Ako vyžiť z málo peňazí?

haruhi
15. máj 2015

Zdravím vás. Už som tu prispela niekoľkokrát, ale pod iným nickom, pretože sa trochu hanbím za to, čo tu napíšem. Mám depku. Máme malého drobca, nedávno sme sa presťahovali, všetko vyzeralo fajn, splátka hypotéky príjemne prekvapila. Po pár mesiacoch sme však zistili, že nám nevychádzajú financie. Som z toho zúfalá. 🤐 Bola som teraz na nákupe a snažila sa kúpiť základné veci tak, aby to aj vydržalo dlhšie- olej, múka, cukor, ocot, cestoviny, ryža, zemiaky, nejaké ovocie a zeleninu, syr a pri pokladni ma skoro šľak trafil- 80€! (pravda, bolo toho viac kg, lebo bola akcia a aj tak by som to v priebehu mesiaca znovu išla kupovať inde, no robím to takto každý mesiac). Mám papierik s najnutnejšími vecami a nakupujem len s ním. Nerozumiem, ako dokážu ľudia vyžiť z 200 € na stravu, ja som viac mesiacov po sebe rátala, a vychádzali mi to tak cez 400 (horšie je, že keď som zrátala, koľko nás stoja sladkosti alebo pochutiny, ako je mesiac dlhý, bolo to menej ako 20€, takže hlúposti nekupujeme). Párkrát do týždňa máme jogurty, ryby si tiež takto dovolíme len max 2x do mesiaca- niekedy len 1x, varíme si doma, občasne (2-3x do mesiaca ideme na menu za 3,50€, čo tiež nie je astronomický výdaj) a mäsom sa tiež netlačíme, máme ho tak 1x do týždňa. Bonus je domáca pekáreň na chlieb, ktorý takto vyjde len na okolo 0,50€. Zrátala som aj účtenky za niekoľko mesiacov, no na nič som neprišla. Snažím sa šetriť, kde sa dá, ale teraz do jedla investujeme ešte viac, než po minulé mesiace. Máte nejaké tipy ako ušetriť? Ja už akosi neverím, že sa to samé zlepší. Chceli sme dokončiť v prvom rade bývanie, lebo je to tu ako v bojových podmienkach, no keď už to nevychádzalo, radšej, než brať ďalšie pôžičky, sme si povedali, že počkáme. Ďakujem za každú radu.

miskakyblik
20. máj 2015

@jolinka uf, no neviem si predstavit ze by niekto bol tak blby ze by kazdy den zohrieval cely hrniec ktorý je navareny 🙂 ved si odoberies kolko spapas a zohrejes si na sporaku 🙂 mám vakuove nadoby takze v nich by ste mohli skladovať aj dlhsie , pokazene jedlo rozoznam, pokial sa to uvari, necha vychladnut a potom uskladni do chladnicky, nema s atam co pokazit..samozrejme su chulostive veci, ktoré treba zjest do 3 dni, co som aj vyssie uvadzala, preto si to planujeme..rozhodne nejeme pokazene veci, a rozhodne tiez niesme chulostiví na taketo hluposti.. 🙂
@natalym tak ked nevarite vobec tak potom co jete ? to som nejako nepochopila...🙂segedin a kapustnica su najlepsie na treti den , to len tak pre info , hovorieva sa to 😉
@tortelinka vsetky riesite uplne nepodstatne, nas harmonogram varenia :D dobre tak ja vam to napisem tak aby ste z toho neboli v strese, keby som aj varila v nedelu jedno jedlo a stredu alebo stvrtok druhe jedlo... tu sa jedna o to za kolko navarim.. a netreba riesit ani to ze nechapete ako moze niekto skladovat v chladnicke jedlo 3 dni... chladnicka je na to aby sa tam skladovalo jedlo, ale vy si v nej mozete skladovat aj topanky pre mna za mna ked ste este neprisli na to, aku funkciu tento spotrebic zohrava 😀

