Maminy, ktoré čakali dvojičky

majkabr
8. dec 2020

Ahojte žienky tie čo ste čakali dvojičky, prosí Vás ako ste to zvládali mesiac až dva mesiace pred porodom ?? Ja to už nedávam teraz a som v 28 tt,,

janulka2805
8. dec 2020

@majkabr ahoj ja čakám dvojičky, som pomaly v 23 tt a tiež to dávam len veľmi ťažko....

majkabr
autor
8. dec 2020

ja som 28 tt a mam pocit chviľami , že zomriem

janulka2805
8. dec 2020

@majkabr máš nejaké silné bolesti???

kikulienkadd
8. dec 2020

Ahoj, mám kamošku s vrodenou srdcovou vašou,ktorá porodila dvojičky v 38tt,lebo keď chceli lekári o 2 týždne skôr pôrod, ona,že nie,ešte nemáme doma skončenú rekonštrukciu! Žena vydrží pre svoje dieťa veľmi veľa! Skúsenosť s dvojičkami nemám,ale iných príbehov ajajaj...
Hlavu hore,mysli na tie krásne voňavé bábätka, aby tam ešte vydržali kde sú, nech vyrastú, aby do tohto sveta prišli zdravé a silné 🍀 Tebe veľa sily,odhodlania, zdravia,šťastia a trpezlivosti...
Dáš to💪

majkabr
autor
8. dec 2020

@janulka2805 bolesti skor take tlaky ako keby sa už mali vypytať na svet a zle sa mi dýcha

kikulienkadd
8. dec 2020

@majkabr ak sa deje čokoľvek,čo ťa znepokojuje,radšej treba ísť na pohotovosť (každý normálny lekár ti povie,že radšej 3×zbytočne ako neskoro)

janulka2805
8. dec 2020

@majkabr aj ja mam ťahavú bolesť dole v podbrušku, keď sa chcem pretočiť na bok alebo postaviť z postele.... No naťahujú sa nám väziva... Musíme len vydržať 😉

majkabr
autor
8. dec 2020

@kikulienkadd bola som a stale s nim komunikujem

dzankah
12. dec 2020

@majkabr ja čakám dvojky som 28+1 a fakt ze uz skoro nič nevladzem...spánok prichádza tak o 2-hej ráno a potom cez deň som k.o. neskutočne sa teším na deťúrence ale niekedy si želám nech už sú tu s nami 💙❤ ale ešte musíme vydržať...kedy máš TP?

janulka2805
13. dec 2020

@dzankah Tak to ja mám už teraz strach čo bude za pár týždňov, lebo ja som v 23 tt a tiež hotová vždy 🤭Ubolena, unavená, ledva dačo porobím a už hotová.... Ale pre naše pokladiky nám to stojí ❤️

janulka2805
13. dec 2020

Ahojte žienky 🙂 Ako ste na tom s veľkosťou vášho bruška???? Ja som v 23 tt a od každého počúvam, že určite nečakám dvojičky, že kde by som ich mala, že mám malé brucho....... Už ma to vytáča normálne 🤔😁😁Každému vravím, že ono ešte určite vyhupne poriadne... 😊

majkabr
autor
14. dec 2020

@janulka2805 Ja mám hrozne veľke bruško som v zajtra v 28 tt, a minule som došla do porodnice na pohotovosť a už ma vítali že idem rodiť, a potom vravim že su to len dvojičky
no že aj tak veľké bruško 😕

janulka2805
14. dec 2020

@majkabr hej???? Joj, ja som mala pocit, že mám dosť veľké, ale teraz keď vidím ženy co čakajú jedno, tak podaktore majú väčšie ako ja.... A tie reči ľudí... 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️A v koľkom tt ti tak vyhuplo?????

