Ako ste na tom finančne?

konickarka1
11. feb 2017

Ahojte diskuterky. Vcelku ma zaujima ci ste spokojne s vasou financnou situaciou? Ci mate vlastne byvanie, ci vam vystacuje vas prijem.

tyelde
11. feb 2017

Nešťažujem si

konickarka1
autor
11. feb 2017

@tyelde a to je ako velmi dobre? 🙂

matazirafa
11. feb 2017

Do toho ta nic

konickarka1
autor
11. feb 2017

@matazirafa respektujem. Nechces zdielat, nezdielas.

nini1010
11. feb 2017

Co je toto za temu na diskusiu????

stardust
11. feb 2017

novo zalozeny nick, nebudes ty zase nejaky otravny financny poradca?

fra
11. feb 2017

finančny poradca si hľadá klientov?

konickarka1
autor
11. feb 2017

@nini1010 podla mna zaujimava

konickarka1
autor
11. feb 2017

@fra nie som financny poradca

konickarka1
autor
11. feb 2017

@stardust nie. A ano som nova. Vcelku ma zaujima ako sa ludia maju.

konickarka1
autor
11. feb 2017

Naprikla co je standard a nadstandard.

janush
11. feb 2017

Ja sa mam dobre😋

konickarka1
autor
11. feb 2017

@janush ako velmi dobre? 😉

andreatk
11. feb 2017

👍

janush
11. feb 2017

@konickarka1 vsetko co potrebujem si kupim a na co nemam to nepotrebujem...

konickarka1
autor
11. feb 2017

@janush je nieco co by si si priala a co si misis odpustit?

svetkaadamko
11. feb 2017

@konickarka1 tak prečo nenapíšeš ty prvá, ako si na tom finančne, či máš byt, dom, garáž, auto... ak chceš o tom diskutovať. Aj keď podľa mňa je to každého osobná vec a určite sa tu nezačneme cudzej osobe chváliť tým, čo máme a sťažovať sa, ako sme na tom zle.

janush
11. feb 2017

@konickarka1 a ty si ako na tom financne?

anjelic
11. feb 2017

@konickarka1 "co je standard a nadstandard." ? to je hádam otázka úplne individuálna. Niekto si vystačí s málom, iný zas musí byť obklopený majetkom... čo je potom štandard? Nemyslím si, že niečo sa dá takto rozdeliť spravodlivo... čo je podľa mňa nadštandard, niekto iný považuje za štandard... máme iné potreby, iné predstavy o živote...
Ale skôr ako sa začneš pýtať také osobné otázky by bolo fér povedať niečo o svojom živote... čím disponuješ, čo máš, čo nie. Toto by bolo prinajmenšom slušné.
i keď osobne sa mi zrovna nezdá vhodné vyzvedať /i keď na verejnom fóre/ ako si ľudia žijú, aj keď Ťa to zaujíma... je to obdoba "zvedavej tety", s ktorou sa chceš baviť medzi dvermi, ale ona sa votrie dnu, aby sa poobzerala... lebo ju to zaujíma ako si žiješ. Hold, všelijakí sme 🙂

konickarka1
autor
11. feb 2017

@svetkaadamko som na tom asi dobre. Neviem sa zaradit. Su na tom asi lepsie asi aj horsie. Mame dom asi za 300tis, bez hypoteky. 75tis na ucte. Pravidelny prijem. Teraz mensi lebo som na materskej. Tak asi 4-5tis mesacne. Vek 30. 2 auta. Ziadne pozicky.

sibalka21
11. feb 2017

No a ty si ako na tom financne? To co su za diskusie, ked sa pytas cudzich ludi ake maju financie a ked ti niekto napise, ze sa ma dobre, tak sa opytas ako dobre? Nechces moje rodne cislo??

konickarka1
autor
11. feb 2017

@anjelic spravne. Ja mam tiez sny... a zaujima ma co ludia povazuju za standard a nadstandard.

konickarka1
autor
11. feb 2017

@janush odpovedala som

konickarka1
autor
11. feb 2017

@sibalka21 no daj 🙂

svetkaadamko
11. feb 2017

@konickarka1 ahaaaaa, takže si sa asi potrebovala pochváliť. Lebo keby si mala dom, ktorý stále treba opravovať, mesačný príjem 800eur, hypotéku a na účte prd makový, asi by si takú úžasnú tému nevymyslela.
Môžeš rovno otvoriť okno a zakričať tieto informácie potencionálnym zlodejom. 😒

anjelic
11. feb 2017

@konickarka1 a nemáš okolo seba priateľov, známych, s ktorými by si takéto osobné otázky pretriasala? Ja nepovažujem za štandard nič, majetky sú pominuteľné. Situácia sa môže meniť podľa okolností k lepšiemu alebo aj k horšiemu... preto si nevytváram hranice či mantinely.

janush
11. feb 2017

@konickarka1 ci si musim nieco odpustit na co nemam? No samozrejme, napriklad dovolenku na Malych Divach, na ktoru som si este nezarobila...

momoqui
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
konickarka1
autor
11. feb 2017

@svetkaadamko ludia v nasom okoli to vedia. Zatial sa nikto neukratil 😉

konickarka1
autor
11. feb 2017

@janush ani ja som tam este nebola a chcem ist. Len teraz mam babo. Takze ine priority