Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

catjob22
autor
20. jan 2009

Cakatelky, tehulky a mamicky, ktore si chcete na dvojite tehu zaspominat, pridajte sa k nam! 😉

cherry01
20. jan 2009

hlásim sa!

catjob22
autor
20. jan 2009

CHerry, ze vy mate dnes 6 tyzdnov??? 😉

martiina
20. jan 2009

ahojte v 2 leveli 🙂
aby som vás uviedla na správnu mieru, ja som síce vojačka, ale tiež ekonómka - vyštudovala som ekonomiu armády, aj na diplome mám inž. ekonómie, takže vás musím sklamať, nie som žiadna veliteľka ani bojovníčka aj keď nejakými povinnými výcvikmi som si prešla 😝
mám za sebou základnú vo. službu a 5 rokov voj. režimu na škole ale toť vsjo

cherry01
20. jan 2009

a nosíš uniformu? 😕

catjob22
autor
20. jan 2009

Aj z deticiek budu vojaci??? 😕

cherry01
20. jan 2009

ODSAVACKA HLIENOV- kupila som takú na vysávač..vyzerá hrozivo a este horšie to znie..to ste mali vidieť môjho manžela, ked som mu to povedala, tak sa rehotal, že si robím srandu a ked som to kúpila tak kukal jak puk, že či je to normálne? 😀
bojím sa to použiť...ale musím ☹

cherry01
20. jan 2009

caty, máme 1 mesiac, 2 týždne a 2 dni 🙂

catjob22
autor
20. jan 2009

Cherry, ja krava som dlho otalala s jej kupou a mala som ju kuit uz davno, nedam na nu dopustit, je to FANTASTICKA VEC konecne prec hadzame cez sople bez antibiotik, a fakt to len hrozivo vyzera n v skutocnosti je to patentovana bezpecna pomocka. Neviem ju vynachvalit dostatocne, dlaa by som Nobelovu cenu tomu kto ju vymyslel!!!! 🙂

martiina
20. jan 2009

uniformu nosím 🙂
cherry, ja som na tú odsávačku už dávno počula chvály, len najskôr rieším nový vysávač 🙂
caty, ak budú deti chcieť, tak z nich budú tiež gumáci 😀
my sme taká vojenská rodina - manžel, otec, brat, švagor, bratranec a ja a to ešte mama robí u vojska ale ako civil 😅
jediná segra, moje dvojča je pravý opak - umelkyňa - akad. maliarka

cherry01
20. jan 2009

a kričia pri odsávaní veľmi? ☹

catjob22
autor
20. jan 2009

Ani kus - velmi s tou hadickou v nose nemozu 😀 😀 😀 Ale po takom druhom odsavani to bolo ok a hlavne - s OVELA VACSIM efektom ako tie rucne, tam sme skoro nic nikdy nevytiahli 😉

gabika24
20. jan 2009

ahojte. tú odsávačku aj ja chcem-počula som len chvály...sme corí - všetci - tak nestíham...-len sa liečime, ale to je to hlavné

eviska83
20. jan 2009

TAK AJ JA SA HLASIM.
Cherry noooo nadhera ,skoda ze ste tak daleko od Starej Lubovne,hned by som si tam objednala krstiny.
O akej odsavacke to rozpravate?to sa fakt dava na vysavac?to som este nepocula

lumah
20. jan 2009

jeeeej ahojte! Že dvojka... 😀
My sme dnes boli prvýkrát plávať, šušni sú včul odpadnutí a spia, tak ich to vysililo. Ale vo vode sa im veeelmi páčilo. Aj nám s tatom, sme sa s nimi hrali, točili na jednej ruke, oblievali hlavičky a telíčka... no pekné to bolo fakt.

lumah
20. jan 2009

martiinka, cherry, eviska chlapcom sa velmi páčilo, Filip najskor trochu stresovala, ale potom sa usmieval a dado bol najskor ako sstrunka napnutý, ale ani nemuskol, len to všetko sledoval, čo sa s ním deje a ked sa osmelil, skoro mi z ruk vyskočil. Na záver sme ich na plávajucich kolesách vozili a kopali vo vode v kuse. No proste užili si to. Potom sme ich utreli, dali suchu plienku a šup na chvilu do sauny. Dala som im napiť vodičky a ešte ani oblečení neboli, už spali. 😀

lumah
20. jan 2009

teraz pozerám, že aj tato vedla mna už spí-aj jeho to zničilo asi. 😀 😝

katka.ott
20. jan 2009

ahojte, mozem sa pridat?
doteraz som sem chodila len tak "ocumovat", ale ked ste zalozili tu 2, tak sa uz ozvem.

