Spánok a papanie 2-mesačných dvojičiek.

piszi
5. apr 2020

Ahojte 😉 koľko mesiacikov mali vaše dvojky keď už nepapali každé 3 hodky? A prespali celú noc? My máme 2 mesiace a aj v noci už kukučkuju kedy mama dôjde s mlieckom.

jajka71
5. apr 2020

Ked prespali celu noc mali nase predcasniatka 1.5r ten pocit si pamatam podnes den...kojila som len necely polrok...a nikdy nechceli na zaciatku jest naraz a tak dnes nechapem ako som cely den vedela byt na druhom nadzemnom bez vytahu a vdaka susedom takmer kazdy den 2x von...z toho obdobia len fotky dokumentuju ako rychlo vyrastli...teraz maju 5 a kazdy den dokazuju, ze su napriek dg velki vymyselnici a my sa pri nich nudit ani uz takmer 2r v dome nebudeme

piszi
autor
5. apr 2020

@jajka71
Aj naši sú predcasniatka, národ.v 33.tyzdni... Ja som kojila asi mesiac, sme na UM... Našťastie papkaju spolu 😏 Niekedy sú ako nočné vtáky, budeme hore v noci a hotovo, snažím sa aby boli cez deň hore, ale však dám ich do kočíka a hneď zaspia...

jajka71
5. apr 2020

@piszi moja spavat nechcela ani vo dne ani v noci, skor narazovo, potvrdilo sa, ze je auti....maly musel 2.5r cvicit vojtovku ale prognozy preskocil ;). Treba vydrzat, moji su dnes napriek roznym obmedzeniam akcne deti.....este ze som prve dva roky vela fotila...odporucam ;)