Kto má trojičky?

21. feb 2022

Je tu nejaká maminka alebo otecko trojičiek? Aké bolo tehotenstvo a pôrod? Ako to zvládate? Prepáčte, že toľko otázok, ale dneska som bola u gynekológa a vraví ,,Vidím tu jedno..." Potom ticho a zrazu ,,Aaa vidím druhé..." A nakoniec ,,Aaa vidím tretie..." Som si myslela, že si robí srandu najprv a potom som si všimla, že nie! Ma skoro odpálilo niekam do vesmíru!... Mám strach, že ako to budem zvládať a že či to vôbec zvládnem...

martul
21. feb 2022

Poradiť neviem, ale držím palce.

blumie
21. feb 2022

Ja na tvojom mieste skusim tuto skupinku. Viem urcite, ze su tu take maminky ale nemusia mat cas si vsimnut tuto diskusiu. Prajem vela zdravia. https://www.modrykonik.sk/group/1811/

eriksonka1234
21. feb 2022

Gratulujem, po prvotnom šoku príde neskutočná radosť. Prvé 2 roky bude záhul, ale potom sa spolu už zahrajú a budete s láskou spomínať na vaše bábätká. Určite bude treba pomoc od rodiny, ideálne jedna osoba vždy k dispozícii. Hlavne, nech ste všetci zdraví ❤️

autor
21. feb 2022

@eriksonka1234 A nie sú náhodou nejaké veľké riziká pri takomto tehotenstve? Som niečo pred tým o tom čítala, ale už sa nepamätám...

miskakyska
21. feb 2022

@mojmacik
hádam sa nenahneva,keď ju označím☺️

karolinakr
21. feb 2022

Instagram Mamourovnotrojmo

mojmacik
21. feb 2022

Ano ja maaaam

mojmacik
21. feb 2022

Rodila som ako 39,5 ročnáaaa, tehu v pohodeeee až na rapídne nízke železo, deti vzhľadom na to ze boli tri sú v podstate donosene, narodili sa presne 4 týždne pred termínom, všetky nad 2000g,manzel ich videl cca 4 - 5 hodín po narodení dve boli pekne v perinkach v postieľkach akurát Adelka bola jeden deň vo vyhrevnom inkubátore, dávali jej aj krvičku lebo bola chudokrvna... Na ďalší deň už boli všetci v perinkach, na 12 deň sne šli domov

elenajezova
21. feb 2022

Ja som z trojičiek. Jedno vaječné trojičky dievčatá. 😄

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mojmacik
21. feb 2022

@elenajezova a prečo si nebola na stretnutí 😆

autor
21. feb 2022

@mojmacik Bodaj by som to aj ja zvládla... 😅 Snáď dopadne všetko dobre...
Máte krásne deti 🥰

martul
21. feb 2022

Zvládneš a vieš prečo? Lebo proste ona možnosť nebude. Bude to ťažké, vyčerpávajúce, samozrejme pomoc rodiny bude treba využiť.

mojmacik
21. feb 2022

@martul ona asi skôr mysli to tehu... 🤔... No a čo príde potom to je indivindi... Moje deti boli dobre jedli spali jedli spali... To je ako s jedným niektoré furt plače, druhé spinkaaaa... Moje mali reflux, takže jedli malo ale fakt každé 3 hodiny deň noc, cez deň bola aj opatrovateľka ale sviatok, víkend, noc sme zvldali sami... A kebyže sa mam dnes rozhodnúť tak určite by som radšej zostala v jednoizbovom byte ako ísť k svokre do domu... Aj keď ona bola ok..... Ale to je o inom

betulinka1
21. feb 2022

Uzasne gratulujem. 🥂🎂💐🍀Vzdy som chcela naraz aspon dve. Tri to je bonus.

vilma7
21. feb 2022

A v ktorom si týždni, mesiaci? Prajem nech všetko dobre dopadne.

eriksonka1234
21. feb 2022

Môže a nemusí byť, budeš viac sledovaná, tým pádom aj to riziko bude menšie, hlavne donosiť čo najdlhšie. Neboj, všetko dobre dopadne, budeme silno držať päste

luccckac
2. sep 2022

Ahoj, dnes mi doktor oznámil rovnako ako tebe, ze budem mat trojcata... pocity rovnake, ako mas ty, myslela som, ze sa mi sniva 🙈 Napis prosim, ako to zvladas, v ktorom si tt, kludne do spravy, potrebujem sa porozpravat s niekym, lebo sa mi zda, ze to proste nezvladnem 🙈

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
3. sep 2022

@luccckac
Ani som sa nenazdala a mala som to za sebou. Porodila som síce dve týždne pred termínom, ale všetko bolo v poriadku. Sú zdravé a robia mi veľkú radosť, aj keď občas je to naozaj ťažké a musia mi pomáhať rodičia a svokrovci. Neboj, keď som to dala ja, tak to dáš tiež. Ja som strašne panikárila a mala som veľký strach, kvôli tomu sme každú chvíľu behali do nemocnice, tak ti radím hlavne sa ukľudniť. :D Tiež sa ani nenazdas a už to budeš tiež mať za sebou. Držím palceky ❤️

luccckac
3. sep 2022

mozem napisat sukromnu spravu? 🙂