Najlepší film, aký ste videli

8. aug 2023

Ahojte, minule som sem dávala aký bol najhorší film co ste videli.. Tak dnes sa pýtam na najlepší, aspoň budeme mat co s mužom pozerať 😁 za mňa je najlepší film taky, čo si môžete pozrieť aj 20x a stále vás to bude baviť.. Ja som silno rozmýšľala no neviem ci taky mam 🤷‍♀️

jana_eyre_2
8. aug 2023

Opakované asi len sám doma a Harry Potter (ja mám rada len 1-3, hrozne ma irituje ako sa to líši od kníh ktoré zbožňujem a čítam vždy keď sa necítim najšťastnejšia) to si pozriem každé Vianoce ..

Ale mám obľúbené, napr. ktorý som v zivote videla viac krát, hoci nie pravidelne - "Večný svit nepoškvrnenej mysle"..

aeruginosa
8. aug 2023

Úplní cudzinci - veľmi dobre spravované niektoré dnešne povrchné vzťahy..
Čo s láskou - najkrajší romantický film, aký som kedy videla.
A ak môžu byť aj seriály, tak úplne top sú za mňa slovenské Tajné životy a Hniezdo.

avicii18
8. aug 2023

Matrix

kik2022
8. aug 2023

Vykúpenie z väznice Shawshank
Forrest Gump
Nedotknuteľní
Dlouhá cesta (A walk to remember)❤️
V jednom ohni
A mám rada aj komédie napr. Návštevníci, Ružový panter, Fotr je lotr, Drž hubu, ... 😀

kik2022
8. aug 2023

A ešte Talentovaný pán Ripley
a Sedem

gr3tch3n
8. aug 2023

Prestige
LOTR+ Hobit
Shawshank redemption
Inception
Memento
Minority report
Nedotknuteľní
Chyť ma ak to dokážeš
Klub bitkárov
Toto sú filmy, ktoré si s manželom pozrieme kedykoľvek 👌

alantroj
8. aug 2023

Atlas mrakov, Laska nebeska

beataxxx
8. aug 2023

@h2 a videla si bod zlomu z roku 2015?hra tam luke bracey a je tiež super

alzbeta311
8. aug 2023

Hačiko

yoxinka
8. aug 2023

Fu, toto je ťažké, ja len tak, čo si spomeniem, lebo nedokážem vybrať jeden. Ja mám rada Interstellar. To môžem fakt kukať dookola, hocikedy. Keď ostanem pri McConaugheym, tak Klub poslednej nádeje bol výborný a starinaaaa, Kontakt! Mám rada Toma Hanksa a Milujem Apollo 13. Potom z iného súdka Everest od Kormákura z 2015 sa mi veľmi páčil. Mám Tarantinovky, naj za mňa Divoký Django a Pulp Fiction. Keď chcete pozerať dobré filmy, kukajte filmy s DiCapriom, on toho zlého moc nenatočil. Ja mám napríklad rada aj Titanic, pre niekoho romantická somarina, ale je to FANTASTICKY natočená somarina! Potom s Leom, Chyť ma, ak to dokážeš, Inception, výborný film s Leom a Kate Winslet je Revolutionary Road, z novších Leových Don’t Look UP. Taký z novších filmov, ktorý sa mi páčil je CODA. A za mňa jeden z naj filmov je staručký nie moc známy film Prvotný strach. Ja som po dopozeraní kukala 30minút do steny. Hral tam starý harcovník Richard Geere a vtedy mladý neznámy hererc Edward Norton. Norton s prehľadom precikal Geera a jeho herecký výkon bol hodný Oscara!!! Fakt výborné! Kedysi boli tieto súdne drámy veľmi často točené, za mňa sú super aj Spáči, to je drsné, ale veľmi dobré a Čas zabíjať, tiež super. Z európskych mám rada Nedotknuteľných, Amelie z Montmartru. Náročky nevyberám také že Schindlerov zoznam, Zelená míľa a tieto, nechcem tým povedať, že nie sú dobré, ale je kopa iných, ktoré sa tiež oplatí vidieť. Vypísala som veľa, ale vedela by som písať aj do rána, takže tu asi radšej končím 😝.

yoxinka
8. aug 2023

@kik2022
Ty si celkom ideš kresťanskú romantiku 😉

yoxinka
8. aug 2023

@jana_eyre_2
Za Večný svit 👍, to veľa ľudí nepozná 😉.