to co som tym chcela povedat je ze uspora jedla je VZDY v tom, ze sa uvari viac na isty cas, ked sa vari kazdy den ine jedlo, zakonite potrebujete vela roznych surovin.. o tom to je... uz aj keby mala dotycna varit aspon kazdy druhy den, a nie kazdy, tak by mohla usporit tyzdenne cca takmer polovicu ( zalezi aj podla jedal ktoré vari-ci domace, ci aj nejake zlozitejsie a pod.) a kedze som si mala sancu vyskusat hadam kazdy rezim a sposob varenia a zasobovania, viem to (pre seba osobne) posudit. Ak to niekomu nevyhovuje, vobec ho nenutim ... ale opovrhujuci ton o tom, ako to niekto nechape, alebo ako on takto v ziadnom pripade nezije, si pouzivajte doma na svojich manzelov, na mne sa tu ventilovat nemusite 🙂
Nám tento styl vyhovuje hlavne preto, ze mame na seba a na zivot ako taky dost casu, a nemusime nikde pindat ze nic nemame zo zivota,nic nam nechyba, nehladujeme, sme zdraví a za prvy rok a pol co sme sa naucili v tomto sporit sme si kupili z nasporeneho napr. nove auto... nehovoriac o tom, ze vela cestujeme a podobne. proste su to priority... my niesme s mm ziadni bezdomovci aby sme jedli plesnive a skazene jedlo, proste iba pouzivame rozum, chladnicku a mraznicku... to je cele..
zadavatelke sa ospravedlnujem za taky dlhy prispevok, chcela som jej iba vramci moznosti poradit a pomoct.. 🙂 pekny den všetkym 🙂

m.i.r.i
20. máj 2015

ono sa to trosku zvrtlo na diskusiu o vareni nie o mesacnom rozpocte, aj ked to s tym suvisi 🙂 No urcite je to individualne...tak ako niekto upratuje kazdy den, vysava stale, alebo stravi celu sobotu upratovanim alebo si plati upratovacku - tak je to jedno, kazdy mame na ine cas, ine priority a iny rozpocet - len potom tiez sa nebude stazovat niekto, ze ho upratovanie vela stoji, ked si plati pani na upratovanie 🙂 To len tak, preto asi to tu porovnavame
Ale kazdy si robi ako chce..ja osobne nemam na varenie cas a ani ho nechcem mat vycleneny prilis...varenie, uprtovanie a podobne aktivity robievam menej a nie na ukor casu so synom, manzelom alebo aj vlastneho oddychu...preto si ja varenie kazdy vecer a kazdy den neviem ani predstavit...aj ked varim celkom rada....vecere mame nevarene ( kedze kazdy ma varene jedlo na obed) a cez vikend varim jedno jedlo na den..( nie dva chody) a ked sme doma vsetci, alebo prazdniny a tak tak vzdy na 2 dni podla toho co jeme ( ako samozrejme nerobim dvodnove cestoviny, omelety, halusky atd-) ale ja nevarievam casto typicky slovenske jedla, ziadne mucne zaprazkove polievky ani omacky..takze aj to v tom je...nie sme otrokmi jedla...na SK sa jedlo dava vela penazi a obrovsky doraz...moji rodicia prve co je ked prideme, len co budeme jest, ako vykrmit vnuka, ci je niekto chudy, ci nie je hladny...slovac len naplnit chladnicku do prasknutia a vyvarat kazdy den privarky...- nikoho sa nechcem dotknut...ja obdivujem dobre kucharky a pekarky..ale proste toto u nas nie 🙂 Ale ked mamicka je na materskej, doma beha s vysavacom a stoji medzi hrncami kazdy den...ma cas a bavi ju to - nech -- muzik ma doma tip top domacnost ked pride z prace a kazdy vecer ine cerstve domace jedlo -- ako komu vyhovuje...ten rozpocet sa asi da v oboch pripadoch skresat ale s rozumom, lebo zas varit s lacnych surovin nie je tiez vzdy vyhoda..ale rozumne gazdine vedia navarit aj z "nicoho"

miskakyblik
20. máj 2015

@m.i.r.i ano presne, este ma napadlo, aky je novodoby trend, mat doma co njavacsiu americku chladnicku a potom ked ju uz mas doma tak ju predsa nebudes mat prazdnu... My mame naskatulkovane uvarene jedlo, citrony a horcicu v chladnicke 🙂 to je u nas ,,stály pohľad´´.

