Čiastočný invalidný dôchodok

macik6
2. mar 2023

Ahojte chcem sa opytat, kto ma skusenosti s vybavovanim ciastocneho invalidneho dochodku, ake papiere ste v tejto dobe potrebovali bola som sa informovat v soc poistovni a vraj treba aj posledny rocnik zs skoro som odpadla a kamoska co si tiez vybavovala ze stacil vyucmy list, tak som teraz zmetena co vsetko chcu a od nej len vyucmy list za kzdu info dakujem

kvetka22
6. okt 2023

@janasb skúsila by som pozrieť ci taka diagnóza je v zozname v zákone. Pripadne ak,je nízko ohodnotená, a sú nejaké ďalšie diagnózy, da sa navýšiť percento max o 10.

janasb
6. okt 2023

@kvetka22 ďakujem, už som to pozerala, nenašla , preto sa pokúšam nájsť niekoho kto ma osobnú skúsenosť

sofinka1980
5. nov 2023

Dobrý deň mám otázku tiež som si poslaná na invalidný dôchodok ešte 05/2022 schválený 11.8.2023 na podpis o schválení som bola 6.10.a čakám na rozhodnutie zo soc poist o výmere Ska jf doba pokiaľ pošlú rozhodnutie a zároveň doplatia 60 dní ? Ďakujem za info

kvetka22
5. nov 2023

@sofinka1980 všetko od priznania ID do prvej riadnej splátky Vám bude doplatene naraz

sofinka1980
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
frzeiovn
12. mar 2024

Ahojky. Prosím vás vybavili ste už ID. Neviem či by mi uznali s chrbticou mám problémy už vyše 10 r. Nemôžem sedieť dlho a pracujem v kancelárii. Tak si chcem vybaviť pre bolesti... ďakujem