Maminky trojičiek

tomaslavka3
4. jún 2008

Nenasla som na tuto trojcatkovsku temu nic,chcem otvorit nieco extra pre mamicky trojiciek.Chodim na MK nieco vyse roka,ale o trojickovskej mamine tu nepocut ani v teme o dvojcatkach.Mozno po case sa ku mne prida uz mamina alebo tehotna mamina trojciatok,pripadne taka,ktora cakala trojicky.

karin233
16. feb 2009

My máme jednu takú širokú ale keď budú večšie budeme potrebovať 3 najskôr domček 🙂

smilers
16. feb 2009

karin to jo, u nas nastesti bydlime v ¨RD

karin233
16. feb 2009

My máme 4 izbovi byt ale stavame už na Slovensku 🙂 🙂

lalupa
16. feb 2009

karin, a to tam nemaju sono? prepac, ja som tipovala na indiu a tak... 😀 (teraz sa uz da vtipkovat, ked je vsetko ok 😉 a navyse budes rychlejsie vo forme ako po sekcii 🙂 )
tfuj tfuj vela energie a radosti! 😵 padam,nech vam tu nezavadziam, cas je vzacny pre vas papa

smilers
16. feb 2009

karin 😉

karin233
16. feb 2009

Ale majú tretia bábika bola schovaná za tými dvomi 😀

kili
16. feb 2009

karin, no páni, a doktor čo povedal "ups" 😀
a čo s vecami, kočík a tak, čo ste mali prichystané pre dvoch?
a v ktorom tt sa narodili?

silvia.s
16. feb 2009

ahojte trojmamičky !
sklaňam klobuk dole pred vami ja mam sice tri deti ale s rocnym odstupom medzi dvojickami a dcerou ale je to ako mat trojiky .mate krasne detičky a mali prekrasne vahy ked sa narodili . tak držime malce nech rastiete a krasne priberate a hlavne nech sa choroby vyhybaju. 🙂 🙂 🙂

nana77
16. feb 2009

jeeeej, dalsie trojicky 😵 😵 😵

karinka, BLAHOZELAM!!! su take krasne 😵 😵 😵

tomaslavka3
autor
16. feb 2009

karin-gratulujem k trojcatkam-dievcatkam.Tiez som o nikom nepocula,ze by trojicky rodila prirodzene.To ste sa s lekarmi dohodli hned na takomto porode,nikto ti nenavrhol cisarsky?To si mala vsetky tri deti otocene hlavickou.Lebo moje trojicky,nikdy neboli naraz otocene dolu hlavickou. 🙂 🙂 🙂

janulas
16. feb 2009

karin....krásné prekvapení, moooc krásné váhy, velmi mnoho zdravícka prejeme!!! 😵

kili
16. feb 2009

tomaslavka, no však keď si mysleli, že sú dve, obe otočené dole hlavou, tak neváhali a šla rodiť prirodzene (hlavne v zahraničí sa cisársky robí až keď je nutné, nie ako u nás), no a potom "hopla" ono tam je aj tretie 😀

kili
16. feb 2009

a myslím, že keď dve vylezú, tak to tretie sa tam už aj vystrieť môže, takže otočiť nie je problém 😎

bibka333
16. feb 2009

karinka a ja gratulujem k trom princeznickam Slavka stej pani si nic nerob ona nevie co mas ty doma za stastie mozno ti zavidela a aj mna ludia ohovarali ze moje starsie deticky nemali nic pod vianocnom stromceku ale hlavna vec ze mam tretie dietatko no co ich do toho ved oni mi nedaju nic moje deticky mali pod stromcekom azaz ludia sme rozny ja som stastna ze mam tri deticky maminy trojiciek drskajte sa 🙂

tomaslavka3
autor
16. feb 2009

kili-ale to som az doteraz netusila,ze nikto nevedel,ze karin caka trojicky,totizto som sa to docitala az teraz z jej albumu.A viem,ze lekari radsej urobia cisarsky,akoby riskovali.Viem to z vlastnej skusenosti,nikto nechcel suhlasit s navrhom,ked som sa ja pytala na normalny porod,pretoze som sa bala uspavania.

kili
16. feb 2009

tomi, no, a čítala si, že čakala dvoch chlapcov? 😀

tatolu
17. feb 2009

Karin, gratulujem.
Ja som sa celý pôrod pri dvojkách bála, aby sa druhé nezvrtlo a tak si neviem predstaviť, že by som sa bála na 2x 😉
Hlavne, že ste všetky v poriadku.
Ináč mne sa tiež páčia mená detí na rovnaké začiatočné písmeno 😉

kili
17. feb 2009

no je to výhoda, keď už budú väčšie a budú im chodiť doporučenky M. Xypsilónová, tak je jedno, ktorá zbehne 😀

tomaslavka3
autor
18. feb 2009

kili-o chlapcoch som citala,no som zvedava,co nam napise,aku vybavicku mala pripravenu pre dvoch chalanov a odniesla si domov tri dievcata 🙂 🙂 🙂 .

