Najhorší film aký ste kedy videli

4. aug 2023

Ahojte, včera sme sa s mužom bavili niečo o filmoch, a prišli sme k tomu ze aký film si už nikdy v živote nepozrieme. Za mňa najhorší film aký som videla bol jednoznačne Srbský film, po ňom mi bolo fakt ze zle.
Aký je ten váš? Nemyslím ze akú blbosť ste videli, ale fskt film, po ktorom vám nebolo dobre.

777januska777
4. aug 2023

Ja čím som staršia nemôžem pozerať filmy, ktoré sú veľmi reálne alebo sú podľa skutočnosti a končia tragicky. Takže Requiem za sen, Chlapec v pruhovanom pyžame, Pianista atd. Tieto filmy sú úžasné a veľké diela, ale pre mňa sú znicujuce.

tosomja
4. aug 2023

Tie spomínané filmy sa dajú kde pozrieť? Je to s dabingom, titulkami? Nemám netflix.
Ja mám rada filmy vojnové, alebo o atómovej elektrárni, Osvienčim atď. Aj keď plačem a vnútorné som rozpoložená, ale pozerám.

sissy27
4. aug 2023

Zubatá vagína 😂 to absolútne nechápem aké drogy brali všetci tí, ktorí sa na tom podieľali...

ywonita
4. aug 2023

@dudos Príbeh môjho syna som ešte nevidela, ďakujem za tip. Určite si to pozriem.

tosomja
4. aug 2023

@sissy27 to aj také je? 🤣🤣 Už len kvôli názvu by som nepozrela 🙈 tak ako blbý a blbší alebo prci prci prcicky.

autor
4. aug 2023

@oli18 za seba môžem povedať, nevybrala som tie filmy ja. Mala som partiu, kde sme mali vždy takú "tradíciu"... Kazdu nedeľu sme sa stretli a vždy vybral niekto nejaký film. A pozeral sa ten. Ako som písala vyššie, videla som 2 filmy ktoré boli fskt ze hrozne pre mňa a sama od seba by som ich nepozerala. Chalan co ich vyberal vravel, že ho zaujíma ľudská psychika, ako takéto niečo niekto môže vôbec napísať/vymyslieť. Čiže on vždy vyberal také filmy na psychiku lebo ho to prosto zaujímalo

autor
4. aug 2023

@tosomja neviem, keď som ich pozerala ja boli asi na kukaj to a srbský film bol s titulkami a ostatné s dabingom

erikavesela
4. aug 2023

Ja povazujem vseobecne jakubiskove filmy za uplny odpad...on to v hlave nema podla mna v poriadku...a ked vidim hovathovu tak prepinam...

stanulienkat
4. aug 2023

@sissy27 to bolo o com?😁🤣

Autorka-Take filmy ako opisujes ten Srbsky by som pozerst nemohla. Nespala by som niekolko noci.
Ale horory a psychofilmy mam rada.
A najhorsi film (aj ked mimo kontextu)- akykolvek slovensky. To su naozaj katastrofy.

limoncino
4. aug 2023

@mima1608 presne, Sinister. A súhlasím aj s tým, že srpski by som si nikdy nepozrela
A ešte hnus Hostel, celkovo filmy kde sa niekomu ubližuje nedávam

mamusa123456789
4. aug 2023

Vyššie spomínané filmy dom nevidela a podla toho, co píšete ani určite neuvidím, ale requiem for a dream na mne zanechal takú stopu, ze som už nikdy do úst nedala trávu (nebola som závislá, ale sem-tam sme si s partiou dali) a ešte mimo tému najhorší film aký som videla bol rockandrolla, neviem ci som blbá, ale ten film som si pozrela asi 10-krat a ani raz som ho nepochopila

mima1608
4. aug 2023

@erikavesela tak ono aj o Stephenovi Kingovi sa vie, že nie je celkom psychicky ok. On sám sa dokonca priznal, že veľa jeho najznámejších hororov napísal pod vplyvom. Za Cintorín Domácich Zvierat sa dokonca hanbil vraj a nechcel to ani vydať.

