Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

mauzos
18. jún 2009

tak som vas konecne docitala, uff 😀

Mati, to ukoncenie svadby by ma riadne nasr.... To su co za moresy? U nas sas tiez stale zabavalo az do rana, kym neodisiel posledny host 😖 Fotky su perfektne, krasne si ich vyfesakovala. Dufam, ze to si tiez sila ty 😉 A ta torta a zakusky, no nemam slov 😲

Scarlette gratulujem ku chalanom. Nam tiez trvalo dlhsie, kym sme vymysleli mena. Povodne mali byt Tomas a David, ale podlahli sme okoliu a dali sme im mena ktore k sebe "pasuju" Ale neodpustili sme si Davida a tak maju aj druhe mena Damian a David ... takze sme nakoniec vymysleli 4 mena 😀 😀

Pipka super foky ako stale, no comment 😀 Ale mohla si odfotit aj Hitlera 😠 A inak teraz by sa ti bol zisiel ten hackovany NB, ked si mala svoj v oprave 😀 😀

Sonia my sme s Bubleridom presli uz asi vsetky supermarkety a hypermarkety v Kosiciach a nikde nebol problem. Vsade je bud ta rozsirena pokladna, alebo sa najde iny sposob ako odtial vyjst, ved im tam predsa neostanes ako inventar 😀 😀 Prinajhorsom zaplatis a vyjdes tade kade si vosla. Zatial nam vsade vysli v ustrety, su nadseni z dvojiciek 😉

Cherry 😲 to co mas za genialne deti? Najvyssi cas poopravovat vsetky diery v plote, lebo za chvilu ti ujdu 😀 😀 Su krasni 🙂

My sme boli vcera v poradni a vazime Tomi 4830g a Luki 5610 😲

taella
18. jún 2009

mauzos detičky sú už okúpané ?

Naši nejak nevedeli zaspať večer , neplakali , len sa stále vrteli a Karolínka si stále niečo bľabotala a akonáhle sme ku nej prišli , tak úsmevy na nás hádzala 😉 Bolo pol desiatej kým zaspali , čo inokedy už dve hodiny spinkajú .
Tak sme sa s manželom smiali , že dnes kedže majú tých 5 mesiacov , tak majú dovolené byť dlhšie hore 😀 😀

mauzos
18. jún 2009

jasne, okupane 😉 Presne to iste robil aj Tomasko, blabotal si v postielke a rozhadzoval ruckami, tiez zaspal asi o pol desiatej. Asi mal zazitok z dnesneho dvojiteho kocikovania 😀 😀 Luki zaspal klasika uz v polke flasky. Trvalo mu hodinu kym ju v spanku stiahol 😀

taella
18. jún 2009

idem aj ja zaľahnúť , dobrú noc všetkým 😉

pipka
18. jún 2009

mauzi, no sak ja som ten NB vlastne vymyslela pre seba...len ako kryci manever...ze pre MM 😀 😀 😀
len mi martinka musi donho uhackovat aj baterky 😀

pipka
18. jún 2009

ked sa mi zajtra podari, tak jej cvaknem ten odrety nosik 😅 😀

pipka
18. jún 2009

taelli gratulujeme k 5. mesiacikom 😵

my budeme mat v sobotu uz desat 😨 😎

mauzos
18. jún 2009

pipi teraz, ked uz si jej ho skoro vyliecila?
a nezabudni si pytat aspon 17 palcovy NB, aby si do neho nemusela skulit 😀 😀

pipka
18. jún 2009

😀 😀 😀 😀 nooooo 😀

pipka
18. jún 2009

booze kazdu noc tu zavislacim a rano neviem vstat 🙄 😅
idem do hajan, lebo rano ideme prec a musime si privstat, tak aby som videla pred seba 😅
dobru nocku vsetkym 😉

mauzos
18. jún 2009

dobru noc dievcata. Teraz ked mam cas, tak mi vsetky zduchnete 😠

mauzos
18. jún 2009

baby zeby sa na nas stastie usmialo? http://peniaze.pravda.sk/rodicovsky-prispevok-s...