yoxinka
8. aug 2023

@valeriakadarova
Niekde som čítala, že Armageddon púšťali americkým astronautom a tí v ňom museli nájsť 96 či koľko hlúpostí, ktoré sa v tom filme vyskytujú 🤣🤣🤣. Inak, nemyslím to zle, ja mám Armagedon rada, taká nelogická somarinka, ale veľmi pekne natočená a je to veľmi vtipné.

kismarika
8. aug 2023

Zaklínač koní, Hačiko a moja srdcovka-❤️rozprávka: Spievaj! A aj Shrek 1.

kik2022
8. aug 2023

@yoxinka no z tých filmov čo som vymenovala len Dlouhá cesta je trochu "kresťanská romantika" 😀

yoxinka
8. aug 2023

@kik2022
Aj v Jednom ohni, nie? Či to nie je to o tom hasičovi, čo chce tú loď kúpiť? Pomýlila som si to s niečím?

kik2022
8. aug 2023

@yoxinka Neviem o žiadnej lodi, ale je to romantický film o záchrane manželstva.

sabina230
8. aug 2023

No….. trúfam si povedať o sebe, že som jeden z najväčších filmových a seriálových maniakov čo tu je 😂😂 pre mňa je to ako hobby. Platím si Netflix aj Disney+, čo sa žánrov týka tak jediné dva neviem prekusnúť a to sú horory a sitkomy, tieto dva žánre by som zakázala 😂😂 ale inak som fanúšik Marvelu, DC, zbožňujem sci-fi, fantasy, dobrodružné, akčné, historické ako napríklad Game of Thrones (ten som cely pozrela za 11 dni), viem odporučiť aj super životopisné filmy. Co sa týka komédii najradšej mám film Stážista, diabol nosí pradu, otec nevesty. Milujem seriu rýchlo a zbesilo. Môj najväčší triumf je, že som videla cely seriál Monk, trvalo mi to dva mesiace 😂 videla som všetky serie Masterchefa aj českého aj britského. Do kina chodím každú chvíľu. Nie raz som už presvedčila rodinu a kamarátov aby si pozreli niečo čo som im odporučila ale nechcelo sa im… takze ak by ste chceli odporučiť nejaký dobrý film, seriál tak na mňa sa môžete obrátiť 😊😉😉

autor
8. aug 2023

@sabina230 my máme tiež netflix, voyo, HBO, disney a ešte niečo neviem ako sa to vola 🤣🤣 ale ja skôr seriály ako filmy

jana_eyre_2
8. aug 2023

@yoxinka čo je škoda, pretože hlavné postavy to zahrali vynikajúco.. jimovi sa to tam náramne hodi..

sabina230
8. aug 2023

Aj ja radšej seriály, tie mi aspoň vydržia na viac dni 😂😂ale keď ma jedna seria 10 epizód tak to mám tak akurat na 1 deň a na ďalšiu seriu čakám další rok 😂😂😂

theanak
8. aug 2023

Into The Wild, moja srdcovka. 🙂

stevvvka
8. aug 2023

My mame doma radi filmy s Tomášom Holym, z filmu, "jak dostat tatinka do polepsovnY" uz používame hlášky celá rodina, nie je dňa, kedy by si syn nevypytal na ranajky mlieko so slovami - maminko, ja chci mliko, ja vypiju celej litr!

A este ked muz pride s nejakou novinkou, o ktorej vie aspon tyzden - to sem ti jeste nerek? 😁

janai1
8. aug 2023

@ibrunova Švédsku verziu nepoznám, tak to neviem zhodnotiť. Ale táto sa mi páčila, aj slza vyšla na konci 😅

yoxinka
8. aug 2023

@theanak
Prosím ťa, prečo sa ti ten film páči?

yoxinka
8. aug 2023

@kik2022
Áno, je to o záchrane manželstva, to je to, čo myslím aj ja. K tej lodi. Oni sú takí odsudzení obaja, každý si žije tak vo svojom svete a ten muž stále kuká na internete nejaké lode, lebo to je jeho sen, kúpiť loď. Je tam potom pekná scéna, keď ten počítač rozbije alebo vyhodí, už neviem.

yoxinka
8. aug 2023

@jana_eyre_2
Aj Kate to tam veľmi pristane. Dobrý film! 😉

leuska0910
8. aug 2023

Pycha a predsudok s Keirou Knightley,, zboznujem ju ako herecku🥰

h2
8. aug 2023

@beataxxx Ten som nevidela zatiaľ.

beataxxx
8. aug 2023

@h2 dej je podobný, ale sú tam neskutočne adrenalínové športy,trosku viac sa mi páčil, ale obidve verzie sú super, pozri si to, ak môžeš🙂