Túžim po dvojičkách

suesn345
9. aug 2022

Ahojte, znie to šialene. Ale od malička túžim po dvojičkách. Mám jedného chlapčeka, chceme k nemu súrodenca. Ale pred určitou dobou som tu postrehla niečo na štýl, že sú vitamíny, ktoré napomáhajú dvojičkám? Je to pravda? 🤣🙏🙏 Ďakujem

suesn345
autor
10. aug 2022

@21anjelik19 áno, jej profil sledujem. 🙏

suesn345
autor
10. aug 2022

@gemina to mám normálne povedať MUDr, že chcem dvojičky? Nebude to zvláštne? Alebo ako to chodí🤣

ckatka
10. aug 2022

@7lenka11 vkladajú na vlastnú žiadosť aj viac. Najmä keď nie sú úplne prvej triedy.
Mne vkladali tri keďže sme mali zo sedem mrazené dve, dve a tri. A nechceli ho znova mrazit to posledné. Tak sme ho supli dnu.

7lenka11
10. aug 2022

@ckatka ja hovorím len to, čo nám povedali v máji v Brne.. doktor povedal, že len výnimočne vkladajú viac ako jedno.. ale tak môže závisieť od centra

gemina
10. aug 2022

@suesn345 nie, tak to nechodí, žiaden lekár si ťa nezoberie na zodpovednosť, že ti predpíše clostyllbegyt len kvôli tomu, že chces mať dvojičky. Tento liek sa dáva len ak máš problém s ovulaciou.

agatky
11. aug 2022

@suesn345 Ahoj, uplne ta chapem. Ja som chcela jednu Karolinku a mam Filipka a Jakubka. Najlepsie co sa mi mohlo stat. Je to narocne ci financne alebo psychicky ale je to uzasne. Nemenila by som ani sekundu, som stastna ze ich mam. V rodine dvojky nemame

ckatka
16. aug 2022

@7lenka11 my sme boli na antolskej. Nikto s tým problém nemal 🤷‍♀️

dory11
15. sep 2022

@hederamonstera napríklad aj ja mám takmer rok a pol starú dcérku. Cca od jej 5mesiacou už že by som chcela dvojičky vždy som to tak chcela ale aj prvú sme sa dlho snažili tak by som bola rada kedy sa do troch rokov malej podarili aspoň jedno alebo už rovno dvojičky strašne po Tom túžim

lilianakraso12
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bielavila
23. júl 2023

@lilianakraso12 kriste mna by piclo😂😱 mne ako to povedala, ze je moznost ze bude viacplodove tehu tak som sa hrozne zlakla, ale mne teda aj tak nepomohol, otehotnela som az minuly rok a prirozdene, vdakabohu len jedno dietatko zo mna vyslo, doma ho cakali dalsi dvaja surodenci a tolko mi aj staci🙂 rozdiel medzi prvym a poslednou je 9 rokov, takze som sa nacakala🙂