uspora energii je tiez nezanedbatelna cas, dobre ze hovoris..pre porovnanie, moja babicka, vari kazdy den, jej spotreba iba na plyne takmer 3x vacsia ako u nas a to ma ruru elektricku 🙂 za rok sa to nazbiera aj ked na tych sipolistockoch to vyzera ako miniciastka... a to uz vobec nehovorim o tom ak niekto doma nema umyvacku... umyvat kazdodenne po vareni, to ide pekne do penazi tiez... a to su uz vacsie palky ako pri plyne... ale to je iba cisto priklad...
myslim si, ze ani na materskej by som nemala tolko casu, aby som ho travila denne pri hrncoch.. ja koncim v praci o 16:30, a stiham chodit na tanecnu, na keramiku, mm ma futbal, tenis, spolu mame bycikle, anglictinu, realizaciu na nasom dome, doma sa hrame psp cko ako male deti, chodime do mesta, s priatelmi, kino,dovolenky a pod....skratka zijeme..niektoré moje kamaratky koncia v praci omnoho skor a s partnerom sa vidia ked padaju hubou do postele vecer.. a to len za to ze varia kazdy den nieco na veceru,na obedy chodia niekam na menucka,kazdu sobotu tristvrte dna upratuju a aj tak pocas tyzdna sem tam povysavaju, sem tam este doumyvaju, idu na nakupit a este aj placu ze maju malo penazi, pritom maju lepsi plat castokrat ako my s mm...odmietam taky zivot...je to kazdemu podla chuti ako vravis, ale ked sa da nejak pomoct, nejako zmenit ten zivot, proste v niecom niekomu otvorit oci tak preco nie..sme len ludia, kazdy sa v niecom mylime, a kazdy mame rezervy ako nieco zlepsit, niekedy iba preto ze nas to proste niekedy samych nenapadne, a potrebujeme inšpiraciu od ineho, resp. vidiet ze inde to funguje aj inac a svet sa nezblazni 🙂

david93
20. máj 2015

ja už len posledný príspevok - kým som nemala dieťa žili sme podobne, ale keď prišlo obdobie, že som každý deň chystala malému čerstvé jedlo (strúhané ovocie, zeleninovo-mäsové kašičky, polievky a iné) zistila som, že to vlastne nie je až taká námaha, ako som už písala, my si s mužom varíme obedo-večere nakoľko klasický obedový čas pre prácu nestíhame, syn má obedy v školskej jedálni, ale večer je taký hladný, že si dá vždy s nami, snažím sa variť rýchlo a jednoducho a netrvá to vôbec dlho... možno je to aj taký predsudok, že "ja nebudem stáť večne pri hrncoch" ale keď si pozriete niekedy Jamieho Olivera zistíte, že je to fakt zábava také varenie z čerstvých surovín a najmä to krásne vonia a skvele chutí

treba si užiť život s tým viac ako súhlasím, aj šetriť treba, všetko s mierou
tak sa držte žienky a dobrú chuť všetkým, pekné leto

tortelinka
20. máj 2015

@david93 @miskakyblik presne to isté si myslím, neviem, kde sa vzala predstava, že denne urobené jedlo znamená stáť pol dňa pri hrncoch, ja cez týždeň nikdy nevarím dlhšie ako pol hodinu,toľko času si nájdem, považujem to za dôležité pre zdravie mojej rodiny kedže tiež varím pre malé dieťa, tomu naozaj nebudem prihrievať niekoľko dňové jedlo, tak mi príde normálne, že aj nám a staršiemu synovi urobím normálne jedlo

