Veľvyslancova dcéra

misienka123
1. jún 2023

Pozerávate niekto tento seriál?
Neviete prečo tam je iná herečka?

opica_skorica
1. jún 2023

@misienka123 Neslihan Atagul, herecka hrajúca postavu Nare Celebiovú, ochorela a tusim velmi vazne, trhali sa jej črevá a musela rýchlo zo serialu odist, i keď nechcela odisť a chcela zostať v seriali.
Vymysleli preto dalsie casti s inou hereckou, ktorá sa volá Tuba Büyüküstün a v seriali hrá postavu Mavi.

misienka123
autor
1. jún 2023

@opica_skorica
Ďakujem
zvláštne to je..oničom..to dievča už nespomina mamu akoby ju nikdy nemala.

opica_skorica
1. jún 2023

@misienka123 asi nevedeli, či to ukončiť, tak skúsili spraviť iný príbeh.
Myslis, ze Elvan bude Kahmranova sestra?

misienka123
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
misienka123
autor
1. jún 2023

@opica_skorica veľmi im to nevyšlo.. také nezaživne to už je..neviem ci elvan bude kahramanova sestra.. podľa čoho si myslíš?🤔

walentina7
1. jún 2023

A uhrali to akože Nare kam odišla? Bez dcéry? Či ani malá tam už nehrá?

sanen
1. jún 2023

@misienka123 Elman bude Kahramanova sestra. K Elman sa vráti jej manžel a adoptujú si dieťa, ktoré porodí tá tehotná. Elman si vlastne adoptuje bratové dieťa. A čo sa týka Malvi, tak tam budú pekné scény

https://www.youtube.com/watch?v=VlDaivG5vzA
sanen
1. jún 2023

Oprava - Mavi.

miadi
2. jún 2023

@opica_skorica chudatko ta herecka. Serial nepoznam a meno ma komplikovane Nechce sa mi googlit . Inak je uz ok ,?

misienka123
autor
2. jún 2023

@walentina7 odkedy sa vydala za gediza,potom uplne zmizla,nikde ju nespominali.divne to odsekli

misienka123
autor
2. jún 2023

@sanen a ta dudu,či ako sa volá,je tehotna ci len klame?ta tehotna nebude chcieť dieťa, keďže si ho oni adoptuju?

kikuska624
2. jún 2023

@misienka123 je tehotná, ale podľa všetkého otec nebude Yahya, bo keď bol u doktora tak som to pochopila tak,že on je neplodný

kikuska624
2. jún 2023

@walentina7 V jednej časti ukazovali, ako Geniz čítal jej diár a tam bolo, že odovzdať dieťa Sancarovi, a potom sa zabiť. Veď ju chvíľu hľadali, aj na polícii to riešili. A Melek si na chvíľu zoberie zas jej dedo, a potom si ju vezme k sebe znova Sancar

misienka123
autor
2. jún 2023

Veď prave, včera som zachytila že mama bola za lekárom,aby neprezradil že je neplodny

sanen
2. jún 2023

@misienka123 Dudu je tehotná, ale s iným mužom. Yahya je neplodný. Na konci seriáliku vycestujú za Nare. Nare bude chcieť vidieť dcéru. Sancar sa zamiluje do Mavi a bude tam veľa pekných scén. Dokonca viac ako bolo s Nare. 🙂 Ak máte radi turecké seriáliky tak doporučujem nový pekný seriál Yalı Çapkını. To by Tv mohla kúpiť, sledovanosť by bola. V Turecku seriál teraz vysielajú a má veľkú sledovanosť. Stále sa natáča a pribúdajú nové časti. 🙂

misienka123
autor
1. júl 2023

Oničom skončil ten seriál..Zehra s Kavrukom sa celú dobu chceli,vzali a nakoniec sa rozviedli🤔😯

lenqua_12325
1. júl 2023

Práve pozerám 110 časť.
Keď vidím ten chaos, asi to ani pozerať ďalej nebudem.
Ale čo sa stane s tou hnusnou Sancarovou ex ?
Práve pre tento seriál som si zaplatila Voyo 😮‍💨

lenqua_12325
1. júl 2023

Zaujímalo by ma ale, prečo Sultána zmazali z Voyo.
Pozerala som obe série. Chcela som to pozrieť celé ešte raz a nestihla som. Zmazali to.
Škoda, že nebola aj tretia.

misienka123
autor
1. júl 2023

@lenqua_12325 aj ja som preto platila,potom som zrušila,ked prišla nová herečka..Elvan nakoniec seriálu otehotnela s neplodnym mužom!?🤔Sancarovu ex ktorú?

sanen
1. júl 2023

@misienka123 on sa bol dať liečiť. S Mavi boli pre mňa lepšie a napínavejšie časti. Oplatilo sa pozerať. Tuba Büyüküstün to zahrala dobre. 🙂

lenqua_12325
1. júl 2023

@misienka123 tá krátkovlasá s kt. sa Sancar oženil, keď prišla Nare na jeho svadbu. Nespomeniem si jej meno.

sanen
2. júl 2023

@lenqua_12325 tá jeho ex. dostala 10 rokov. Sedí v base.

lenqua_12325
2. júl 2023

@sanen moje nervy 🤣 mrcha jedna a čo urobila ?

lenqua_12325
2. júl 2023

@sanen nieje to inak tá istá herečka čo hrala Mahidevran v Sultánovi ? Je mi rovnako nesympatiká ako ona.

sanen
2. júl 2023

@lenqua_12325 zabila tú mladú doktorku.

sanen
2. júl 2023

@lenqua_12325 to je iná herečka. To nie je ona. Pre mňa nové časti s Mavi boli o moc lepšie. Viac nehy, lásky ale aj riadne napínavý zamotaný dej.

lenqua_12325
2. júl 2023

@sanen tak pozerám ďalej. ☝️

Nemám rada, ak je seriál až moc zamotaný.
Toto sa bude asi ťahať ako guma v trenkách.
Teraz sa má Sancar a Nare brať a majú termín svadby a tu čítam, že sa vydá sa Gediza a Sancar za inú 🤷‍♀️.

Ten Dve tváre Istanbulu bol aj tak asi najlepší seriál 🤔

sanen
2. júl 2023

@lenqua_12325 oplatí sa seriál pozerať celý. Dej napreduje, tak sa naťahovať nebude. Aj keď to mnohí zavrhli za novú herečku. Ale mne sa tie nové časti s Mavi ešte viac páčili ako s Nare. A má to aj pekný koniec. Dve tváre Istanbulu sa aj mne páčil. A mal aj veľmi dobrý dabing. Dobrý seriál je aj Yalı Çapkını. Prvá séria bola v Turecku teraz vysielaná, čaká sa na druhú sériu. Ten by mohla Tv kúpiť časom. Top seriál.

lenqua_12325
2. júl 2023

@sanen vďaka za cenné info 🙂

sasitimi17
2. júl 2023

Na dome teraz v pondelok zacina novy "krajšia ako ty" alebo tak nejako sa to vola, na voyo su uz prve dve casti ak ho mate zaplatene