Babička, rozprávaj!

27. feb 2024

Poznate niektora relaciu, ktora chodi na jojko babicka- rozpravaj? Je to o rodine Kandracovcov. A tak som sa zamyslela, ze ci aj v realite tak ziju v dome s babkou? Lebo ta nevesta tej babky tam taka je utiahnuta. No mat taku svokru, co ona by vsetko vysvetlovala mojim detom a mna ani k slovu nepustila, dakujem pekne. Lebo prezentuju tu rodinu, ako keby ta babka tam bola hlava rodiny 😃. Ja viem, ze podla z cenara idu. Ale ak by v realite tak niekto zil, tak ta matka deti by tam len do poctu bola, a babka kralovna najmudrejsia, no krasa zit.

autor
27. feb 2024

scenara

lulupulu
27. feb 2024

Bože, nudíš sa asi však? Ja to pozerám tiež s deťmi a na tých dialógoch je úplne vidno ze to sú naučené slová. Deti to rozprávajú bez normálnych emócií ako roboti. :D

autor
27. feb 2024

@lulupulu Ja som nehodnotila, ako hraju deti. Ale tu svokru, najmudrejsiu na svete. Ze keby nejaka zena ma doma taku svokru naozaj tak nadhera 😃.

lulupulu
27. feb 2024

Ja to hovorím celkovo, si fakt tak naivná ze si myslíš ze presne takto to je u nich doma? Ved ta babička je Ondrova mama a ani s nimi nebýva v jednom dome

autor
27. feb 2024

@lulupulu A ty si pripecena, ze mi vysvetlujes ze to je jeho mama? Ved ja som to jasne napisala v texte, ze je to svokra tej zeny. Iba som sa pytala, ci aj ziju spolu naozaj. A ze keby niekto ma taku svokru ako to hra ta babka tak otras. Naco sa vobec zapajas do diskusie, kde pises uplne od veci. Najprv hodnotis ako tie deti hovoria text, a teraz dalsie nezmysly pises.

zuzinka888
27. feb 2024

Tak ja pamatam casy, ked bezne zili v domacnosti viac generacii- a vzdy ta najstarsia "matriarcha" drzala pod papucou vsetkych ostatnych( nevestu dceru vnucata) a ssmozrejme bola vzdy nsjmudrejsia- lebo my sme tak robili aj madi rodicia tak robili a tu ste- a nic vam nechyba😱

autor
27. feb 2024

@zuzinka888 Vidis, a teraz ked citas diskusie tak svokra nemoze povedat, ani slovo svojich "mudrosti", lebo potom su s nevestou na noze 😃. A vsetci radia, v ziadnom pripade byvat so svokrou.

zuzinka888
27. feb 2024

Asi sme sa nepochopili- bola to " povinna sikana" nevesty svokrou. Niektore aj urcovali kedy sa moze osprchovat a tak( jasne,ze len v sobotu). A nevesty nemohli ani ceknut- tichucko cskali kym budu v pozicii svokra a vsetko budu moct vratit.- generačne vzorce.

lulupulu
27. feb 2024

Pozri, ta relácia sa vola BABIČKA, ROZPRÁVAJ. Nie nevesta, dcéra, syn ale BABIČKA. A ty sa tu rozčuľujes ze tam ta babka stále rozpráva. No počúvaj, si ty kompletná? :D

guinevre
27. feb 2024

Ja sa cudujem, ze dnes este niekto kuka telku 😀