Máte skúsenosti s vysávačom na okná - Čistič okien Cleaner?

mpg
22. dec 2018

Oplatí sa kúpiť tento čistič, je to na urýchlenie práce s umývaním okien?
Nechcem aby mi potom len bol doma odložený.

lujza7512
22. dec 2018

@mpg ja mám od Kärcheru a som spokojná rýchlo a bez smuh ale musíš používať originál chémiu na umývanie a je to k mezaplateniu

zara0201
22. dec 2018

@mpg ja mam tiez Karcher ale original chemiu nepouzivam. Bezny nealkoholovy saponat vystaci. Pre mna pomocnik na nezaplatenie. Byvam v dome.

deti95060810
22. dec 2018

môj čistič okien sa volá manžel...🙂

janka086
22. dec 2018

Ahoj, ja mám ten z lídlu nie je zlý ale nieje to žiaden zázrak. Hlavne mám taký problém, že pod oknom v kuchyni je kuchynská linka a keďže ten vysávač sa má používať iba kolmo a nie bokom, tak mi to nejde umyť až po spodok, pretože tam nie je dosť miesta (neviem či som to dobre popísala) Takže záleží aj na tom aké okná a kde máš.

stankadu
22. dec 2018

ja mám od Leifheit a je to super, nakolko mám dlhý dom a vela a velkých okien. Kúpila som si aj predlžovaciu tyč takže zo zeme úplne v pohode umyjem okná. Predtým my ani rebrík nestačil 🙂 Mne to skrátilo prácu o viac ako polovicu času. Mala som možnosť použiť aj ten lacnejší z lidla ale ten mal slabšiu silu sania. Ked si to chceš kúpiť, určite investuj do toho.

katrin21
22. dec 2018

ja mam Viledu a som spokojna, dlho vydrzi a odstava super a nie je taka draha , ako Karcher.. mozem len odporucat

ikonica
23. dec 2018

@janka086 presne preto som vratila cistic z tchiba.... Robilo mi to na balkonovych dverach. Nedalo sa to stiahnut uplne dole bez nahnutia cistica... A ked to nahnes, vodu mas po celom pristroji zvonku..

mpg
autor
24. dec 2018

@stankadu Tento som chcela kúpiť, nech má aj predlžovaciu tyč, lebo máme okná v rodinnom dome rôzné, aj strešné a doteraz mi to zabralo dosť času, kým som ich bežným spôsobom umyla.