Nový ženích v Ruži pre nevestu
Otvaram diskusiu :D vyjadrujte sa len tie, co to pozerate🙏🏼🫶🏻 dakujem. Mne na nom ieco nesedi. Ako, sorava sa zatial slusne a zeny su preto z neho hotove :D ale ja neviem :D nemyslim si, ze sa tam hlasia muzi, co su pripravení na vztah. Staci pozriet na Tomasa a Radka. Od show nemali ziadnu partnerku a aj ked Tomas nieco mal s Marcelou, trvalo to mozno dva mesiace. Tvrdit, ze hladam nieco vazne a potom roky po show nemat partnerku mi pride divne. Takisto tento novy. Tvrdi, ze uz by sa aj usadil a preto siel do reality show. Neviete niekto o nom, ake mal vztahy?:D ja ho teda nepoznam. Ale uz len ten jeho kamos Kristof mi pride divny. Pocula som s nim nejake rozhovory a pride mi velmi povrchny. A ako sa hovorí, s kym si, taky si. Takze ak je partia takýchto chlapov, myslim si, ze vsetci inklinuju k rovnakym nazorom :D
Stručné zhrnutie
- Ruža pre nevestu je reality šou, pri ktorej veľká časť diskusie označuje účinkujúcich za ľudí hľadajúcich zviditeľnenie a prípadné honoráre namiesto vážneho vzťahu.
- V diskusii sa tvrdí, že účinkujúci majú zmluvy a dostávajú honoráre (v diskusii sa spomínali odhady 100 €, 150 € až 300–400 € za epizódu), avšak tieto sumy neboli overené a zostávajú nepotvrdeným tvrdením.
- Ak človek hľadá skutočný vzťah, diskutujúci odporúčajú nehľadať partnera v reality šou, a naopak odporúčajú sledovať reláciu len ako zábavu alebo oddych.
Najčastejšie otázky
Q: Idú ľudia do reality šou ako Ruža pre nevestu hlavne pre peniaze?
A: V diskusii sa opakovane uvádza, že mnohí účinkujúci idú do šou za zviditeľnením a honorármi; v príspevkoch sa spomínali odhady 100 €, 150 € a 300–400 € za časť, pričom tieto údaje zostávajú neoverené.
Q: Je Ruža pre nevestu scenárovaná alebo inscenovaná?
A: Viaceré príspevky tvrdili, že formát je „hraný“ alebo čiastočne scenárovaný a že účinkujúcim „povedia, čo majú hovoriť“, čo je v diskusii prezentované ako názory divákov, nie oficiálne potvrdenie produkcie.
Q: Čo televízia kryje účinkujúcim počas natáčania?
A: V diskusii sa uvádza, že televízia údajne platí vilu, stravu a letenky pre účinkujúcich; toto tvrdenie však bolo v diskusii prezentované ako skúsenosť/odhad účastníkov, nie ako overený fakt.
Q: Ako rozpoznať, či účinkujúci v šou hľadajú vzťah alebo zviditeľnenie?
A: Diskutujúci odporúčali sledovať správanie a verejnú aktivitu po šou (napríklad snahu o followerov na IG, existencia OnlyFans) a poukazovali, že mladšie účastníčky do 25 rokov častejšie uvádzali motivácie súvisiace so zviditeľnením.
Q: Má zmysel hľadať partnera cez reality šou, ak hľadám vážny vzťah?
A: Podľa názorov v diskusii nie; diskutujúci radili, že ak človek hľadá skutočný vzťah, je efektívnejšie spoznávať ľudí v bežnom živote, nie v realitných formátoch.
Q: Ako sa slovenská verzia porovnáva s českou?
A: Niektorí diváci v diskusii uviedli, že slovenskú verziu sledujú radšej ako český „bachelor“, pričom hodnotenie bolo subjektívne a rozdiely v názore existovali.
Závery z diskusie
Zhoda
- Veľká časť diskutujúcich sa zhodla, že šou má komerčný rozmer a mnohí účinkujúci idú do programu za zviditeľnením a finančným ziskom.
