Baby box Dôvera

davidkomiminka22
19. nov 2022

Ahojte neviete mi niktora poradiť ako sa mám dostať a kedy k tomu baby boxu? ďakujem

dobkovci
19. nov 2022

formou sms alebo emailu príde kód .. s tým kódom na dr.max objednáte 🙂ale už si nepamätám ako rýchlo to bude .. asi až keď je prihláška vyplnená atď .. tak do týždňa by malo .prípadne si viete zavolať na infolinku dôvery.

motogirl699
19. nov 2022

@davidkomiminka22 mne došiel po 15 dňoch od narodenia malej sms kód.. najprv mi volali kvôli tomu, či pri nej môžu evidovať môj email a telefónne číslo čo mám pri sebe uvedené a následne mi poslali kód. Balík prišiel na druhý deň od objednania kuriérom domov.

veronika3110
19. nov 2022

@davidkomiminka22 mne keď prišiel kód tak mi to poslali a mala som to asi do 2 dni.. nemusí byt prihláška vyplnená, lebo ty si tam poistená a box dostaneš aj keď dieťa poistis inde, keďže máš na to 60 či koľko dni…

dobkovci
19. nov 2022

@veronika3110 to je blbosť nie?ak to zistia treba to vrátiť .to sa viaže na dieťa nie na rodiča

motogirl699
19. nov 2022

@dobkovci dieťa je automaticky poistené tam kde jeho matka

veronika3110
20. nov 2022

@dobkovci veď ale to dostávaš ty v rámci svojho poistenia a áno, kým dieťa nepoistis inde, je starostlivosť atd platená z toho tvojho… takze určite nemusíš nič vrátiť..