inak, tema odsavacky na vysavac je u nas momentalne v kurze. len si neviem predstavit ako to napojim na nas vysac, ktory priserne huci. drobce asi dostanu sok a ja s nimi.

cherry01
20. jan 2009

ale moja má suché sople, vidím jej do nosa, tam hlbšie, sa bojím ze jej to až do krvi vytiahne

eviska83
20. jan 2009

lumah a ty niesi unavena?Ja si pamatam ked sme boli s tym nasim prvy krat vo vode,tak nas to zmorilo celu rodinu.A to sme boli dvaja na jedneho.

eviska83
20. jan 2009

katka.ott -tak my sme na tom skoro rovnako,ako sa citis?
baby vy ste vedeli ktore babo sa hybe?Ja niekedy ano ale niekedy neviem a potom mam obavy ci sa hybu obe,alebo stale len to jedno.Aj tak sa mi zda ze jedno je viac aktivne ako druhe,aj vy ste boli na tom podobne?

pipka
20. jan 2009

jeeej cafteeee, ako to tu vonia novotou 😀 po tych nasich vecernych komentaroch si to niekto vzal k srdcu a zalozil dalsiu cast, diiiky cat 😵 😵 😵 😀
ja som myslela, ze pockate na mna, kym budem cakat dvojky 😀 😀

pipka
20. jan 2009

lumi, my sme mali uz o tyzden tiez zacat plavat, ale musela som kurz prelozit kvoli zlcniku a operacii, tak zaciname 6. marca 😉 uz sa tesiiiiiim 😎

katka.ott
20. jan 2009

evi, citim sa hrozne unavene. uz asi 3. noc som nespala, lebo sa neviem akosi ulozit. vzdy ma niektora upozrni, ze to nie je pre nu pohodlne. vcera som si kychla a hrozne ma pichlo vlavo v podbrusku a doteraz nejak opatrne chodim.
a co sa tyka pohybov, tak len tusim, ale vacsinou mi to potom zamiesaju 🙂 , takze neviem ktora ma kde aku koncatinu alebo nieco podobne.
teraz vo stvrtok idem na utz, tak mi hadam dr. povie, ako su ulozene a uz im budem dohovarat konkretne 😎

pipka
20. jan 2009

cherrynka, ideme sa o chvilku kupkat, tak budem pre teba hanulku fotit o osmej pridam fotky...ak mi drahusik neobsadi pc 😠 😅 😀

pipka
20. jan 2009

cfxfgghjjhjkkl,gvcfgcvjnmjnjnbvhuýá ťz

to vam napisala Hanulka 😀

ritulka
20. jan 2009

Ahojte, prepacte, ze vam sem skacem, ale Felon sa v nedelu narodili dvojicky,Terezka a Tomasko po 42cm a 2500g

eviska83
20. jan 2009

pipka z tej tvojej Hanulky bude raz velka spisovatelka
Felon gratulujem ,pekne vahy.Dufam ze su vsetci v poriadku.
katka ,ja som sa takto citila pred par dnami ,ale uzmi je zas lepsie,tiez som sa nemohla ulozit a stale mi bolo horuco.posledne noci akotak spim len ten moj sa stazuje ze mu je stale zima ,ale co uz moze robit?

katka.ott
20. jan 2009

ake krasne miery a vahy maju felonine babatka, blahozelam
tusim ona bola nieco po 30tt a to mi napada: uz mamicky dvojiciek, v ktorom tt sa vam babatka narodili?
ja zacinam chytat miernu paniku 😕

evi, ej mne je v postli strasne horocu. nohy mam vzdy von 😀

catjob22
autor
20. jan 2009

COze???? baby, to co je??? Ved felon mala este kopec casu??
Hlavne nech je ona a malicki v poriadku!!!!!!!!