Ako postupovať pri ošetrovaní člena rodiny?

figurka.m
22. dec 2014

Od dnes 22.12.do 28.12. som na očr so synom,firmu mam ale zavretu cele sviatky,zaciname az 5.1.,staci doklad zaniest az potom,alebo ako postupovat?Dakujem.

liz_lemon
22. dec 2014

spytaj sa u vas na personalnom

eeffka
22. dec 2014

@liz_lemon tak toto bola odpoved jak vysita... 😎 ( maju zatvorenu firmu)
@figurka.m zavisi od toho kedy chces peniaze... osetrovne od 1.dna vyplaca socialna poistovna takze ak nema doklady za december do svojho uzávierkového terminu ( niekedy okolo 3-6.v mesiaci) peniaze dostanes o mesiac neskor
Ak donesies ku vam do firmy po 5.1 kym to spracuju bude aj 10teho a nestihnes termin, ja by som to poslal priamo na poistovnu ( doporucene/ osobne )a do roboty si spravila kopiu

O peniaze neprides v ziadnom pripade ale dostanes ich bud okolo 15.1 ( ak pojdes priamo cezu poistovnu) alebo az cca 15.2, cez vasu uctaren

januliku
23. dec 2014

Tak, tak... doniesť stačí zamestnávateľovi aj po sviatkoch, a či to stihnú v poisťovni spracovať ešte v januári, ťažko povedať. Ono aj keď to zanesieš priamo na poisťovňu, aj tak bude poisťovňa po sviatkoch kontaktovať zamestnávateľa na určenie priemerného zárobku, aby ti vedela očr vypočítať. U nás minulý mesiac poisťovňa žiadala okolo 10-teho a v pohode stihla 18-teho vyplatiť.

mirininu
23. dec 2014

OČR si odnes sama na sociálku , zamestnávateľ s tým nemá nič .... ak by si bola na PN vtedy to nesie zamestnávateľ , teda pokiaľ ja viem. A odporúčam si ofotiť kladenku, lebo mne sa stalo, že mi ju stratili v sociálke minulý mesiac a keby som nemala doklad peniažky neuvidím 😉

gapa
23. dec 2014

ja som niekedy robila tak (teda po dohode so mzdárkou), že som si ofotila očr a dala pečiatkou potvrdiť prevzatie soc.poistovnou (fakt sa stáva, že občas to stratia) a do firmy by som odniesla tú kopiu. Ono aj pre zamestnávatela je to vlastne tvoja ospravedlnenka, inak by ti platil teraz náhradu za sviatky a ked si očr, tak neplatí, lebo si očr, tj. Aj pn aj očr je doklad aj pre zamestnávatela, že máš ospravedlnené volno v práci z dôvodu starostlivosti o dieťa ...