Akú máte spotrebu studenej a teplej vody v domácnosti?

najjulinka
1. júl 2008

Kolko máte spotrebu teplej a studenej vody? A napište mi aj počet ludi v domacnosti (všetkých aj s bábätkami). Dakujem.
(Práve boli u nás odratavať vodomery.. .Chodí sused z vedlajsej brany. Sme tu nebyvali od zaciatku roka - chodili sme do bytu len pre postu a pod. Pripadne na vikend porobit. A chcel nam napisat, že sme pol roka tu byvali štyria, zjednaval na troch, ale som povedala, nech napise 2, že predsa nebude pisat nulu a potom štyroch)
Podla mna to na spotrebe uvidí, že sme tu fakt nebývali. Aspon myslim 😅 Tak si to chem porovnať s inými 😉

mimkao
1. júl 2008

Ahoj, nás je šesť, v jednej domácnosti, bývame na dedine, takže teplú napísať neviem, ale za studenú doplácame 6400,- +nejaké drobné. Je to 11-násobok,, oproti minulému roku... 😒

magg
1. júl 2008

no podla toho, ci mate v bytovke vsetci v poriadku vodomery, u nas mali vsetci toho roku nedoplatok za vodu, pretoze asi 5 rodin nema v poriadku vodomer, tak kazdej rodine pripocitali raz tolko vody ako vskutocnosti spotrebovali. Je to strasna haluz a sme z toho neskutocne vytoceni, pretoze to vyzera tak, ze niekde prasklo potrubie, alebo nejakym sposobom unikala voda a snazia sa to zhodit na tych, ktori nemaju vporiadku vodomer(ale samozrejme, ze sa to rozpocitalo vsetkym, lebo tim, co nemaju vodomer sa vypocitava priemerna spotreba vody ostatnych osob v bytovke, no a to co sa zvysi sa rozpocita vsetkym) My sme totizo tiez asi 4 mesiace poriadne nebyvali v byte, lebo sme boli bud u nasich alebo u svokrovcov a mali sme viac ako dvojnasobnu spotrebu vody, ako rok predtym. A to sme vtedy mali novorodeniatko, ktore som niekolkokrat denne komplet umyvala, pracka sla aj dvakrat do dna atd.

najjulinka
autor
1. júl 2008

Prosím píšte kolko ste mali spotrebu. My za tento polrok spolu 10kubikov teplej a 13 studenej. Z penazí kolko platíte nevidím akú mate spotrebu 🙄

filipa
2. júl 2008

my mame ohromnu (predpokladam, ze jednu z najvacsich v dome) spotrebu vody, ako teplej tak aj studenej. pokial sa dobre pamatam, mesacne to vychadza na cca 15-16 kubikov dohromady 😒 . neviem vsak teraz takto narychlo toto cislo rozdelit na TV a SV.... a sme doma traja...

katy09
2. júl 2008

ahoj my sme doma traja dospely a jedno dieta no neviem to takto v kubíkoch ale teraz sme doplacali 4000sk,sila no čo už..... 😉

mimkao
2. júl 2008

najjulinka, kubíky ti nepoviem lebo vodomer máme v šachte a ja tam ani za svet nezleziem a vyúčtovanie prišlo majiteľom, keďže sme v podnájme. 😉

luciar79
2. júl 2008

teplá aj studena 30 kubíkov za rok. sme 2 dospelí a 8 ročná. teraz už aj mimčo. ale myslím že ten nám účty nenabúra. A tej teplej by sme možno aj menej ale bývame až na piatom poschodí tak tá teplá neni vrelá tak nemusím zmiešavať a väčšinou umývam riady len v tej teplej.

womenne
2. júl 2008

tak my mame za pol roka 40kubikov,teplu neratam lebo mame vlastny plynovy kotol,platime paušalne každy mesiac 270.-čo je dost blbe lebo mame preplatky a nevratia nam ich sme 4 ale iba cez vikendy cez tyžden sme 3 😀

mirrinka
2. júl 2008

no,my sme v domácnosti dvaja + jedno dieťa a mesačne nás to vychádza 3 kubíky studenej a 2 kubíky teplej...ale musím ešte dodať,že cez víkendy chodievame k naším na dedinu.... 😉

zuzla2
3. júl 2008

mna by zaujimalo,ze na kolko vam vychadza kubik teplej vody???

danulka2
3. júl 2008

my sme 2dospeli, dcera takmer dospela a 2rocny drobec a mesacne minieme 2 kubiky teplej a 5-6 kubikov studenej vody.

taella
3. júl 2008

my sme sami s manželom a spotrebu máme mesačne asi 4 kubíky teplej a 5 kubíkov studenej vody

nadhera
4. júl 2008

nasi susedia /2+2/ predminuly rok tak setrili az dostali k uhrade 10 000sk.ked chcel domovnik odcitat,tak stale daka vyhovorka,ze niekdo je na zachode,mali tam magnet,aby sa im merac netocil./alebo nieco podobne/a za minuly rok sa im to vypomstilo- vodomer sa asi pokazil,lebo maju nedoplatok viac ako 6000sk. som za setrenie,ale nie takto. ved cely blok ma taktiez merac,takze vidno,kolko je na vstupe,kolko sa rozuctuje ,dake straty a stale litre chybaju.som za setrenie vodou,ale nie takto 😠

jaror
24. júl 2012

Mame 2 dospele deti a vysokon nadpriemernú spotrebu TUV. Pred viac ako mesiacom som dal vymeniť vodomer, ale ukázalo sa že je v norme a spotreba sa tak potvrdila. Podľa nového vodomeru máme totiž priemenú spotrebu 0,4736 m3/deň, z čoho na rok vyplýva neuveriteľných 173 m3.