o__o
4. aug 2023

Leto s gentlemanom

erikavesela
4. aug 2023

@mima1608 ano, je to tak, ale kinga a jakubiska by som "neporovnavala"

mima1608
4. aug 2023

@erikavesela nebolo to myslené tak, že by som ich porovnávala, ale ako príklad, že veľa týchto spisovateľov/režisérov/scenáristov je v neporiadku po psychickej stránke 😅

zooeynka
4. aug 2023

Hory maju oci....tusim tak dajako....ble

erikavesela
4. aug 2023

@mima1608 ja viem...preto som to dala do uvodzoviek

milanemila
4. aug 2023

Jedna ruka netleska a The room

beata_k
4. aug 2023

Mad Max, Kurier

sissy27
4. aug 2023

@tosomja
@stanulienkat baby, ani ja som si to nevybrala, prepínali sme raz večer telku a toto tam bolo, zrovna nejaká úplne mimo scéna a len tak sme na to pozerali, že preboha čo to je 😂 ani sme to nedopozerali, ale bolo to niečo v zmysle, že jedna dievčina mala takú "vadu", že keď sa pokúšala o sex, tak jej vagína pohrýzla dotyčnému penis, prípadne odhryzla 😂 nevidela som ani začiatok ani koniec, len nejaký úsek, ale ak sa povie najhorší fim, tak toto sa mi okamžite vybaví 😀 najhorší čo sa týka námetu...

Inak slovenské filmy nie sú všetky tragické, napr. Slúžka je za mňa veľmi dobrý. A zas také tie "evitovky" to fakt nemusím.

Najhorší z hľadiska príbehu (také tie, čo diváka nejakým spôsobom zasiahnu) bol pre mňa asi Pirko a Requiem pro panenku...

zab37
4. aug 2023

tento: Kosti a Skalp - nikdy v živote už.
úplne náhodou som na to narazila raz v noci keď som nemohla spať. dobový film, historický, Amerika... pomooooc 😨dlho som kludne nespala... toľká krutosť mužov malého domorodého kmeňa.😕

ma77
4. aug 2023

Prave som si pozrela ukažku,kratke video Srbsky film inač nikdy som o nom nepočula a mam dost ,toto by som cele nedala fuuuuuuuuuj🤐

autor
4. aug 2023

Filmy ktoré som mala rada, ale odkedy mam dieťa sú veľké no go pre mňa boli skutočne príbehy.. Hocijaké... Ale teraz to pozerať nemôžem, hlavne tam kde sú deti. Napríklad minule muž zapol o jednom chlapcovi co ho tyrala mama, nútila ho jesť jeho zvratky atď.. Hneď sme to vypli.. Takéto už nemôžem pozerať

ma77
4. aug 2023

@sissy27 Pirko bol sila pozrela som ho sice 2krat ale masaker🙄

sissy27
4. aug 2023

@ma77 ja len raz, ale presne, masaker...

masinka
4. aug 2023

El hoyo (https://www.csfd.cz/film/764306-dira/prehled/) - vacsiu blbost som uz dlho nevidela ( dcera mala na domacu ulohu pozriet si nejaky film v spanielcine, tak sme to spolu pozerali)

aktiz
4. aug 2023

@zooeynka presne som to išla napísať a v tom som zbadala tvoj komentár.
Hory majú oči. Hnus...

neznamaznama
4. aug 2023

@lucka_ke na kocky sme boli kedysi pradavno s mužom v kine. Netušili sme, že je to vlastne horor. Zaujal nás obsah. Film som pozerala s rukami na očiach a keď to skončilo, tak polovica kina zostala sedieť a všade bolo počuť: "To čo bolo????".

bavlnkaa
4. aug 2023

najhorsi film, ktory mam v pamati bol cesky film PRES PRSTY, ktory mal byt o beach volejbale, ale toho tam bolo minimum a bola to jedna veka katastrofa.

kvetka22
4. aug 2023

@tosomja o atómovej elektrární je na Netflixe seriál, myslím ze ma 5-6 časti, o Fukusime