miskakyblik
20. máj 2015

@tortelinka tak ono to vsteko so svtekym suvisi..ja som uz spominala ze ja velka gazdina vo vareni niesom, varim s mm, lepsie povedane mu asistujem. nech by som sa akokolvek snazila do pol hodiny to hotove nemam ale suhlasim s tym ze to je moj problem a ,,neschopnost´´.. kym si vsteko pripravim, poumyvam, nakrajam osupem, uvarim, zase poodkladam, poumyvam a podobne, nevedela by som to do pol hodiny. ja prichadzam domov o 17 tej a aj keby som to jedlo dokazala urobit aj s celou tou paradou do hodiny, je to pre mna dost ak by som to mala robit denne. a uz na zaciatku som prizvukovala ze my sme dvaja a co obnasa strava pre dieta ja nerieism, lebo nemam skusenosti s tymto smerom... som na to proste priliz pohodlna ale ja mam vyhodu tak akosom uz aj pisala ze nam toto nevadi pretoze sme obajatakto vyrastali...kazdy ma tona co je navyknuty...keby mali moji uzasni rodicia viac casu isto by aj oni kedysi vyvarali pre nas...ale ako som spominala, kazdymal dve prace, a cas ktorý mali volny radsej stravili s nami, na výletoch a dovolenkách a ja som im za to vdacna..mozno som nemala na kazdy den jedlo od jamieho oliviera a certsvo nastruhane jablko na ranajaky, ale s nasimi sme boli mozno viac ako decka ktorých rodicia pracovali ,,normalne´´ poprípade iba jeden z nich.. Cerstve ovocie a zeleninu mame takmer kazdy den, kedze ranajkujeme smoothie... /alebo mame salat akoprilohu na obed...vo svojej podstate je ten moj pristup asi najpohodlnejsi najekonomickejsi a najidealnejsi co sa skladby stravy tyka (pre nas) .. v kazdom pripade opakujem, je to kazdeho slobodna volba...mna nikto nepresvedci ze riadne jedlo sa navari za pol hodinu, teba nikto nepresvedci ze 3 dnovemu jedlu z ladnicky nic nieje...tak by som to asi nejako zhrnula aby sme sa stale netocili v kolecku a aby nemusel nikto hladat nove a nove zadrhely, ze rpeco to tak nejde... 🙂 pekny vecer

meinkonka
20. máj 2015

jaaaj sranda ake debaty 😀 😀 ale super sa to cita lebo z kazdej si nieco beriem k srdcu 😉 😉