majkabr
autor
14. dec 2020

no to aj ja počuvam čo už to len vydržať do februára tie reči a tešiť sa z maličkých

janulka2805
14. dec 2020

@majkabr no ved jasné, teším sa🙂 vydržíme a čoskoro ich máme doma 😊🥰🥰

majkabr
autor
14. dec 2020

pripadám si síce z tych reči ako najvačši tučko na svete, a hlavne komentuju taky čo nikdy nečakali

janulka2805
14. dec 2020

@majkabr ja to mam zase naopak, počúvam dookola že kde mám tie deti, keď mám také malé brucho.... A vždy vybuchnem či si ho mám nafuknut či čo.... Ľuďom nikdy nevyhovieme 🤔😊

majkabr
autor
14. dec 2020

tak to je vždy lepšie ako vyzerať ako gula snehová😉

janulka2805
14. dec 2020

@majkabr ale joj 🙂 🙂 ja by som dakedy prijala väčšie bruško, lebo ma všetko ťahá, pichá, bolí.... Možno keby mali viac miesta.... Ale vytacaju ma títo ľudia, že komentujú akoby my môžeme za to, ako rastieme 🤔😊😊😊

majkabr
autor
14. dec 2020

tak ťahá pichá a bolí aj mňa hlavne v noci keď sa otačam tie bolesti sú hrozné. 😅

janulka2805
14. dec 2020

@majkabr tak sme na tom rovnako, lebo ja v noci trpím ako kôň 🤦‍♀️😁pri každom otočení bolesti, tahania.... Takže to asi nezávisí od veľkosti bruška 😊😊

kajka4949
28. dec 2020

Ahojte mamičky alebo čakateľky dvojičiek chcem sa spýtať či ste mali aj vy pri dvojičkách pocit neskutočného tlaku na žalúdok až tak že sa občas zle dýcha ja som ešte len v 23tt a tlak na žalúdok. A ozaj silný ?

janulka2805
28. dec 2020

@kajka4949 Ahoj 🙂 ja som v 25 tt a veruže som na tom rovnako.... Tlaky na žalúdok každý deň, bolesť, ťahanie, na rebrá mi tlači.... 🤭

elena_c
28. dec 2020

@majkabr ahoj, ja mám skoro dvojročné dvojičky. Rodila som 35+6 a posledných 6 týždňov som mala pocit, že umriem, že ma roztrhne, zlomí sa mi chrbtica... A potom som porodila dve mini babulky 44cm a 2530g a 45cm a 1890g 🙈❤️

kajka4949
28. dec 2020

To som rada že v tom nie som takto sama mám pocit akoby boli niekde úplne hore až pod prsiami no neskutočný tlak na žalúdok 🙈

janulka2805
28. dec 2020

@kajka4949 no ja mam jedno tam hore takže tiež tlaky, aj na tie rebrá aj žalúdok a druhú mam v okolí pupku, tak aj tam tlaky 😊😊 dokonca som kvôli žalúdku bola 2 krát na pohotovosti už, teda ja som nevedela, že to žalúdok, proste bolesti tak som sa zľakla ale detičky v poriadku 🙂🙂

kajka4949
28. dec 2020

A povedali že všetko v poriadku ? Ja som to len spomenula cca dva týždne do zadu doktorovi ale nebolo to až také ako teraz niekedy a ešte šmyklo jedno bábo akoby nižšie ale teraz mám pocit že je vkuse hore

janulka2805
28. dec 2020

@kajka4949 Áno, bola som aj teraz 25.12.lebo som celú noc nespala a to proste tlaky na žalúdok a brucho... Ale detičky v poriadku 😊

kajka4949
28. dec 2020

@janulka2805 no tak to je hlavne že je všetko ok 🙃 tak už len nejak to vydržať do pôrodu 🙂

janulka2805
28. dec 2020

@kajka4949 a mávaš aj takú strašne ťahavú bolesť v podbrušku? Akoby sa všetko natahovalo???? 😊Veď jasné, pre naše pokladiky vydržíme všetko!!! 🥰