Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

martiina
4. apr 2009

dobré ranko 😵
mauzi ona má dnes termín, tak uvidíme či sa nepodarí presne 😅
ja som si ani nevšimla že si urobila preklep, až keď si to napísala som sa vrátila, že čo si tam vlastne napísala 😀 ... vedela som čo si chcela napísať, tak som to tam aj videla 😀
my ideme dnes na oslavu starkému MM, má 85 rokov 😵
mauzi a nevieš tých 40 € je len za zábery, či už aj za fotky 😅

martiina
4. apr 2009

cherry, všetko najlepšie Tomimu a Kristínke k 4 mesiacom! 😵 🙂 😵

janula13
4. apr 2009

ahojte po case 😉 som spät z nemocnice, nikto nevie dokedy ale zatial nas stabilizovali..
nejdem citat vsetko dozadu ale od mauzi viem ze eviska porodila, krasne vahy tak dodatocne blahozelam ku krasnym babätkam 😀

pipka no neviem co napisat, tie fotky su naaadherne, rozhodne si nechame pofotit deticky aj my, to nema chybu a hanulka by fakt mala robit reklamu 😀 je strasne zlata v tom cepceku, som zvedava do coho by navliekli chalanov 😀

martiina
4. apr 2009

ahoj janula, koľko si bola v nemocnici?

janapo
4. apr 2009

ahojte 😵 dnes je uzasny den vonku...hned by som sla kocikovat keby bolo koho 😝
pipka mas fakt podarenu dcerku, uzasne fotky 😵
mauzos ako sa citis? v pondelok mas velky den 😵

janula13
4. apr 2009

matka 2tt 😅

mauzos
4. apr 2009

Ahojte dievcata, vitam Janulku 🙂

mati tak drzim palce segre, nech to velmi nepretahuje, potom daj vediet. Nenapisala si, ci vedia co cakaju.
Pipka pisala, ze to budu mat na CD a fotky si daju urobit sami.

Cherry to fakt uz 4 mesiace? waw, to leti. Aj ja sa pripajam s gratulaciou.

martiina
4. apr 2009

mauzi, nevedia čo čakajú 😅

mauzos
4. apr 2009

a nechceli vediet, ci im nepovedali?

taella
4. apr 2009

mauzos , tak v pondelok bude veľký deň , budem držať palce 😉 ja mám narodky 5.4. 😉 😀

pipka už ti to povedali asi všetci , ale poviem ti to aj ja - úžasné fotky Hanky , ako vystrihnutá z reklamy.

pipka
4. apr 2009

ajojte 🙂

my uz mame za sebou dve vychadzky dnes a na dalsiu sa prave chystame 😉
tak v rychlosti...
fotenie stalo 40€ ako uz napisala mauzi, je to za fotenie, a dostaneme to na cd-cku. Nafotili nam veeela fotiek, myslim tak okolo sto, netrufam si odhadnut 😅 a fotky si uz dame urobit my. Mame to v rozmeroch 10x15 a 13x18, tak som si vybrala ja, ale urobi akykolvek rozmer na poziadanie. Ja som sa tak dohodla, ze si fotky urobime sami, ale urobi aj ona, len potom je to este o nieco drahsie.

a dakujeme vsetkym za pochvaly 😎 raz by sme mali u nej urobit spolocne foto drobcov z nasej temy 😀
ma tam uzasne oblecky aj pre chlapcekov 😵

eviska83
4. apr 2009

Ahojte,
cherry aj ja prajem vsetko naj k 4 mesiacom
Mauzi - no dufam ze uz si zbalena 🙂 🙂 .Uz sa Ti to krati.
My sme ok.Evicka je stale kojena len Adamko nie a nie sa prisat,cize ho kokrmujem materskym mliekom+ umele.Radila som sa s Annag (je fakt dobra ohladom kojenia- niekto mi ju poradil v inej teme)a ta mi dala fakt super rady. Objednala som si taku hadicku ktora pomaa detickam ktore nechcu sat,dufam ze v pondelok uz ju tu budem mat a potom sa to snad rozbehne.
Martinka- pozdravuj segru ,ae drzim palce a potom nech sa ozve ked bude doma z porodnice a prajem prijemnu oslavu.

mauzos
4. apr 2009

aj my sme sa boli povyhrievat vonku, nadherne pocasie 🙂 A pipi bola som aj volit, musela som si potom 2 hodky zchrupnut 😀 😀

Evi jasne ze som uz zbalena, uz daaavno 😉 Potom ked nahodou budem mat problem s kojenim, tak sa na teba obratim, ked si taka poucena 😉