m.i.r.i
20. máj 2015

@tortelinka mas moj obdiv..lebo ono Jamie robi tie 15 minutove jedla -- ale ja vzdy v tychto programoch vidim jeden maly zadrhel..vsetko ma uz pripravene predom - v mistickach nachystane, zelenina osupana, zemiaky ocistene, vsetko na stole aj so solou...ano, nakraja si cibulu alebo vytlaci cesnak...ale ja neexist ze navarim za pol hodinu....to uz len kym vyberiem suroviny, kym si to umyjem, ocistim, nakrajam, dam zovriet vodu...pripadne vyhriat ruru atd..to vsetko je ovela dlhsie...a nehovoriac ak by som to po sebe mala este poupratovat a nenechat v kuchyni uplny binec...kazdopadne obdivujem ak to dokazes, lebo ja nie...a ze ti to tak vyhovuje....mna by to zatazovalo a uberalo by mi to z casu, ktory chcem travit efektivnejsie...
Ja na rozdiel od miskakyblik mam 5r dieta.....cez tyzden ked je v skolke, tak prichadzeme domov asi okolo 17:15 ak ideme priamo zo skolky domov...od jari do jesene pritom uprednostujem to, ze po skolke ideme este niekam na ihrisko, ostavame vonku, s kamaratmi, berieme loptu atd...domov prideme okolo 18:30 najskor a to len kvoli tomu, ze treba vecerat...casto si uz radsej beriem veceru pre maleho so sebou ( robievam mu zdrave sendvice so syrom, zeleninkou), berieme cistu vodu, nakrajane ovocie..a vtedy ostaneme vonku aj do 19:30.. okrem toho mava v stredy plavanie, kam ideme rovno po skolke a prichadzame domov o 19:30...vo stvrtok zas chodi k babke a dedkovi a beriem ho domov tiez tak po 19:00...no ja neviem naozaj kedy by som mala este varit cerstve jedlo...znamenalo by to, ze mam utekat zo skolky domov kvoli tomu aby som hodinu travila v kuchyni, ked maly moze behat po vonku...a naco varit, ked ma v skolke teple jedlo a jedava dobre...v zime ked prideme po skolke par krat vtyzdni domov normalne nacas, tak obcas pripravim nieco teple a cerstvo pripravene..ale malokedy, pretoze sa tiez vtedy snazim s malym hrat, robime rozne ulohy, hrame spolocenske hry, cakame na tatka a hrame karty....ak ho mam doma a nechodi do skolky kvoli chorobe alebo prazdninam, tak mi staci ze zabijem kazde druhe doobedie varenim...tiez som radsej ked ideme vonku ako ho mam nechat doma a ja stat pri hrncoch..akoze jasneze to robim, lebo navarit aj treba, ale tak ked to nemusi byt kazdy den, tak je to lepsie...to len na vysvetlenie...
Ale opat -- proti gustu ziaden disputat...nikto nemusi nikoho presviecat ako to ma robit..my napriklad aj napriek tomu, ze cez tyzden nevarim a cez vikend po jednom jedle miname na stravu vela...kvalitu na ukor kvantity mozno..chodime do zdravych obchodov, kupujeme zdravsie potraviny ak je to mozne...velmi vela ovocia a zeleniny...vela raw stravy pridavam do jedalnicka ak sa da...ale aspon setrim na energiach pri vareni, mam umyvacku.....tak mozno sa setri niekde inde 🙂

lipiancanka
20. máj 2015

@haruhi Ahoj nechce sa mi vsetko citat, tak ti napisem ako to robime my🙂 Ked sme sa vzali a mali dva prijmy, tak sme stale v druhej casti mesiaca zistili ze mame nejako malo penazi....potom sme par mesiacov odkladali kazdy jeden blocek a na konci mesiaca rozpisovali: byvanie, mobil, jedlo, drogeria...A zistili sme ze na jedlo ide strasne vela penazi....Potom som ostala doma na rodicovskom, mame dve deti za sebou narok na materske som nemala...V cistom mame spolu tak 800 eur, z toho ide vela na podnajom, naftu a vsetko mozne a na jedlo neostava viac ako 220 eur mesacne. A naucila som sa s tym pracovat🙂 Rozdelim to na 50 eur tyzdenne, za zvysnych 20 kupujem plienky🙂 Nikdy nerobim velke nakupy vzdy len to co na dalsi den potrebujem. Varim na dva dni. A davam si pozor ze ked mam drahsie jedlo jeden den, tak dalsi robim lacnejsie. Tiez mame pekarnicku🙂 A naucila som sa ze 50 eur na tyzden proste staci🙂