Sporné názory
- Niektorí diváci považujú ženíchov (napr. nového ženícha alebo známe mená ako Tomáš, Radko) za neúprimných alebo „najatých hercov“, zatiaľ čo iní diváci ich považujú za sympatických a serióznych; obe pozície sú v diskusii zastúpené.
Otvorené otázky
- Aké sú skutočné výšky honorárov a podmienky zmlúv účinkujúcich v Ruža pre nevestu zostalo v diskusii nezodpovedané a neoverené.
Spomenuté značky a firmy
Ruža pre nevestu, Český bachelor, Instagram, OnlyFans
Spomenuté produkty a metódy
honoráre (100 €, 150 €, 300–400 € odhady), zmluva o účinkovaní, platené letenky, vila a strava hradená produkciou, scenár/inscenácia, influencerstvo
Miesta a osoby
Tomas, Radko, Rado, Rasto, Krištof, Marcela, Česko, Slovensko
Moc to prezivas a skutocnost je ina. Dostanu scenar, ci on ci nevesty a potom vas len krmia intrigami, aby ste mali co riesit (ked uz vlastne zivoty nie) 😃
Mne sa páči ako mu to občas nevyjde.. Chce nejak odpovedať a vyskočí mu to tak po svojom 😄.. A inak.. Tentokrát sú asi najškaredšie baby.. Všetko umelé
@victoriab presne, vsetko je to platene divadlo. toto vsetko oni maju nadiktovane. urcite aj do uska sepkane. ktovie kolko tie zenske dostavaju za kazdy den natacania, ale 100 euro to nebude. oni maju nomralne zmluvu...to iste boli vsetky reality show !
@traktor inac hej , teraz je ten chalan krajsi nez ked bol minule. a tie baby? 1/2 su totalne umeliny, ktore sa hodia do Deckoveho hororu maximalne.
A mne sa páči a máme doma radi aj Krištofa ,je veľmi úprimný a nám príde aj vtipný . Taký obyčajný ,práveže žiaden namachrovany profi moderátor ..a ženích aj keď absolútne nie je môj typ ,je neskutočne sympatický a pôsobí inteligentne. Čo sa nedá povedať o dievčatách ,myslela som si ,že to nemôže byť horší výber ako v Česku ,ale mýlila som sa
tie mladé kočky čo majú 23 r, sú pekné, poniektoré to s tými kúrami poriadne prehnali - najmä tie staršie dámy od 30 +
nechápem čo tam robí dáma čo má dcéru vo veku ostatných dievčat... by som sa hanbila.
on mne pripadá ako homosexuál... žeby tam išiel len kvôli zárobku?
Veď to neprežívaj idú podľa scenára, hovoria a robia čo im povedia, pre peniažky všetko, a nakoniec všetci budú hviezdy a influenceri celý zamer,
uprimne som zvedava na jeho tetovania resp ked ho uvidime v plavockach 🙂 Pozeravame to s dcerou a ja sa tesim. Taka sprostost oddychovka. Cesku verzia mna nebavila, vas hej?
To je šou pre gayov, asexuálov a tak a idú tam pre peniaze a zviditeľniť sa. Ani bohatí nie sú, polka mužov na ulici je bohatšia ako muži čo sú v tej šou...
