Ženích z Ruže - konečne normálny aj pekný
Baby ,ta modelka je pekna ale vyjadruje sa ako 15 rocna.Ostatne dievky slabota.
Stručné zhrnutie
- Diváci v diskusii opakovane kritizovali výrazné estetické úpravy tváre a pier u účastníčok reality show, opisované ako „pysky“, „kačací zobák“ a „prehnala s vylepšeniami“.
- V komentároch sa objavila špekulácia, že niektorí účastníci môžu byť „preoperovaní muži“, pričom táto informácia v diskusii zostala nepodložená.
- Niektoré mená účastníčok boli v diskusii označené za sympatické a „normálne“ (Kristína, Rebeka), zatiaľ čo iné boli hodnotené pozitívne na vzhľad, ale negatívne na reč a vystupovanie (Anča/Anna).
Najčastejšie otázky
Q: Prečo diváci kritizujú pery účastníčok reality show?
A: V diskusii sa opakovane uvádza, že účastníčky majú „strašné pysky“, „kačací zobák“ alebo „divné tvary pier“, a niektorí komentátori tvrdia, že išlo o „vylepšenia“ alebo prehnané estetické zásahy.
Q: Kto bol v diskusii identifikovaný ako dentálna hygienička?
A: Diskusia identifikovala účastníčku Rebeka ako „dentálnu hygieničku“, pričom práve ona dostala ako prvá ružu pri ceremoniáli.
Q: Objavili sa v diskusii názory, že niektorí účastníci sú preoperovaní?
A: Áno, v komentároch sa spomenula špekulácia „že je to preoperovaný muž“, no diskusia neposkytla dôkazy na potvrdenie tejto informácie.
Q: Ktoré účastníčky diskutujúci označili za sympatické alebo „normálne“?
A: V komentároch boli za „najnormálnejšie“ alebo sympatické označené mená Kristína a Rebeka; niektorí spomínali aj „tú, čo varila halušky“ a „Miska“.
Q: Ako diváci hodnotili správanie a reč niektorých účastníčok?
A: Niektoré účastníčky boli kritizované za „vyjadrovanie ako 15-ročné“ alebo za „afektované“ vystupovanie; konkrétne meno spojené s takýmto hodnotením bolo Anča/Anna.
Q: Vyskytla sa v diskusii situácia „mama a dcéra“?
A: Áno, komentár uvádza, že staršia žena prišla „iba na kontrolu“ a následne sa vymenila za svoju dcéru Zuzanu, ktorá prišla neskôr.
Závery z diskusie
Zhoda
- Väčšina komentujúcich v diskusii si všimla a kritizovala výrazné estetické úpravy tváre a pier u niektorých účastníčok.
Sporné názory
- Niektorí diskutujúci považujú Anču/Annu za peknú s výbornou postavou, zatiaľ čo iní ju vnímajú ako „divnú“ alebo „preoperovanú“; diskutujúci zároveň rozdeľujú názory na to, kto pôsobí „normálne“ a sympaticky (mená uvádzané: Kristína, Rebeka).
Otvorené otázky
- Nie je jasné, či sú v diskusii spomínané estetické úpravy (napr. „vylepšenia“, „preoperovaný muž“) skutočné alebo len špekulácie bez dôkazov.
- Nie je zodpovedané, do akej miery ovplyvňujú estetické zásahy vnímanie účastníčok pri výbere partnera v reality show.
Spomenuté značky a firmy
žiadne
Spomenuté produkty a metódy
preoperovaný muž, vylepšenia (estetické úpravy), pery, kačací zobák, dentálna hygienička, sado-maso
Miesta a osoby
Anička, Anna, Kristína, Rebeka, Zuzana, Miska, Marcela, Radko, Tomáš, Plackova
nie je to môj typ...
ale vyzerá že v hlave to má ok - takže tým pádom idú sympatie vyššie.
Nie, nie preto, že by nebol pekný, ale preto, že sa potrebuje uistovat, že ženy sa o neho bijú. A tiež by mi vadilo, keby z 20 tích povedal 10tim, že by si s nimi vedel predstaviť niečo viac. Chápem, že je to zoznamovacia šou, ale kto normálny sa zoznamuje s toľkými ženami naraz, a každý deň inú skúša 🤔?
Ta premudrela pani doktorka je strasna. A ta co prisla miesto svojej matky no des mama vyzerala lepsie v tvari ako ona.
ta Anička je fakt nádherná, postava uplne wau, ma takych starsich rodicov, ale vydarila sa im
@slavomira236 uz na nete bezia spekulacie, ze je to preoperovany muz 😀akoze nemoze za to ako vyzera, ale posobi celkom strasidelne, clovek si musi zvyknut
@zobaka Anča je pekna ale to vyjadrovanie,ako by prisla z pomocnej skoky.Ta prva s ktorou sa rozprával ho asi viacej oslovila.
