Ako zbaviť umývačku zápachu?

10. sep 2021

Ahojte prosim poradte, uz som bezradna. Ako zbavut umyvacku riadu zapachu??? Nezapachaju mi riady po umyti ako som sa docitala na internete to nie, ale celkovo taky proste zapach. Pravidelne cistim umyvacku pomocou tabliet ktore maju aj eliminovat pach no bezvysledne. Som jz zufala ako to razi. Nie je to najhorsie, ale neskutocne mi to vadi. Prosim poradte.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzkaa1991
10. sep 2021

Ja cistim mycku od finishu taky gel citrónový filtre ci co.mam na spodku poprípade gumy precistim so savom uni a klop klop po 3 rokoch nemám zápach ale zas ja ju nikdy nezatvaram vlastne sa mi vkuse vetra a riad davam len večer dnu ked idem pustit ak nemame nastevu mam ich v umyvadle ;)

autor
10. sep 2021

@zuzkaa1991 ja ju mam tiez stale otvkrenu a vetram zatvaram ken ked ide umyvat ale proste zapacha a nepomahaalu ani cistiace tablety 🥺 a ten gel cistiaci sa ako pouziva? Videla som len tablety

autor
10. sep 2021

@viestta aj tie vonatka mam zavesene a akosi ziaden vysledok 🤷‍♀️ Ja uz som zufala

noemi155
10. sep 2021

Aj v Lidli predávajú čistič umyvaciek,je to po dva kusy a teraz je to v akcoske

anile12
10. sep 2021

Musím povedať skúsenosť možno pomôže. Od kedy mame umývačku stále bola po otvorená. Nie dokorán len vždy sme nechávali medzeru. Nikdy nezapachala potom sa pokazil spodný pant a od vtedy sme ju museli mať zavretu. To bol ale vždy smrad po otvorení 🤦‍♀️🤦‍♀️ aj sme si vraveli ze jasne ze dakomu smrdí umývačka keď ju má večne zavretú. Možno aj váš prípad.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
konikkon
10. sep 2021

My ju mame takmer stále závetu a nesmrdi. Čistíme filter a používame raz za mesiac cistic umyvacky z lidla a spokojnosť.

simca06022011
10. sep 2021

Ja mam umyvacku stale zavretu a nesmrdi vobec :D mam cisty filter, cistu umyvacku. Cistic pouzivamt ak raz za 3m, ak si spomeniem a jedine co umyvam pravidelne s dvierkami su aj tie tesnenia dookola. Filter vyberiem a oplachnem raz za cas, ak mi tam napada zvysky nejake.

mizu89
10. sep 2021

Skús ju pustiť na prázdno bez riadu

katka2602
10. sep 2021

Za mňa top výrobok na umývačku je toto. Vyskúšala som kade čo a toto je najlepšie čo som našla.

zuzkaa1991
10. sep 2021

Ja používam toto to.mi poradili pustam raz za mesiac na najvyssiu teplotu pise aj v navode ze dat do spodneho suflika a pustit

eeffka
10. sep 2021

Mam 15r umyvacku a nesmrdi nic, nechavam pootvorenu na 1cm, mas umyte filtre?

danmag
10. sep 2021

Kupte jar platinum kapsuly ,odmastia ,vonaju a stale len ich davajte

jankapepe
11. sep 2021

Filter cistis ako často? Odtokovu hadicu? Sifón?