martiina
19. jún 2009

mauzi, vraj zduchnete..... predstav si ja ešte buntoším 😅
o tom rodičovskom som tiež dnes počula, len by sme sa mali všetky čo máme dvojičky spolčiť a napísať na ministerstvo aby nám dali aspoň 1,5 násobok 😉
pipka, ja mam taký dojem že zajtra nebudem pred seba vidieť vôbec 😀
mauzi, ty čím tých tvojich chalošov vykrmuješ 😀 , však sú to riadni valibuci ... čo im dávaš do mlieka slaninku 😀
pipka, Hanulka, úžasná jak vždy a tiež jej kilečká pekne nabiehajú 😵
cherry, ty máš asi fakt nadmieru šikovné detváky, mojim sa akosi nechce.... Ninko v ich veku, čo ten už nerobil 😀
mauzi, priznaj sa, že ty pipke ten NB závidíš 😀 , furt ho spomínaš a ja som ešte ani len nepremyslela že ako ho budem robiť 😅 , však ak sa mi nepodarí, tuším ty budeš viac sklamaná jak pipka 😀 😀 😀
no hádam by bolo na čase sa porať aj spať 😅 , takže dobrú nôcku, či už dobré ráno? 😀

taella
19. jún 2009

martiina ty nemáš spania ? 😀

cherry01
19. jún 2009

ahojjte... myslíte že budú hyperaktívy??? pána krála...sa zblááznim 😕 😕 😅

mauzos
19. jún 2009

ahojte 🙂
ja som tiez buntosila, ale nie az tak dlho ako matinka. Mali mi uz spia do rana, tak som vyspata 😀 😀 Pred tym som spavala 3-4 hodiny, tak teraz mi je 8 vela 😝
mati Nutrilon im davam, ale verim tomu, ze keby mali zubky, tak by si uz aj z tej slaninky dali. Su strasne nenapapani 😀 Ale Dr. v stredu skonstatovala, ze uz teraz podla stavby tela vidno, ze to budu velki chlapi ... ved ani nemaju byt po kom mali, tatik 1,90m a ja 1,75 m 😝
a ty mas jeden a pol dietata, ze chces len 1,5 nasobny rodicak? ja chcem minimalne dvojnasobny 😠
no a NB potom ked vymyslis, uhackujes aj mne. Jasne ze by som to neprezila ak by si ten NB nevymyslela 😀 😀

cherry hyperaktivne deti su len nevychovane deti. To je teraz taka moda, ze hyperaktivita. Predtym to boli chuligani, co mali dvojky zo spravania a teraz sa s nimi musi jednat ako v bavlnke, lebo oni su hyperaktivne 😠 Verim tomu, ze tvoje nebudu, kedze su dve, tak si ich budes musiet vychovat, aby si nezrusila nervy 😉

katuska15
19. jún 2009

Baby a este jedna otazocka...tie co ste rodili,ake to je porodit dvojicky???Boli to velmi???da sa to vydrzat???A kolko ste rodili???Lebo ja som rozmyslala nad epiduralom...A je asi lepsie ich porodit klasicky ako cisarskym,ze?

ajka72
19. jún 2009

ahoj Mauzos keby si sa náhodou niekedy chystala do mesta na prechádzku tak napíš mohli by sme dať stretko samozrejme nech sa pridá každy kto by mal záujem, v utorok aj v stredu som bola v meste som ťa vyzerala ale teba nikde tak daj vedieť

mauzos
19. jún 2009

este ma napadlo, kedze nasi rastu ako zo slaninky 😀 nestihame minat plienky. Baby co cakate dvojky, zvysilo sa mi par balikov 32 kusovych Pampers 1. My sme minuli asi 15 balikov, takze sa treba zasobit. Ak by ste mali niektora zaujem, predam vam lacno. Poziciam si reklamny slogan obchodnych domov "Lacnejsie ako u nasich susedov" 😀 😀

mauzos
19. jún 2009

katuska este je skoro rozmyslat nad tym, ako budes rodit. Zalezi to na tom, ako budes mat babatka otocene. Moji boli cele tehu pricne nad sebou, ostali tak az do porodu a to sa jednoducho prirodzene neda porodit. Tam ide o zivot tvoj a aj babatok. Lekari ti potom podla ich poloh urcite povedia moznosti, ako ich mozes odrodit.

