Akú banku odporúčate pre vedenie bežného účtu?

kacenocka2
3. dec 2021

Prosim vás , akú banku odporúčate pre vedenie bežného účtu, bez hypotéky, s najvýhodnejšími poplatkami.? okrem TB

zuzanaam
4. dec 2021

@euka210 vďaka za info, myslela som, že nemá

katuskapd
6. dec 2021

Mame Slovensku splname podmienky,účet je zadarmo ale každý mesiac platíme za kartu 2,2 a 1,1 tuším. Takže tak ci tak platíme vyše 3 eura mesačne,teraz mame aj ČSOB sľubovali účet zadarmo prišiel poplatok 6 eur, tak neviem,musím volať,ze co sme nesplnili.... lebo tiež 3 trvalé príkazy,platby a vklad na účet sme splnili

nelca84
6. dec 2021

@katuskapd a co to mate za karty? Ja neplatim nic

aveeva72
8. dec 2021

@kacenocka2 ano, je...nie je to vela

mattkapd
9. dec 2021

@kacenocka2 ja mam prima banku ale kvôli hypotéke inak som mala SLSP.. V prime je vedenie účtu za 5,90 ale vracajú nejaké smiešne e za platby kartou.. Takže mám to vedenie účtu za zhruba 2e..najhorsie ale ze nemajú vkladomaty.. A bankomatov dosť málo v meste 🤷🏼‍♀️.. Zatial som za vklad nič neplatila ale teda nový cenik k novému roku som ešte nepozerala

katuskapd
9. dec 2021

@nelca84 normálnu k účtu a muz ma embosovanu

obcanka123
9. dec 2021

@kacenocka2 ja mám UniCredit, výbery z bankomatov akýchkoľvek sú bez poplatku, na účet zadarmo ti stačí keď ti mesačne príde 400€ ☺️

iwka1984
9. dec 2021

@kacenocka2 ja mám FIO banku a úplne bez poplatkov a nemusím ani spĺňať nejaké nezmyselné podmienky ako sú platby kartou ......😁😉

nelca84
9. dec 2021

@katuskapd ja mam Visu k uctu a neplatim nic za nu, mam aj embosovanu kreditku, za nu platim 0,50e. Nerozumiem za co vy mate tie poplatky, ale tak asi mate ine podmienky.

nelca84
9. dec 2021

@iwka1984 vsak ak ti Fio vyhovuje, tak je to v poriadku. Mne zas vyhovuje banka, ktora ma uz nejake meno a ma aj pobocky, ked potrebujem. A pre mna to nie su nezmyselne podmienky, skor take smiesne, lebo ich dokazem splnit aj 2-3 nasobne. Takze ziaden problem.

simona2001
2. feb 2023

@kacenocka2 za mna je najlepšia banka fio. Ja mam tam účet a som s nim spokojná. Na začiatku dáš síce 10€ ale tie ti vrátia keď zrušiš účet. Trocha mínus je na tom to ze máš výber z bankomatu zdarma iba 2 krát do mesiaca. Ale to není až tak hrozne. Nakoľko si môžeš ísť vybrať peniaze do banky zadarmo. Potom za kazdy ďalší výber z bankomatu platíš 1€. A mozes vyberať z hociakeho bankomatu. Takže za mna plus to ze neplatiš za účet nič keď nepočítam tých 10€. A mínus tie výbery no.

kacenocka2
autor
3. feb 2023

@simona2001 za vedenie účtu sa nič neplatí?

iwka1984
3. feb 2023

@kacenocka2 nie nič sa neplatí 😊

simona2001
3. feb 2023