Mne sa tiež nepáči, a podla tych bab to aj tak vyzera ze sa chcu vsetci zviditeľniť a nie si nájsť lásku. A z celych tych ukazok na začiatku vidno ako hovori ta blondinka s kridlami ze sa donho zaľúbila, tak podľa mna sa dostane ďaleko. Teším sa uz na ďalšie časti ale si myslim ze po show všetci budu single 😄
@kathryn28 prachy su to zaplateni ludia. nech maju 300-400 euro za kazdyu cas. nechapete to stale? to nie je realita. ale zaplatení ludia
ženy neprežívajte to tak, aj keby im za to platili 1000€ za jednu časť - no a čo? 😃 ja som sa na to tešila celý rok, český bachelor ma absolútne nebaví, ale slovensku verziu si nenechám ujsť ani jednu… ženích je za mňa veľký sympaťák, sedí mi najviac spomedzi všetkých čo už boli a zatiaľ naňho nemám jedno krivé slovo ☺️
Pozerala som zenich sa mi nepaci vobec. Tie dievcata cista tragedia..ta co prisla najprv jej matka tak matka oproti nej krasavica. Doktorka je za mna az moc premudrela vela si o sebe mysli a zamba skareda je.. Ta anicka s kridlami je najkrajsia no ked zacne rozpravat no neviem taka rozmaznana tak zvlastne rozprava..Ta s crievickami moc mladucka vyzorovo celkom ok pokial neotvori pusu vadia mi jej zuby😆
@t1nusa a nic, je to hrany format, ktory zaujme teba a dalsich 1000000 ludi...o to im ide.
Ženích sa mi páči aj vyzerá serióznejšie ako Radko a Tomáš ale je mi ho ľúto že práve preňho vybrali takú skupinu dievčat ktorým ide očividne o zviditeľnenie. On má 33 rokov a väčšina z tých dievčat má do 25 rokov a pochybujem že im v takom veku ide o vážny vzťah
@balerina2025 a prečo ti to tak strašne vadí? ja to rada sledujem keď potrebujem vypnúť po náročnom dni, čo je na tom?
Tak neviem ci je tam aspon jedno dievca na vazny vztah. Vacsinou im ide o dovolenku zadarmo a foloverov na IG ci OF s nadejou ze ich budu zivit. Ak chce zenu na vazny vztah tak ti sa nehladaju v reality show ale v skutocnom zivote.
Podľa výzoru sa mi nepáči. Byť vami nestracam čas pozeraním toho. Sú to prevažnej mladé ženy ktoré sa nejako potrebujú zviditeľniť aby nasledne mali veľké čísla na sociálnej sieti a mohli zarábať. Nikomu tam nejde o neho. Je tam žena (ak len jedna) ktorá má OF, no takej určite ide o lásku keď ponúka svoju ... za 5 eur týždenne. Takže všetko sú to len hry udržať sa tam najdlhšie a tým padom čo najviac zaujať aby boli čísla. To platí aj o iných reality show preto v skutku nerozumieme ako to niekto môže pozerať a veriť tomu.
@zuzinka888 aha už si to napísala. Konečne niekto normálny kto chápe prečo tam tie baby idú. Sú to pekné ženy ktoré si nájdu chlapa lusknutim prsta, jasné že by nebojobali o jedného ťuťka
@t1nusa to vobec. Ale ja nechodim sa takro zviditelnovat. Kro ide musi pocitat s tym ze ludia ho budu rozoberat
@t1nusa mne nevadi, kukla som z tho par minut a kazdy nech si pozera co chce. ci preco mi vadia umeliny? to si mala na mysli?
Tak ja osobne si myslim, ze je to hlavne show a je to biznis. Snad si niekto nemyslí, ze to co tam tu ludia vypúšťajú z úst, je naozaj realita. Panabeka, vsak je to len show, sranda a je to len naoko! On ale aj baby si pekne zarobí, zarobia, zviditeľnia sa, aj viac na IG (nove ponuky, nove spolupráce atd) a mozno sa chlapca casom ujme nejaka herečka, celebrita, ktora s nim pojde na vztahu alebo tak, pripadne to este chvilu potiahne na nejaky merch, vlastný podcast atd… je to cele “biznis” pre ludi, ktori su reálne nezamestnaní, alebo su na úrade prace a nechce sa im makať a tak idu do tv, lebo nemaju hanby a idu cez mŕtvoly, hlavne ze dostanem 150 korún za epizódu a budu follows….
@deti95060810 vsak tam maju peknu vilu a jedlo zdarma. Je to pre nich dovca for free, aj letenky telka zaplatí. Co su myslis ze telka ma majland pre nimandov? Ze platit im este neviemake honoráre?

je to reality show idu podla scenara, presne im povedia co maju hovorit aby to bolo zaujimave.....