Ajka ahoj, akurat sme ta vcera s Taellou spominali, boli sme spolu kocikovat, ale len tu po Terase. Ja moc do mesta nechodim, ale nie je problem ked sa dohodneme. Chodime teraz az tak podvecer okolo piatej, lebo je strasne horuco a zistila som, ze zaroven v kociku prespia vecerny plac. Predtym doma vecer cirkusovali ... teraz prideme z kocikovania, okupeme, nakrmime a su tuhi 😀 😀

katuska15
19. jún 2009

A ty si ako rodila???

mauzos
19. jún 2009

rodila som planovanou sekciou v 39 tt, kedze prirodzene sa ich odrodit nedalo ☹

katuska15
19. jún 2009

☹ a potom si mala asi velke bolesti,ze???

ajka72
19. jún 2009

mauzos píšem ti internu poštu

martiina
19. jún 2009

dobre ranko 😵
katuska, ja som napríklad porodila prirodzene a keďže už som mala predtým jeden hrozný pôrod za sebou, povedala som si že horšie od toho to byť nemôže a epidurálku som zamietla 😅 V podstate až na ten záver a komplikácie ktoré nastali, samostatný pôrod dvojičiek bol ľahší, lebo detváky mali do 3 kg, tak išli ľahšie ako syn čo mal 4,5 kg 😝 Ja som ich mala otočených jedného hlavičkou a druhého KP, takže sa dalo prirodzene. U mňa bol najväčší problém že mi obe placenty prirástli o maternicu, takže až tam nastali najväčšie komplikácie.
A o epidurále sme sa akurát rozprávali v inej téme, čo sme baby z regionu.... ja by som si určite nedala už len kvôli deťom, lebo ty potom necitiš tlaky tak ako máš a dieťa vytlačíš ruka nenoha..... aj jedna kočka písala, že si ju nemala dať, lebo necítila tlaky, malú tlačila a zasekla sa v pôrodných cestách, museli ju kliešťami vyťahovať, zlomili malej kľúčnu kosť a natrhli sval 😲 .... ona síce sama hovori že možno by sa to stalo aj bez epi, ale aspoň by si bola istá že to nebolo tým..... každý má na to svoj názor, nikoho nechcem odhovárať.... toť len môj názor 😅
presne mauzi, svokru mám učiteľku a tá ma teda s takýmito "hyperaktívnymi deťmi" skúsenosti 😕 Veru voľakedy to boli chuligáni a dnes donesú papier od dr. že hyperaktívny, môže jej nadávať, poslať ju aj do pi... a ešte sa pri tom aj smeje 😒 .... a ona chudera nemôže nič, lebo chúďa dieťa má diagnózu 😠

mauzos
19. jún 2009

mala som bolesti, ale ked sa inak neda tak co ... nemohli vo mne ostat 😀 Prirodzeny porod u mna neprichadzal do uvahy. A bolesti mozes mat aj po prirodzenom porode, takze si nenavyberas. Musis sa pozbierat tak ci tak, lebo sa treba starat o dve deti a vtedy idu bolesti nabok, uplne na nich zabudnes 🙂

mauzos
19. jún 2009

hej a este nemozu dostat horsiu znamku ako trojku, aby sa nezrutili. A potom deti, co sa poctivo ucia,maju take iste znamky ako hyperaktivne, ktore na to z vysoka ... Kamoska je tiez ucka a tie zazitky s nimi ... no veru nerobila by som to.

martiina
19. jún 2009

mauzi a ešte za ten plat.....

pipka
19. jún 2009

no mauzi potesila si ma s tym prispevkom...uz aby to bolo 😎 fico si rychlo zvysuje preferencie pred volbami, si mysli, ze ho budem volit 😀 😀 😀 trtko 😅 😠 😀

pipka
19. jún 2009

martinka ty uz ozaj nevies co sa v noci robi? 😕 😀

hajat treba....takto 😔 😀 😀