciatku "vacsie"...
najprv to zacinalo par dnami v pluse az to skoncilo takto 😉
len dvakrat sa ma pytali lekari, ci som nemohla skor o tehotniet, ale nech pocitam ako pocitam, nemohla...
baby maju byt proste po kom take megera, no... 😀

dana_l
9. aug 2011

@chrobulka prezradis aky ste vysoky?

dana_l
9. aug 2011

prave som si odmerala obvod bruska. prve meranie - meter opacne a ukazalo 45cm 😀 . takze sme 113 cm

nattalia
9. aug 2011

@lucia.kl @linduska2 @vivian2 @nattalia @andysok @wera @januskad78 @mamoka4 @modra @ika00 @tintin
no my hlasime tiez na zajtra ucast, snad sa nic neudeje, co nam to prekazi🙂 Ja tiez poznam iba @ivikli z porodnice, ale neviem, ci pride, inak nikoho osobne🙂 takze zajtra zoznamovacka!🙂 Sice to na strkovci moc nepoznam, ale predpokladam, ze vas neprehliadnem 😀

wera
9. aug 2011

@nattalia myslím si že nás neprehliadne nikto 😀 😀 😀

mamoka4
9. aug 2011

@nattalia
@wera
@lucia.kl Ahojte, baby veľmi sa teším na zoznamku! 😀 🙂 Ja prídem so 4 deťmi, takže ma tiež spoznáte. 😀 Verím, že bude pršať. 😎

andysok
9. aug 2011

nattalia  @lucia.kl @linduska2 @vivian2 @nattalia @andysok @wera @januskad78 @mamoka4 @modra @ika00 @tintin
Som zvedava na najstaršie a najmladsie Dvojicky ;)

wera
9. aug 2011

@lucia.kl prosím Ťa nemáš doma náhodou pumpu na kolieska kočíka? my sme išli nafúkať takou klasickou na bicykel ale nesedí mi to... ak by si mala tak by si ju prosím Ťa mohla zajtra požičať na dofúkanie? musím si kúpiť aby som mala nejakú vždy pri sebe 😀

januskad78
9. aug 2011

Baby, aj ja potvrdzujem ucast...tiez sa tesim na stretko a som na vas vsetky zvedava 🙂)))