@kvietok1233 Nie je najkrajsi ale zbtych troch co boli je najkrajsi.A je aj sympatak.Co si na blondakov?
Najviac by sa k nemu hodila prvá Kristina, tie ostatne, su pekné, ale ich vyjadrovanie katastrofa, ono z peknej misy sa nenaješ, pokym je prazdna.
A mama s dcerou no to bolo hrozné niečo, v tomto priapde je mama krajsia od dcery a to o dosť
Mne sa on vyzorovo nepaci vobec ale je mi najsympatickejsi z tych co tam boli . Ta modelka prvy dojem fajn, preco nie. Akurat som si vsimla ze to asi prehnala s vylepseniami, ked rozprava tak ma velmi divny vzhla tvare . Alebo to robia pery, neviem. Ja, ktora miluje bizár a show , som bola velmi prekvapena ze si vyberal tie ,,tiche" a nudne, ako to tam aj same zeny hovorili. Ale ak ozaj hlada lasku a nielen zabavu, tak chapem a mozno casom nebudem pozerat. Aj Ta Kristina.. mila, ale pre divaka nuda
No henta s tym mozgom... katastrofa, drista o inteligencii v kazdej vete
@ivik4 Z tych výraznejších tam ale nikto nebol,take lacne zeny,A ta Anča krasna ale divna,mozno sa este prejaví. Najsympatickejšia bola ta co varila halusky ale vyzorovo nebola pekna.
@zobaka v tej dokrútke ešte tak normálne hovorila ale potom s ním, to čo bolo 😀
Ta co zjedla všetku inteligenciu sveta, asi rýchlo jej vytrávilo 🤔 veď sa správala ako keby ten mozog vybrala z hlavy sebe 😄
Ktorá je modelka okrem tej dcéry?
On sa zdá taký normál zatiaľ, uvidíme, sympatický je. Ale tie baby, podľa mňa vyfasoval hrozný výber. Najnormalnejsie mi prišli Kristína, Rebeka a tá krátkovlasá.
@kristiii a ta dentalna hygienická,ktorej dal prvu ruzu(nie Kristína) ale ta s ktorou mal aj prvy pohovor.
Inak Ta bifloska ako sa sama nazvala ,inteligentna to podla mna sama vzda a odide rychlo, ved Ta to tam psychicky bude velmi tazko zvladat. To nieje pre nu. Vsak uz vcera sa citila velmi zle a bola nespokojna aj ked ruzu dostala
@marcellka32 mama bola ta starsia pani,ale ona tam prisla iba na kontrolu a vymenila sa za svoju dceru Zuzanu prisla hned na konci
To teraz neviem, ktorá bola dentálna hygienička, zas tak si ich v hlave nedržim 😁. A tá Anna mi prišla ako malé rozmaznané preafektovane decko. Akože nemusí byť zlá, ale vidno, že jej otecko naservíroval vždy všetko pod nos.
Mna by zaujimalo do kedy bude taky okey?? do prveho skoku z mosta koli nestastnej laske, hmmmm
@kristiii tak Rebeka,ju so vzal ako prvu na pokec a ako prva dostala na tom ceremonale ružu.Ta Anča je taka pekna ale ako keby vysla z osobitnej skoly.
Mne sa tá Anna ani až tak nepáči, myslím do tváre, ale postavu má super. To už tá brčkavá blondínka sa mi viac páčila. Ale to je tiež ešte také dievčatko.
@kristiii aj ta je zaujimava ,len taka malinka.No a tie tnajvatsie trapka ,ta co ma to dieta ,ta sado-maso su asi dobre zaplatené ked robia taku šou hned na zaciatku.
Moja inverzna favoritka je zatial slecna krasna a najinteligentnejsia medicka vo vesmire (citaj nafukana blbka), ktora sa pocas skuskoveho uci vkuse 72 hodin bez spanku. 👌🏻🧠🧠🧠🧠
Ale tie baby maju tie pery otrasne vsetko take divne tvary,nakrivo.
No tie pysky majú strašné. Ja to nechápem. My máme aj v rodine takú ženu, to bolo tak pekné dievča a teraz jedna hrúza. Či sa ony vidia nejak skreslene v zrkadle, či prečo to robia. Lebo ja nepoznam chlapa, ktorému by sa to páčilo.

Brali by ste takeho sexosa?