Chcem úver na kúpu domu

viky65
3. júl 2013

chcem uver na kupu domu ale sme zapisany v registry poznate niekoho kto vie vybavit uver a obisť toto všetko 😒 .preto sme zapisany lebo manžel bol ručiť kamoššovi na 25000 eur a on to neplatil a nam prišla exekucia a mali sme zablokovane učty a svoje požičky sme nemohli ani platiť lebo prve bolo to.a teraz sme zadlženy 😢

liz_lemon
3. júl 2013

@viky65 tak ked si zadlzena, najprv splat dlhy, a potom si poziciavaj

billam
3. júl 2013

@viky65 v CR si vedená aj 10 rokov dozadu...je tam všetko, aj pár dni čo si neskôr zaplatila...je potrebné všetko vyrovnať a požiadať o vymazanie z registru.

viky65
autor
3. júl 2013

@liz_lemon však to chcem aby som sa zbavila dlžob lebo moj dom sme predali mojim rodičom ale ja platym požičku nan a nedokažem žiť s 50 eur aako to mam splatiť lebo ja som musela vyplatiť najprv tu exekuciu a toto bolo jedine riešenie že moji rodičia kupili moj dom aje som mohla vyplatiť tu exekuciu a treaz chcem požičku aby som ho mohla kupiť spať od našich a tym by som sa zbavila všetkych dlžob vieš?

labelo
3. júl 2013

Na zaklade uveroveho registra nemusis uver v bankach dostat aj po 5 rokoch vyplatenia zavazku

cinnamon111
3. júl 2013

napíš mi do IP pred koľkými rokmi sa to stalo - ako dlho ste zapísaní ...

petruska89
3. júl 2013

@viky65 napís mi do ip prestne koľko času kedy za akých podmienok to bolo

ss89
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
biba04
30. júl 2013

ahojte, usetrit sa da napriklad aj na splatkach...ak mate pozicku ci pozicku z nebankoviek, hypoteku, ci ine spotrebitelske uvery s vysokymi urokami ? 8 a viac % ? Viete, ze by Ste mohli mat uroky pod 8% ? Hypoteku pod 4% ?
Alebo Ste vlastnikmi nevyhodnych poistnych zmluv a peniaze, ktore setrite nie su zhodnotene tak ako by Ste si zelali ? Vlastnite leasing ?
Vlastnim licenciu NBS, t.z. ze viem kombinovat produkty roznych bank, cim dokazeme vytvorit ovela lepsie podmienky a Vam tak usetrit desiatky, stovky ci az tisice eur na
na Vasich uveroch. Staci, ak mi napisete. Ja Vam zavolam spat, prip. pridem az k Vam domov a spolu zhodnotime Vase zavazky a ak sa Vam to bude pacit, zadarmo pre Vas vypracujeme projekt, s ktorym usetrime Vase peniaze

johnnyf
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
strapatymajo
12. aug 2013

@johnnyf Dúfam, že Vy nebudete spamovať všetky správy ako niekto, že ? Lebo to by už bolo potom dosť komické ...

johnnyf
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
solventy
8. nov 2013

Zdravím. Napíšte mi na solventy@azet.sk

bpostale
Odpoveď bola odstránená
Zobraz