barnica
11. jún 2015

Ja nemôžem povedať žeby sme živorili MM zarobí v celku pekne ale aj tak sa snažím šetriť nakoľko prestavujeme prerábame a všetko je rozbité dokolečka. Na strave sa dá pekne ušetriť ak si odsleduješ ceny v obchodoch niekde je totižto rozdiel v cene tej istej pochutiny aj euro. Ja som si tak odsledovala mesiac základné potraviny čo a ako a teraz viem kde sa mi oplatí urobiť pár krokov naviac aby som ušetrila. Tiež si robím zoznam toho čo treba kúpiť a napríklad nekupujem drahé mäso typu hovädzie ale skôr máme morčacinu,kuracie a bravčovinu na nete je kopa lacných a chutných receptov. Nás troch v domácnosti vychádza strava mesačne na cca 360eur. Robím domáce sirupy trebárs a čo sa dá spotrebujem,trebárs ak je akcia na jablká tak kúpim a zrobím či sirup či výživu či džem a MM miluje domáci jablkový džem so škoricou to je schopný na palcinky si dať hrubú vrstvu 🙂 nešetrí v takom prípade. Mesačne neodložíme horibilné sumy ale niečo sa podarí skoro vždy. A dlubkáme pomaly aj prestavbu. Nieje to hanba proste každý rozmýšľanad tým že aj keď tento mesiac je lepšie ďalší byť nemusí. My sme minulý rok mali nedoplatok 670eur čo ma skoro šľak trafil a tento rok preplatok 540 eur takže som spokojná 🙂 Ale tiež napríklad kúpila som si misu-vajling či ako sa to spisovne volá a tam si napustím teplú vodu a riad umývam v tom a len oplachujem pod studenou aby som neprešvihla prietok takisto už neperiem všetky veci malému hneĎ ako si zašpiní ich ale ich ešte nosí von na piesok aj dva tri dni,predtým som to hneď prala lebo musel byť za fešáka furt :D Kupujem koncentrovaný drahší síce prací prostriedok ale stačí ho menej do praniaa tým pádom dlhšie vydrží a viac vyperie. Ono typov na šetrenie nájdeš na nete veľa niektoré sú fakt dobré iné sú trošku od veci ale uvidíš že určite tak za dva tri mesiace sa to odrazí a zistíš že nejaké to euríčko sa zvýši a to vždy poteší 🙂

0silvia0
11. jún 2015

@barnica nikdy sme doma nerobili jablkový džem, dáš osvedčený recept?

barnica
11. jún 2015

Jasné: Ja robím úplne jednoduchý recept: Načistím si jablká a podľa toho koľko vážia keď sú olúpané očistené si navážim aj želírovací cukor v pomere 1:1 / 1kg ovocia - 1kg cukru /. Jablká neodšťavujem ale zomeliem aby tam boli aj kúsky jabĺk nielen šťava a pár kúskov nechám väčších tak asi 0,5x0,5cm aby bolo do čoho kusnúť 🙂 dám to do hrnca a varím s cukrom treba to miešať a miešať kým nieje cukor rozpustený úplne sledujem to na vareche či tam nevidno kryštáliky,ak už je to rozpustené pridám trošku škoricového cukru podľa chuti alebo kardamon,my milujeme korenie a tým pádom dám trebárs niekedy aj trošku lístkov mäty ktoré potom vyberiem von ale dajú tomu takú ľahkú osviežujúcu chuť. Treba si odsledovať hustotu džemu ak máte radi menej sladký ale hustejší dá sa pridať želatína obyčajná neochutená granulovaná je najlepšia aspoň u mňa sa osvedčila. Nechám prejsť varom aspoň 10 minút a odstavím. Medzitým si umyjem fľašky a pripravím nálepky o aký džem ide a rok výroby 🙂 Ponalievam džem do umytých osušených fliaš a pozatváram, vo veľkom hrnci zasterlizujem klasickým spôsobom a nechám schované pod dekou fľašky aspoň deň. Ja robím do malých výživových fliaš džem lebo sa nám stávalo že sa zvyšoval a potom nám splesnel keďže máme dosť teplo v dome a takto mám pokoj spapá sa hneď po otvorení alebo najneskôr do dvoch dní. Takisto je to dobré balenie ak ideme niekam von na chatu alebo do prírody. Moji chlapi sú také sladké dupy obaja takže my hockedy v lese miesto klobásy a pečeného chleba jeme džem a bábovku :D

0silvia0
11. jún 2015

@barnica díky, tento rok určite vyskúšam. Ale ja pri robení džemu so želírovacím cukrom už ďalej nesterilizujem, len horúce nalejem do pohárov, nechám hore dnom 5-10 minút, otočím a nechám vychladnúť.