kvietky
24. feb 2009

Ahojte babenky,
karin 233 gratulujem k detickam aj ked to vypadalo, podla toho co pises ako v sci-fi filme. Ale ked su z dvoch tri tak je to sok, pre mna to bol len pri potvrdeni na ultrazvuku, ale keby som pri porode cakala 2 a zrazu pridu 3 tak by ma tam mozno aj kriesili. Hlavne, ze ste zdrave a prajem do zivota vsetko dobre.
Ahoj Slavka ako sa mate? Ste zdrave? Lebo tu zuri riadna chripkova epidemia, dufam, ze sa s tvojimi vsetkymi dievcencami drzite a je vsetko o.k., pokracujete aj v tom plavani?
Ahoj smilers a vy ako sa vam dari?
Pozdravujem aj vsetky babenky z fora aj maminy dvojickovky, drzte sa 🙂 🙂 🙂
My sa mame fajn, rastieme pekne v brusku a najviac sa mojim detom v brusku paci, ked si robia kopce a hrce a maminku tlacia do mocoveho mechura alebo pod rebra, ked sa dost dlhu chvilu takto vyblaznia a mne uz niekedy idu aj slzy do oci tak potom su kludne. Naposledy nam sonograficke vysetrenie robil tu v BB pan primar a vraj moze byt este jeden aj chlapec. Uz nam pichli aj kortikoidy na dozretie plucok- takze babatka uz maju vsetko, aby mohli prist na svet, ale mali by sme to vydrzat do 35tt. Tak si strasne drzim palce a modlim sa.
Babenky prajem pekny vecer, paaaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂 😉 🙂 😉 🙂

kili
24. feb 2009

tomi, tak toto som už niekde počula, ale bolo to tak mimochodom, že som netušila, či je to fakt pravda.
mať dvojičky a každé narodené inokedy, to musí byť dosť divné, vysvetľovať to ľuďom a tak, si to teda neviem predstaviť, sláviť narodeniny každé inokedy?

tomaslavka3
autor
25. feb 2009

kvietky-myslim na teba,je fajn,ze kortikoidy uz mas pichnute,je to taka istota.Tak sa mi pekne drzte a davaj si na seba pozor.A ked bude chalan ,vam to moze byt jedno aspon budes mat aj syna.Vidis ja rodim len byby.Moja sestra a brat maju len chalanov. Dnes sme boli u doktorky dve maju anginu a tretia ma dost velke mandla a po antibiotikach nas posle,ci netreby dat von nosne mandle,lebo v noci velmi chrape. Na tej plavarni sme neboli,lebo ja som nemohla a teraz su chora,tak velmi som chcela lebo velke deti maju prazdniny,no u nas sa prazdninuje doma pod perinou.

kvietky
27. feb 2009

Ahoj Slavka, tak tie prazdniny mohli byt aj lepsie, prajem tvojim babulkam skore uzdravenie, aj ja na vas myslim, posielala som ti aj meil cez IP.
Drzkajte sa a vsetko dobre prajem, pozdravujem babulky krasne, pa 🙂

smilers
11. mar 2009

Nazdarek, tak posouvam tuto diskuzu uz ze 4 strany, jak se vede? a co noveho? 😉

kvietky, jak ty se mas, porad cela nebo uz mas prcky na svete? 😕

womenne
11. mar 2009

panečku smilers tvoje trojky už maju 3mesiace?to ale utika 😵 ešte stale si na ne sama?nemaš opatrovatelku?jak to zvladaš?

smilers
11. mar 2009

womenne jj uz meli tri mesice , utika to jak hrom 😕 😅 jj porad jsem na ne samotna, sice me z toho nekdy uz hrabe ale zatim to jde 😀 😝

womenne
11. mar 2009

no wow ja by som si asi netrufla ale čo by mi ine zostavalo že jo?? 😀
hi len počkaj ked ti začnu chodit ja som neznašala ked sa mi rozbehli na 2strany a ja som nevedela kam skor,no ty nebudeš vediet už vobec 😀 (škodoradost že??) 😉 jak to maš s krmenim?asi si nekojila však?

smilers
11. mar 2009

no na to chozeni se obzvlast tesim😀😀 nekojim a nekojila jsem, jsme na UM od porodnice 😝 nic jdu krmit

kvietky
11. mar 2009

Ahoj smilers,
tak my sme este v zostave 3v1, v piatok zaciname 32tt. a prognozy su zatial uspokojive, vraj by sme mali v pohode ukoncit 35tt. Tak nam to vychadza, ze drobce by mali prist na svet v termine od 6.4 - 9.4. Zatial sa aj ja citim dobre aj oni maju v brusku dostatok vsetkeho okrem miesta xixixi. Tak uvidime. A vy ako sa vam dari, babulenky su uz krasnucke kocendy, tak sa drzkajte a vsetko dobre. paaaaaaaaaaa 🙂 🙂 🙂
Pozdravujem aj ostatne babenky na fore, paaaaaaaaaa : -) 🙂 🙂