Taellka dakujem. Tak vsetko najlepsie k zajtrajsim narodeninam ti zelam, vela vela zdravicka a stasticka a aby ti drobcekovia robili len a len radost 🙂

cherry01
4. apr 2009

dakujeme za gratulácie 🙂 My sme dnes boli vonku, úžasne teplo je...rovno z kabáta na tričko...a mám spálenú celú tvár - normálne som červenááá 😀

mauzos
5. apr 2009

dobre rano dievcata 🙂
nejak to tu zase flakate 😠
Cherry mala si ist rovno do plaviek, aby si bola cela opalena 😉 Pamatam si jednu taku Velku noc, ze sme sa na chate striekali hadicami v plavkach, tak bolo horuco. Teraz to bude asi podobne. A my sme nasim malym kupili teple overaly na cestu z porodnice 😀 😀

eviska83
5. apr 2009

dobre rano,
ja som prvy krat sama doma s drobcami a tie len spia a spia.MM a svokrovci sli do kostola.
viete nieco nove o katke?
martinka - ja som prenasala 9dni ale na kontoly som chodila ,neviem preco segra nema naplanovanu kontrolu 😲 ,ja som mala vysoky tlak tak mi porod vyvolali.Drzim jej prsteky ,nech to uz ma za sebou

mauzos
5. apr 2009

ahoj evi, tak to mas dobre, ked ti drobci hajusaju 🙂
pytala som sa na Katku v inej teme ale nikto nic neodpisal. Tiez by ma zaujimalo, ako sa ma. Neviem, ci nedala vediet, alebo ta baba ktora nam mala dat vediet sa na to vybodla ☹

taella
5. apr 2009

no krásne máme dnes 🙂
ráno sme boli v kostole a teraz som opäť vyslala manžela kočíkovať , lebo potrebujem upiecť koláč na dnešnú oslavu.
mauzos zajtra o takom čase už budeš mamina 😉 😵
evi , buď rada ,že tak pekne spinkajú . U nás to už nie je také ružové , aspoň že cez noc pospia pekne .

pipka
5. apr 2009

mauzi, mas u mna dalsi cerveny bodik+ veeelku pochvalu za odvahu ist volit 😉

pipka
5. apr 2009

my sme vcera absolvovali az tri vychadzky, juuuj ako sa vytesujeme z toho slniecka a teplucka 😎
striedame aj tri sukne za den 😀 vyzivam sa v paradeni 🙂 ...este tie copy keby som mohla cesat 😅 😀

chruminka
5. apr 2009

ahojte mozem sa ku vam pripojit? 🙂

chruminka
5. apr 2009

no asi ste tu teraz nikto neni,ja idem pomalicky spinkat,lebo mi dako zaci byt zasa zle,krasny vecer este prajem 🙂

elisa7
5. apr 2009

mauzos drzim palce na zajtra 🙂
chruminka ahoj to som rada ze je tu niekto ako ja na zaciatku cesty...nechodis nahodou do GF?

nana77
5. apr 2009

mauzi!!!!! drzim palce na zajtra!!!! nech vam vsetko dobre dopadne!!!! velmi sa tesim na chlapcov!!!! drzte sa!!!

cherry01
5. apr 2009

mauzi drz sa..sme s tebou 🙂

cherry01
5. apr 2009

Dnes sme ochutnali mrkvuuuuuuuuuuuu... zajtra pridám fotky. idem si už urobiť manikuru a pedikuru, lebo vyzeram ako hommosapiens...a potom tu ztvrdnem na nete..tak radšej hned padám. tak zajtra..páááááá

mauzos
5. apr 2009

babulky prisla som sa s vami este rozlucit ☹ Dakujem vam vsetkym za to ze mi drzite palce a ze myslite na mna. Zajtra urcite dam vediet ako to dopadlo 😉

Prajem vsetkym tehulkam, aby mali bezproblemove tehotenstvo a aby vam krasne rastli bruska a vsetkym maminam, aby vam deticky robili len radost 🙂

Tak sa mi tu majte pekne 😵

sonia29
6. apr 2009

mauti držím ti dnes silnoooo palce 😵 , v sobotu ti mali dať tri lístky za to že si prišla.. 🙂

pipi tie fotky sú neskutočne krásne 😝 , veľmi profesionálne 😵 😵

vitajte chruminka a elisa 🙂

janapo
6. apr 2009

ahojte 🙂
mauzos uz som ti vcera nestihla popriat vela stasticka, ale snad si to precitas ked prides s drobcami z nemocky domov 😵 drzte sa 🙂

pipka
6. apr 2009

sonia dakujeme 😵

mauziiiiiiiiiiiiii, drz saaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 uz len cakame aspon mms alebo sms 😎