barnica
11. jún 2015

Ja som tiež nesterlizovala ale tak pre istotu už to robím 🙂 budem rada ak sa u vas uchyti recept

espanola89
15. jún 2015

Cestujete, študujete alebo pracujete v zahraničí? Tak určite poznáte tú situáciu, keď sa vrátite domov a vidíte svoj účet za telefón. Už žiaden roaming v Európe! Zrušme nezmyselné poplatky za telefónne služby v zahraničí v decembri 2015. Podporte našu petíciu proti roamingu v Európe a zdieľajte: http://www.change.org/zero-roaming #zeroroaming. Nenechajme telefónne spoločnosti, aby nás okrádali. Sledujte nás na twitteri: @zeroroaming2015 a na facebooku: Zero Roaming 🙂

pravomila
18. jún 2015

Celkom dobré rady, ako šetriť sa nájdu aj tu: http://dobrasova.eu

matka86
2. máj 2016
Používateľ matka86 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od matka86.

Nečítala som úplne všetky príspevky, takže neviem, či sa nebudem opakovať, ale jednoznačne podľa mňa pomôže viesť si zoznam príjmov a výdavkov, mať prehľad o cenách, využívať zľavy a akcie, drahšie veci objednávať cez internet - tiež využívať zľavy napr. http://www.zlavove-kody.sk/, vymeniť staré spotrebiče za úsporné - to asi pre Vás neplatí, keď bývate v novom, väčšie výdavky plánovať a odkladať si peniažky, vyrábať si niektoré veci doma - napr. jogurty.

inom75
4. máj 2016

Och, baby. Vy sa tu trápite ako vyžiť z 600-800€? Ja mám 281€(už aj s výživným), po zaplatení za bývanie (136€) mi ostáva naozaj len na to najnutnejšie. Fakt sama neviem ako, ale dá sa to, aj keď sa ja obmedzujem veľmi. Podotýkam, že som sama s 10 ročným synom a som dlhodobo PN. 😒

mijo53
4. máj 2016

Špenát zo žihľavy

Prichystáme si:
500 g mladej žihľavy, 1 cibuľu, olej, 1 vajíčko, cesnak podľa chute, trošku smotany alebo mlieka, soľ, štipka čierneho korenia, trochu hladkej múky.

Postup:
Najskôr žihľavu opláchneme pod vodou. Zalejeme horúcou vodou a 10 minút povaríme. Varením sa objem stráca, tak ako u šalátu. V inom hrnci opražíme do sklovita nadrobno nakrájanú cibuľu. Pridáme trochu múky, mierne opražíme a pridáme scedenú žihľavu. Vmiešame vajce, cesnak, soľ, korenie a krátko povaríme. Na záver pridáme smotanu či mlieko. Je výborný s fašírkou alebo zemiakmi.

Tak veľa zdravia prajem!

Ďalej si môžte urobiť praženicu so žihľavou, roztopíme malo, pridáme na jemno nakrájanú žihľavu /na 1 vajce asi 1 polievkovú lyžicu na drobnučko nakrájanej žihľavy, podusíme, mierne osolíme a pridáme vajce

Ďalej si urobíme žihľavový čaj z čerstvej , v zime zo sušenej žihľavy

- urobíme si púpavový med, napr. na osladenie čaju
- začínajú rasť huby /ja som už bola na smrčky a prvýkrát v tomto roku, som videla ako vyzerá smrčok/, to sme si vopred poriadne naštudovali atlas húb, videli reláciu v televízii a potvrdili si u známeho, že sú to ozaj smrčky. Zberajte huby, ktoré dobré poznáte, majú široké uplatnenie v kuchyni / hubová omáčka na sladko, na kyslo z kapustnej šťavy, rizoto, praženica, do mäsa, polievka s rezancami, polievka hubová so zeleninou a zemiakmi, vyprážané huby/

- neskôr spracovávanie zeleniny, ovocia doma ak máte vlastné, ak nie kúpiť v čase keď je lacné na trhu, alebo les - maliny, černice,
- zavárané ovocie napr. do ryžového nákypu, žemľovky, koláče, bublaniny
-džemy - náplň do palaciniek, na šišky

Na tom všetkom viete parádne ušetriť